Revitalift Filler Dolgunlaştırıcı Yaşlanma Karşıtı Göz Bakım Kremi

KIRIŞIKLIKLARI DOLDURUR, GÖZ ALTI ÇUKURUNU DOLGUNLAŞTIRIR.

Ürün detayları
Konsantre Hyaluronik Asit: Cilt bakımının yıldız içeriğiyle zenginleştirilmiş formülü cildi dolgunlaştırmaya, pürüzsüzleştirmeye ve yoğun şekilde nemlendirmeye yardımcı olarak kırışıklık görünümünü azaltr.

• Anında: Cildi etkili şekilde nemlendirir, cildin gerginliğini (+25%*) ve sıkılığını (+%14*) arttırır.
• 4 Haftada: Kaz ayağı görünümünü (-%11**) azalır. Göz altındaki çukur görünüm azalır (-%10***). Göz çevresi görünümü gelişir.

*Instrumental Test, 40 kadın **Klinik skorlama, 58 kadın ***Klinik Skorlama, 40 kadın
İçindekiler
HYALURONİK ASİT NEDİR? CİLDE FAYDALARI NELERDİR?
Hyaluronik Asit, ciltte doğal olarak bulunan temel ve bijolojik bir cilt içeriğidir. Sünger gibi hareket ederek kendi ağırlığının 1000 katına kadar su tutma özelliğiyle bilinir ve bu sayede cildinizin nemini tutmasını sağlar.

DAHA GENÇ GÖRÜNEN DOLGUN BİR CİLDİN ARKASINDAKİ İÇERİK
Cilt dolgunluğu, genç görünen cildin belirleyici ve istenen bir karakteristiğidir. Cildin dokununca geri gelmesi, taze ve yumuşak hissi, Hyaluronik Asit içeriğinin yardımı sayesindedir. Ciltteki Hyaluronik Asit üretimi zamanla yavaşlar ve 30’lu yaşlarımıza eriştiğimizde cildin nemi tutma kabiliyeti azalırken cilt dolgunluk ve esnekliğini kaybedebilir ve yaşlanmanın ilk belirtileri sayılabilecek, nemsizlik kaynaklı ince çizgiler görünmeye başlayabilir. Ayrıca çevresel faktörler, stres ve güneşten gelen UV ışınları Hyaluronik Asit içeriğinin zarar görmesinin diğer sebeplerindendir.

HYALURONİK ASİT’İN ÇEŞİTLERİ
Hyaluronik Asit içeriğinin çeşitleri vardır ve farklı çeşitlerin cilde etkileri farklılaşır. Mesela, Yüksek Moleküler Hyaluronik Asit cildi pürüzsüzleştirip kırışıklıkların görünümünü azaltırken, Mikro Moleküler Hyaluronik Asit ise çok daha küçüktür ve cildi nemlendirerek dolgunlaştırır. İki çeşit Hyaluronik Asit içeren cilt bakım ürünleri kullanımı cildi farklı etkilerle güzelleştirir.
Kullanım şekli
Konsantre hyaluronik asit ile zenginleştirilmiş formülü ile yaşlanma karşıtı göz bakım kremi cildi dolgunlaştırmaya, pürüzsüzleştirmeye ve yoğun şekilde nemlendirmeye yardımcı olarak kırışıklık görünümünü azaltır. Düzenli kullanımda 4 haftada kaz ayağı ve göz altındaki çukur görünümü azaltmaya yardımcı olur. Sabah ve akşam nazikçe masaj yaparak uygulayabilirsiniz.
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "Thing", "subjectOf": { "@type": "ItemList", "itemListElement": [ ] } }
Revitalift Filler
Dolgunlaştırıcı Yaşlanma Karşıtı Göz Bakım Kremi
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Ana Sayfa" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/cilt-bakimi", "name": "Cilt Bakımı" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/cilt-bakimi/yaslanma-karsiti-bakim", "name": "Yaşlanma Karşıtı Bakım" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/yaslanma-karsiti-bakim/revitalift-filler", "name": "L’Oréal Paris Revitalift Filler Serisi" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/revitalift-filler/dolgunlastirici-yaslanma-karsiti-goz-bakim-kremi", "name": "Dolgunlastirici Yaslanma Karsiti Goz Bakim Kremi" } } ] }