Revitalift Filler Yoğun Dolgunlaştırıcı Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi

CİLDİN 10 YIL ÖNCEKİ DOLGUNLUĞUNU GERİ KAZANDIRIR* VE GECEDEN GECEYE KIRIŞIKLIKLARI DOLDURUR.

Ürün detayları

Formülündeki Mikro Dolgunlaştırıcı Hyaluronik Asit 50 Kat Daha Küçük Yapısıyla Cilde Yoğun Şekilde Nüfuz Ederek Kırışıklıkları Doldurur ve Cilde Dolgunluğunu Geri Kazandırır.

Hyaluronik Asit'in gücü ve Galanga Özü ile zenginleştirilmiş formülü kırışıklıkları ve uyku sırasında oluşan çizgileri doldurmaya yardımcı olur, sabahları daha rahat bir cilde kavuşmanızı sağlar.

ANINDA: 48 saat** boyunca cilde nemi hapseder. 1 gece kullanımdan sonra cilt daha esnek ve yumuşak hissedilir.

4 HAFTADA: Cilt dolgunlaşır ve kırışıklık görünümü azalır*
*Klinik Skorlama, 58 kadın **Instrumental Test, 24 kişi
İçindekiler
HYALURONİK ASİT NEDİR? CİLDE FAYDALARI NELERDİR?
Hyaluronik Asit, ciltte doğal olarak bulunan temel ve bijolojik bir cilt içeriğidir. Sünger gibi hareket ederek kendi ağırlığının 1000 katına kadar su tutma özelliğiyle bilinir ve bu sayede cildinizin nemini tutmasını sağlar.

DAHA GENÇ GÖRÜNEN DOLGUN BİR CİLDİN ARKASINDAKİ İÇERİK
Cilt dolgunluğu, genç görünen cildin belirleyici ve istenen bir karakteristiğidir. Cildin dokununca geri gelmesi, taze ve yumuşak hissi, Hyaluronik Asit içeriğinin yardımı sayesindedir. Ciltteki Hyaluronik Asit üretimi zamanla yavaşlar ve 30’lu yaşlarımıza eriştiğimizde cildin nemi tutma kabiliyeti azalırken cilt dolgunluk ve esnekliğini kaybedebilir ve yaşlanmanın ilk belirtileri sayılabilecek, nemsizlik kaynaklı ince çizgiler görünmeye başlayabilir. Ayrıca çevresel faktörler, stres ve güneşten gelen UV ışınları Hyaluronik Asit içeriğinin zarar görmesinin diğer sebeplerindendir.

HYALURONİK ASİT’İN ÇEŞİTLERİ
Hyaluronik Asit içeriğinin çeşitleri vardır ve farklı çeşitlerin cilde etkileri farklılaşır. Mesela, Yüksek Moleküler Hyaluronik Asit cildi pürüzsüzleştirip kırışıklıkların görünümünü azaltırken, Mikro Moleküler Hyaluronik Asit ise çok daha küçüktür ve cildi nemlendirerek dolgunlaştırır. İki çeşit Hyaluronik Asit içeren cilt bakım ürünleri kullanımı cildi farklı etkilerle güzelleştirir.
Kullanım şekli
Revitalift Filler yoğun dolgunlaştırıcı yaşlanma karşıtı gece kremi, mikri ve yeni mikro dolgunlaştırıcı iki çeşit hyaluronik asit ile güçlendirilen formülüyle kırışıklıkları ve sabah uyku sırasında oluşan çizgileri doldurmaya yardımcı olur, sabahları daha rahat bir cilde kavuşmanızı sağlar. Düzenli kullanacağınız gece kremi 4 haftada cildinizin dolgunlaşmasına ve kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı olur. Her gece iyice temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine yukarıya doğru dairesel hareketlerle uygulayabilirsiniz.
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "Thing", "subjectOf": { "@type": "ItemList", "itemListElement": [ ] } }
Revitalift Filler
Yoğun Dolgunlaştırıcı Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Ana Sayfa" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/cilt-bakimi", "name": "Cilt Bakımı" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/cilt-bakimi/yaslanma-karsiti-bakim", "name": "Yaşlanma Karşıtı Bakım" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/yaslanma-karsiti-bakim/revitalift-filler", "name": "L’Oréal Paris Revitalift Filler Serisi" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/revitalift-filler/yogun-dolgunlastirici-yaslanma-karsiti-gece-kremi", "name": "Yogun Dolgunlastirici Yaslanma Karsiti Gece Kremi" } } ] }