Revitalift Filler Yoğun Dolgunlaştırıcı Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi

HYALURONİK ASİT ENJEKSİYONLARINDAN İLHAM ALAN FORMÜLÜYLE CİLDİN 10 YIL ÖNCEKİ DOLGUNLUĞUNU GERİ KAZANDIRIR.*

Ürün detayları
Formülündeki Mikro Dolgunlaştırıcı Hyaluronik Asit 50 Kat Daha Küçük Yapısıyla Cilde Yoğun Şekilde Nüfuz Ederek Kırışıklıkları Doldurur ve Cildi Dolgunlaştırır.

ANINDA: Nemlendirir ve 48 saat** boyunca cilde nemi hapseder. Cilt gerginliği (+25%) ve sıkılığı (+14%) artar.***
1 HAFTADA: Kadınların %82'sinde daha pürüzsüz bir cilt**** 4 HAFTADA: Cilt dolgunlaşır ve kırışıklık görünümü azalır***** 

*Instrumental Test, 48 Kadın, 5 Haftalık Uygulama + 1 Hafta Kalıcılık
**Instrumental Test, 24 kişi ***Instrumental test, 40 kadın
****Tüketici Testi, 60 kadın *****Klinik skorlama, 58 kadın
İçindekiler
HYALURONİK ASİT NEDİR? CİLDE FAYDALARI NELERDİR?
Hyaluronik Asit, ciltte doğal olarak bulunan temel ve bijolojik bir cilt içeriğidir. Sünger gibi hareket ederek kendi ağırlığının 1000 katına kadar su tutma özelliğiyle bilinir ve bu sayede cildinizin nemini tutmasını sağlar.

DAHA GENÇ GÖRÜNEN DOLGUN BİR CİLDİN ARKASINDAKİ İÇERİK
Cilt dolgunluğu, genç görünen cildin belirleyici ve istenen bir karakteristiğidir. Cildin dokununca geri gelmesi, taze ve yumuşak hissi, Hyaluronik Asit içeriğinin yardımı sayesindedir. Ciltteki Hyaluronik Asit üretimi zamanla yavaşlar ve 30’lu yaşlarımıza eriştiğimizde cildin nemi tutma kabiliyeti azalırken cilt dolgunluk ve esnekliğini kaybedebilir ve yaşlanmanın ilk belirtileri sayılabilecek, nemsizlik kaynaklı ince çizgiler görünmeye başlayabilir. Ayrıca çevresel faktörler, stres ve güneşten gelen UV ışınları Hyaluronik Asit içeriğinin zarar görmesinin diğer sebeplerindendir.

HYALURONİK ASİT’İN ÇEŞİTLERİ
Hyaluronik Asit içeriğinin çeşitleri vardır ve farklı çeşitlerin cilde etkileri farklılaşır. Mesela, Yüksek Moleküler Hyaluronik Asit cildi pürüzsüzleştirip kırışıklıkların görünümünü azaltırken, Mikro Moleküler Hyaluronik Asit ise çok daha küçüktür ve cildi nemlendirerek dolgunlaştırır. İki çeşit Hyaluronik Asit içeren cilt bakım ürünleri kullanımı cildi farklı etkilerle güzelleştirir.
Kullanım şekli
Revitalift Filler yoğun dolgunlaştırıcı yaşlanma karşıtı gündüz kremi; mikro, makro ve Mikro Dolgunlaştıcı Hyaluronik Asit içeren, enjeksiyonlardan ilham alan formülüyle cildinizin 10 yıl önceki dolgunluğunu geri kazanmanıza yardımcı olur. Yoğun Dolgunlaştırcı Yaşlanma karşıtı bakım ile kırışıklıkları doldurur ve kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı olur. Her gün iyice temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine yukarıya doğru dairesel hareketlerle uygulayabilirsiniz.
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "Thing", "subjectOf": { "@type": "ItemList", "itemListElement": [ ] } }
Revitalift Filler
Yoğun Dolgunlaştırıcı Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Ana Sayfa" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/cilt-bakimi", "name": "Cilt Bakımı" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/cilt-bakimi/yaslanma-karsiti-bakim", "name": "Yaşlanma Karşıtı Bakım" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/yaslanma-karsiti-bakim/revitalift-filler", "name": "L’Oréal Paris Revitalift Filler Serisi" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/revitalift-filler/yogun-dolgunlastirici-yaslanma-karsiti-gunduz-bakim-kremi", "name": "Yogun Dolgunlastirici Yaslanma Karsiti Gunduz Kremi" } } ] }