Revitalift Filler

Hyalüronik Asit Nedir?
Kırışıklık karşıtı serum ürünlerinin içeriğinde sıklıkla karşılaşılan ve nem kazandırmada büyük rol oynayan hyaluronik asit, vücutta bulunan ancak yaşlanmaya bağlı olarak azalabilen bir maddedir. Hyaluronik asit vücudun gelişiminde ve iyileştirilmesinde görev alır. Vücuttaki hyalüronik asidin yarısından fazlası ise ciltte bulunur. Cildinin esnek olmasını, sıkılaşmasını ve kırışıksız görünmesini sağlayan Hyaluronik asit cildin yüzeyine uygulanabilir ve cilde nüfuz ederek istediğin sağlıklı görünüme kavuşmanı sağlar. Özellikle cildin için çok önemli olan kolajen liflerinin oluşması için hyaluronik asit gereklidir. Yapısında doğal olarak bulunan negatif yük ile yüksek su tutma kapasitesine sahip olan Hyaluronik asit ile sen de cildinin neme doymasını sağlayabilirsin.
Hyalüronik Asidin Cilde Faydaları Nelerdir?
Hyalüronik asit, cildin yıllar geçtikçe bozulan nem dengesini tekrar sağlamada önemli bir faktördür. Nem bombası olarak tarif edilen hyalüronik asit, yaşlanma karşıtı krem içeriklerinde kullanılsa da, sadece yaşlanma etkilerini gidermekle kalmaz, cildine iyi gelen birçok özelliğiyle seni kendisine hayran bırakır. L’Oreal Paris Revitalift Filler Yaşlanma Karşıtı Krem içinde bulunan hyalüronik asidin birbirinden harika sonuçlar veren faydaları ile cildinin elastikiyetini artırabilir; daha canlı, doğal, parlak ve sağlıklı bir görünüm kazandırabilirsin. Bunlar dışında akne probleminden dolayı yüzünde oluşan izlerden muzdaripsen L’Oreal Paris Revitalift Filler Yaşlanma Karşıtı Krem cildinin bu sorunu için de yanında! Hyalüronik asit seni sivilce izlerinin görünümünden kurtarır, antibakteriyel etkisiyle cildini temiz tutarak yeni sivilcelerin oluşmasını da önler. Bu bakımdan Hyalüronik asit içeren yaşlanma karşıtı serum ürünlerini yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasını beklemeden yirmi beşli yaşlardan itibaren kullanabilirsin. Özellikle kırışıklık görünümü için etkili olan kırışıklık karşıtı serum içinde bulunan hyaluronik asitin mucizevi etkisi ile kolajen lifleri de korunarak cildinin sağlıklı ve genç görünmesini sağlar.
Hyalüronik Asit Cildi Nasıl Dolgunlaştırır?
Cilt yaşlanmayla birlikte derinin üst tabakası olan epidermisteki su moleküllerini bağlamaya ve tutmaya yarayan ana molekülünü zamanla kaybeder. Bu durum cildin kurumasına ve sağlıklı görünümünü kaybetmesine yol açar. L’Oreal Paris Revitalift Filler Kırışıklık Karşıtı Serum içinde yer alan mikro ve makro yapıdaki hyaluronik asit, iki farklı boyutta kullanılarak cildinin dolgun ve canlı gözükmesine yardımcı olur. Bu farklı büyüklükteki hyalüronik asitler kırışıklık karşıtı serumun cildinin derinine etki etmesi açısından da önemlidir. %1 lik mikro Hyalüronik asit cildin dermis tabakası olarak adlandırılan alt katmanına kadar inerek cildin için gerekli olan nemi sağlar. %0.5’lik makro Hyaluronik asit ise cildinin yüzeyine etki ederek buradaki nemlendirme görevini üstlenir. Bu sayede cildin hem içten hem de dıştan neme doyarak dolgun görünümüne kavuşur.
Hyalüronik Asit İçeren Yaşlanma Karşıtı Ürünler Her Cilt Tipine Uygun Mudur?
Nem her cildin ihtiyacıdır. Yaygın olarak bilinenin aksine kuru ciltler gibi yağlı ciltler de nemlendirilmeye ihtiyaç duyar. Nem dengesi sağlanmayan yağlı ciltlerde yağ dengesi de bozulduğundan cilt, oluşan kuruluk karşısında daha fazla yağlanır. Bu yüzden genellikle her cilt tipi için ayrı nemlendirici ürünler üretilir. L’Oreal Paris Revitalift Filler Kırışıklık Karşıtı Serum su bazlı bir ürün olduğundan yağlı ciltlerin de rahatlıkla kullanabileceği bir formdadır.
Revitalift Filler Yaşlanma Karşıtı Krem'in Cilde Etkileri Nelerdir?
Revitalift Filler Yaşlanma Karşıtı Krem ciltte zamanla meydana gelen kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Cildi yoğun şekilde nemlendirerek pürüzsüzleştirir. Hafif dokusuyla kolayca emilerek sağlıklı bir cilde kavuşmana yardımcı olur. Mikro moleküler hyaluronik asit ile epidermis tabakasına etki ederek cildi derinden nemlendirip dolgunlaştırmaya yardımcı olur. Hyalüronik asit ne kadar küçük boyutta olursa epidermise etkisi o kadar güçlü olur. Hyalüronik asidin mikro yapıda olması cildinin en derinine ve en çok ihtiyacı olan alt tabakasına inmesine yardımcı olur.
Hyalüronik Asit içeren Revitalift Filler Yaşlanma Karşıtı Krem Nasıl Kullanılır?
Hyalüronik asit içeren Revitalift Filler Yaşlanma Karşıtı Krem, Revitalift Filler Gündüz Kremi ve Revitalift Filler Gece Kremi olarak karşına çıkar. Gündüz kremini cildini temizledikten sonra her sabah yüz ve boyun bölgesine yeterli miktarda uygulamalısın. Ürünün daha iyi nüfuz etmesi için dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayabilirsin. Aynı şekilde gece kremi de her akşam cilt makyajdan arındırıldıktan sonra yüz ve boyun bölgesine dairesel hareketlerle uygulamalıdır. Göz altları için özel üretilen Revitalift Filler Yaşlanma Karşıtı Göz Kremi’ni de rutinine ekleyerek cildine kapsamlı bir bakım uygulayabilirsin.
Hyalüronik Asit içeren Yaşlanma Karşıtı Krem Ne Zaman Kullanılmalı?
Parçalanmış Hyalüronik asit ile zenginleştirilen Revitalift Filler Yaşlanma Karşıtı Krem ürünleri 40 yaşından sonra kullanım için uygundur. Bu kremler sadece Hyalüronik asit içermekle kalmayıp, aynı zamanda cildin destek liflerini güçlendiren doğal bileşenlerinin üretimini hızlandırarak cildi tedavi eden zengin bir içeriğe sahiptir. Bu sebeple, Hyalüronik asit içeren yaşlanma karşıtı serum ürünleri gibi erken yaşlardan itibaren kullanmak yerine, bu kremler 40 yaşından sonra uygulanmalıdır. Sabah ve akşam kullanımı için ayrı ayrı üretilen kremleri gece yatmadan önce ve sabah uyandığında temiz cildine uygulayabilirsin.