Revitalift Filler

%1.5 Saf Hyaluronik Asit Kırışıklık Karşıtı Yüz Serumu

Ürün detayları
<strong>DERMATOLOGLAR TARAFINDAN ONAYLANAN* DÜNYANIN 1 NUMARALI YAŞLANMA KARŞITI YÜZ SERUMU**</strong><br /> <strong>EN YÜKSEK HYALURONİK ASİT KONSANTRASYONUMUZ***</strong><br> &bull; BELİRGİN ŞEKİLDE NEMLENDİRİR<br> &bull; PÜRÜZSÜZLEŞTİRİR <br> &bull; DOLGUNLAŞTIRARAK-%47**** ORANINDA KIRIŞIKLIK GÖRÜNÜMÜNÜ AZALTIR

Revitalift Filler Yüz Serumu, dolgun, genç görünümlü ve  esnek bir cilt için cilde nemini geri kazandırır.

ANINDA: Cildi yoğun şekilde nemlendirir. Cilde daha dolgun ve esnek bir his ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır.  
1 HAFTADA: Cilt dolgunluğunu geri kazandırır, daha sıkı ve gergin hissedilir.
Günden Güne Azalan Kırışıklık Görünümü****: 2 haftada -%14, 4 haftada -%31, 6 haftada -%47 oranında kırışıklık görünümü azalır.

*Şubat 2021’de sona eren 12 aylık Nielsen hacim Pazar payı araştırma sonuçları esas alınmıştır. 
**L'Oréal Paris Danışma Komitesi'nin Dermatologları Tarafından Onaylandı
***L’Oréal Paris Serumları arasında  ****Klinik Skorlama, 53 kadın

İçindekiler
HYALURONİK ASİT NEDİR? CİLDE FAYDALARI NELERDİR?
Hyaluronik Asit, ciltte doğal olarak bulunan temel ve bijolojik bir cilt içeriğidir. Sünger gibi hareket ederek kendi ağırlığının 1000 katına kadar su tutma özelliğiyle bilinir ve bu sayede cildinizin nemini tutmasını sağlar.

DAHA GENÇ GÖRÜNEN DOLGUN BİR CİLDİN ARKASINDAKİ İÇERİK
Cilt dolgunluğu, genç görünen cildin belirleyici ve istenen bir karakteristiğidir. Cildin dokununca geri gelmesi, taze ve yumuşak hissi, Hyaluronik Asit içeriğinin yardımı sayesindedir. Ciltteki Hyaluronik Asit üretimi zamanla yavaşlar ve 30’lu yaşlarımıza eriştiğimizde cildin nemi tutma kabiliyeti azalırken cilt dolgunluk ve esnekliğini kaybedebilir ve yaşlanmanın ilk belirtileri sayılabilecek, nemsizlik kaynaklı ince çizgiler görünmeye başlayabilir. Ayrıca çevresel faktörler, stres ve güneşten gelen UV ışınları Hyaluronik Asit içeriğinin zarar görmesinin diğer sebeplerindendir.

HYALURONİK ASİT’İN ÇEŞİTLERİ
Hyaluronik Asit içeriğinin çeşitleri vardır ve farklı çeşitlerin cilde etkileri farklılaşır. Mesela, Yüksek Moleküler Hyaluronik Asit cildi pürüzsüzleştirip kırışıklıkların görünümünü azaltırken, Mikro Moleküler Hyaluronik Asit ise çok daha küçüktür ve cildi nemlendirerek dolgunlaştırır. İki çeşit Hyaluronik Asit içeren cilt bakım ürünleri kullanımı cildi farklı etkilerle güzelleştirir.
Kullanım şekli
%1,5 Hyaluronik asit içeren kırışıklık karşıtı dolgunlaştırıcı yüz serumu, anında cildi yoğun şekilde nemlendirirken, cilde daha dolgun ve esnek bir his ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Düzenli kullanımda ise 6 haftada kırışıklık görünümünü %47 azaltır. Her gün iyice temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine yukarıya doğru dairesel hareketlerle uygulayabilirsiniz, her cilt tipine uygundur.
Sıkça sorulan sorular

Revitalift Filler Serum Nedir?
Revitalift Filler Serum, genç bir görünüm için kırışıklıkları ve ince çizgileri doldurmaya yardımcı olan yaşlanma karşıtı bir nemlendirici yüz serumudur. Serum, ciltte doğal olarak oluşan, nemi bağlamaya ve cildi nemli tutmaya yardımcı olan bir madde olan hyaluronik asit içerir.
Revitalift Filler Serum'un Faydaları Nelerdir?
Revitalift Filler Serumunun birçok faydası var. Zengin formülüyle cildin ihtiyaçlarının giderilmesini sağlayan bu güçlü etkili yüz nemlendirici serum, kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Serum aynı zamanda cildi nemlendiren ve sıkılaştıran bir formüle sahip olmasıyla da öne çıkar. Ciltte nemi çekmeye ve tutmaya yardımcı olan %1.5 saf hyaluronik asit içeriğiyle serum aynı zamanda kırışıklıkları ve ince çizgileri doldurarak cilde daha genç bir görünüm kazandırır.
Revitalift Filler Serum'u Kimler Kullanabilir?
Revitalift Filler Serum, cildinin görünümünü iyileştirmek isteyen herkes tarafından kullanılabilir. Serum, ciltte doğal olarak oluşan bir madde olan hyaluronik asit içerir. Bu asit cildin nemli ve dolgun kalmasına yardımcı olur.
Revitalift Filler Serum Ne Sıklıkla Kullanmalıyım?
Revitalift Filler Serum istenilen sıklıkta kullanılabilir. Cildin ihtiyacı oldukça serumdan faydalanılabilir. Bununla birlikte sabahları ve akşamları, nemlendirici kullanımından önce temiz cilde uygulanması da günlük rutinde yeterli olacaktır.
Revitalift Filler Serum Etkisi Ne Zaman Görülmeye Başlanır?
Revitalift Filler Serum'un etkileri kullanıldığı andan itibaren başlar. Kullanım anında cildi yoğun şekilde nemlendirir, cilde daha dolgun ve esnek bir hissin yanında pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Bir hafta düzenli kullanımda ise cilt dolgunluğunu geri kazanır, daha sıkı ve gergin hissedilir. Düzenli kullanımda kırışıklık görünümü günden güne azalarak, 6 haftada kırışıklık görünümünün %47 azaldığı gözlemlenebilecektir.
Revitalift Filler Serum Kullanmanın Yan Etkileri Var Mı?
Revitalift Filler Serum kullanmanın bilinen bir yan etkisi yoktur. Ancak serumun kullanılmaya başlanmadan önce cilt üzerinde ufak bir bölgede denenerek alerjik olarak test edilmesi faydalı olur. Herhangi bir alerjik reaksiyon oluşmazsa serum günlük bakım rutini içerisinde rahatlıkla kullanılabilir.
Skin Genius kullanarak Revitalift Filler Serum rutinimi oluşturabilir miyim?
Evet, Skin Genius'un cildinizi analiz ederek oluşturduğu cilt bakım rutini tavsiyelerinden faydalanarak cildinizin ihtiyaçlarına uygun bir Revitalift Filler Serum rutini oluşturabilirsiniz. İlk olarak, cildinizi uygun bir temizleyici ile temizleyin. Ardından 2-3 damla Revitalift Filler Serum'u yüzünüze ve boynunuza uygulayın. Serum cildinize tamamen emilene kadar nazikçe masaj yapın. Cildinize uygun bir nemlendirici ile yüzünüzü nemlendirin ve rutininizi tamamlayın.
Revitalift Filler Serum Nasıl Saklamalıyım?
Revitalift Filler Serumun mümkün olduğunca uzun süre dayanmasını sağlamak için doğru şekilde saklanması önemlidir. Serum, doğrudan güneş ışığından uzak, serin ve karanlık bir yerde muhafaza edilmelidir. Serumu radyatör veya tehlikeli olabilecek güçlü ısı kaynaklarından uzak tutmak çok önemlidir.
Revitalift Filler Serum Nereden Satın Alabilirim?
Revitalift Filler Serumu satın almak için L'Oréal Paris web sitesinde bulunan satın al seçeneğine tıklayabilirsiniz.
Revitalift Filler Serum'un Yüzü Nemlendirici Etkisi Var Mıdır?
Evet, Revitalift Filler Serum'un yüzü nemlendirme etkisi vardır. Cilt tarafından kolayca emilen bu yağsız nemlendirici serum aynı zamanda oldukça hafif bir yapıya sahiptir. Cilde nemi bağlamaya ve dokusunu iyileştirmeye yardımcı olan hyaluronik asit içerir.
Revitalift Filler Serum Yüzü Nasıl Nemlendirir?
Revitalift Filler Serum, ciltte doğal olarak oluşan bir madde olan hyaluronik asit içerir. Bu bileşen ciltte nemi çekmeye ve tutmaya yardımcı olur, bu da onu etkili bir nemlendirici yapar. %1.5 saf hyaluronik asit ile L'Oréal Paris’in en yüksek hyaluronik asit konsantrasyonunu içeren bu serum, cildinizin nem ihtiyacını karşılamakta oldukça etkili olacaktır.
tüm soruları göster
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "Thing", "subjectOf": { "@type": "ItemList", "itemListElement": [ ] } }
Revitalift Filler
%1.5 Saf Hyaluronik Asit Kırışıklık Karşıtı Yüz Serumu
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Ana Sayfa" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/cilt-bakimi", "name": "Cilt Bakımı" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/cilt-bakimi/yaslanma-karsiti-bakim", "name": "Yaşlanma Karşıtı Bakım" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/yaslanma-karsiti-bakim/revitalift-filler", "name": "L’Oréal Paris Revitalift Filler Serisi" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/revitalift-filler/hyaluronik-asit-kirisiklik-karsiti-yuz-serumu", "name": "Hyaluronik Asit Kirisiklik Karsiti Serum" } } ] }