Cildini Analiz Et SKIN GENIUS

Skin Genius ile tanışın: Cildinizi yapay zeka sayesinde online olarak 5 alanda analiz eden dermatolog destekli online bir uygulama. 30 yıldan fazla dataya dayanan, dermatologlar ve uzmanlar tarafından değerlendirilmiş 10.000 gerçek kadının cilt görselinden oluşan bir veritabanı sayesinde cilt uzmanlarının analizleri ile %95 oranında tutarlıdır. Cilt bakım rutini oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Siz de deneyin!

Eva'yı takip ederek uzman cilt bakım rutininizi oluşturun. En doğru sonuçlar için makyajınızı çıkarın, saçınızı toplayın ve gözlüklerinizi çıkarın. Gizliliğinize önem verdiğimizden fotoğrafınız analiz sonunda sunucudan silinir.

 

Skin Genius cildinizin 5 ana boyutunu analiz eder:

1. KIRIŞIKLIK GÖRÜNÜMÜ

Siz yaş aldıkça ortaya çıkmaya başlayan 5 farklı çizginin ve kırışıklık görünümünün seviyesini inceler:

1. Alın çizgileri
2. Glabellar (kaş ortası çizgisi)
3. Periorbital (göz çevresi)
4. Nazolabial kıvrım (gülümseme çizgileri)
5. Ağız kenarı çizgileri

2. PARLAKLIK

Aydınlık cildin en belirgin olduğu ve genellikle ciltteki nem kaybından, kırışıklıkların görünümünden, gözeneklerden, kızarıklık ve cilt kusurlarının görünümünden en çok etkilenen alan alan yanaklarda ışığın nasıl yansıdığını analiz eder.

3. SIKILIK

Cilt esnekliğini ilk kaybeden iki alan olan üst yanakları (nazolabial kıvrım) ve alt konturları (alt ptoz) analiz eder.

4. GÖZENEK KALİTESİ

Burnunuzun her iki tarafında yağlı ya da kuru alanlardan kaynaklanan genişlemiş gözenekleri, siyah noktaları ve cit sarkmalarını inceler.

5. PİGMENTASYON

Çiller gibi doğal pigmentasyonu, çevresel faktörlere en çok maruz kalan alan olan yanaklardaki renk eşitsizliklerini ve kahverengi lekelerin görünümünü tespit ederek cildinizin ton eşitliğini inceler.