Ruj Renkleri: 2020'de Trend Olması Beklenen Rujlar

Makyaj malzemesi dendiğinde onlarca farklı renk ve form seçenekleri ile akla ilk gelen malzemelerden olan rujlar, 2020 yılında da popülerliğinden hiçbir şey kaybetmiyor. Rujlar, sade makyajlarda tek başına kullanıldığında bile yeterli olsa da, çoğunlukla karşımıza makyajın tamamlayıcı ve vazgeçilmez ögesi olarak çıkıyor. Ruj renkleri, özellikle son yıllarda klasiklerin yanı sıra birbirinden göz alıcı ve marjinal seçeneklerle de dikkat çekiyor. Sen de 2020 yılının ruj trendlerini yakından takip etmek ve buna uygun seçimler yapmak ister misin? İşte 2020'nin en merak edilen trend rujları...

2020'nin Trend Ruj Renkleri

2020 yılında ön plana çıkan ruj renkleri arasında sıcak ve yumuşak tonlar var. Birkaç yıl önce popülerlik kazanmış ve hala revaçta olan nude renkler, bizi bu yıl da yalnız bırakmıyor. 2020'de makyajın başrolü olmak yerine onu tamamlayan, doğal görünümlü ve yüzüne sıcak bir hava katacak rujlarla tanışmaya hazır mısın?

Kiremit Rengi Ruj

2020 yılının ilk trend ruj rengi olan Rouge Signature Likit Mat Ruj 112, her mevsim kullanabileceğin ve özellikle toprak tonunda makyajlar ile mükemmel uyum yaratacak bir seçenek. Biraz daha koyu kiremit tonlarında bir mat ruj arıyorsan, Les Chocolats Likit Mat Ruj 860 Ginger Bomb'a, hem rengi hem çikolata kokusu açısından bayılacaksın.

Gül Kurusu Ruj

Dudaklarında ince yapılı ve doğal bir pembe tonu yakalamak istiyorsan, Rouge Signature Likit Mat Ruj 105 tam sana göre. Özellikle bej, gri ve kahverengi ağırlıklı göz makyajları ile yakaladığı uyuma bayılacaksın. "Çikolata kokusundan vazgeçemem" diyorsan, Les Chocolats Likit Mat Ruj 842 Candy Man ideal seçenekler arasında.

Şeftali Rengi Ruj

Yaz aylarının bir numarası olan şeftali rengi ruj, bu yıl da bizimle. Yalnızca ten makyajı ile birlikte kullandığında dahi yüzünü yeterince renklendirecek şeftali rengi rujlarla mutlaka tanışmalısın. İçerdiği mentol ile dudak dolgunlaştırıcı etkiye sahip olan Color Riche Plump and Shine 101 Nectarine Plump ile dudaklarında kusursuz şeftali ışıltılarını yakalayabilirsin.

Dudak Rengi Ruj

Nude makyajlar hayatımıza girdiğinden beri doğallık ve sadelik daha da ön plana çıkmış durumda. Dudak rengi rujlar ile "yok gibi makyaj" (no makeup makeup) havasını yakalayabilir ve dudaklarını dolgun görünüme kavuşturabilirsin. Mat rujlarda açık nude tonlar için Rouge Signature Likit Mat Ruj 110 I Empower, koyu nude tonlar için ise Rouge Signature Likit Mat Ruj 116 I Explore harika birer seçenek! 

Rujlarda ışıltıdan vazgeçmeyenler için de kusursuz nude tonlar var. Color Riche Shine Naked Tans 658 Topless ve Color Riche Shine Ruj 642 MLBB ile dudaklarında doğallığı ve parıltıyı bir arada yakalayabilirsin.

Asla Modası Geçmeyen Ruj Renkleri

Hangi yılda olursak olalım asla popülerliğini yitirmeyecek ruj renkleri de var elbette. Onlarca yıldır her tür makyaja yakışan ve her yıl revaçta olan renkler ile kendi modanı yaratabilirsin. Zamansız ruj renklerini tek tek incelemeden önce birer örnek olarak Rouge Signature Likit Mat Ruj 116 I Explore, Color Riche Shine Naked Tans Ruj 656 Beige In The City – Nude ve Color Riche Shine Naked Tans 658 Topless – Nude tonlarına göz atabilirsin. 

Kırmızı Ruj

Kırmızının, çoğu insanın ruj dendiğinde ilk aklına gelen renk olduğunu söylemek yanlış olmaz. Etkileyici ve göze çarpan bir makyaj yapmak için ideal olan kırmızı ruju, her mevsimde gönül rahatlığı ile kullanabilirsin. Bir klasik olan kırmızı rujun en çarpıcı ve etkileyici tonlarından olan Rouge Signature Likit Mat Ruj 113 I Don’t ve Les Chocolats Likit Mat Ruj 864 Tasty Ruby ile makyajını tamamlayabilirsin. 

Bordo Ruj

Kırmızı rujun yarattığı görünümü biraz daha ciddi ve vamp hale getirmek istiyorsan, bordo rujlara mutlaka göz atmalısın. Eğer dudaklarını daha da dolgun göstermek istersen, ruju sürmeden önce beyaz göz kalemi ile dudak çevrenin üzerinden geçmen yeterli olacaktır. Kokusuyla herkesi büyüleyen Les Chocolats Likit Mat Ruj 868 Cacao Rush ve bordonun en güzel tonlarından biri olan Rouge Signature Likit Mat Ruj 103 I Enjoy'a mutlaka göz atmalısın. 
{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.lorealparis.com.tr/ruj-renkleri-2020de-trend-olmasi-beklenen-urunler" }

Pembe Ruj

Bahar aylarının vazgeçilmezi olan pembe ruj da her mevsim ve yılda kullanabileceğin seçeneklerden. Pembenin binbir tonu; her tip makyaja, saça ve kıyafete rahatlıkla uyum sağlar. Her tonu ile pembe rujları keşfetmek için Color Riche Matte Addiction Ruj 103 Blush in a Rush, Color Riche Shine Ruj 111 Instaheaven ve Rouge Signature Likit Mat Ruj 109 I Savor renklerine göz atabilirsin. Böylece sana en uygun form ve tondaki pembe ruju kolaylıkla seçebilir, dudak makyajında harikalar yaratabilirsin. 

Siyah Ruj

Eğer biraz daha marjinal ama klasik seçeneklere göz atmak istiyorsan, siyah ruj rengini denemelisin. Uzun zamandır birçok ünlü makyör ve makyözün vazgeçilmezi olan, gece makyajlarının en iddialı malzemelerinden siyah ruj ile mutlaka tanışmalısın. Her kombinine tarz katacak ve seni gecenin yıldızı yapacak.

Kahverengi Ruj

Nude tonları seviyorsan fakat biraz daha göze çarpan bir renk arıyorsan, kahverengi ruj senin için doğru tercih olabilir. Toprak tonlarıyla ya da hafif makyajlar ile seni tamamlayacak bir renk olan kahverengiyi ruj koleksiyonuna eklemelisin. Loreal Paris Les Chocolats Likit Mat Ruj 858 Oh My Choc! ve Loreal Paris Les Chocolats Likit Mat Ruj 856 70% Yum hayalindeki kahverengi ruj olabilir!

Mor Ruj

Mor ruj, pek çok kişinin fazla iddialı olduğunu düşündüğü için çekindiği bir renk olsa da, ön yargılar kırılmak için vardır. Mor rengin her tip makyaja ne kadar yakıştığını mutlaka deneyimlemelisin. L'Oréal Paris Rouge signature likit mat ruj 104 I rebel rengi ile, mor rengin asaletinin ve çarpıcılığının tadını çıkarabilirsin. Üstelik kalıcı bir ruj olması sebebiyle bozulmasından ya da dişlerine bulaşmasından çekinmene hiç gerek yok. Daha klasik görünümlü bir mor ruj denemek istersen Color Riche Shine Ruj 470 Map to Nirvana tam aradığın özellikte. Gönlünce sürebileceğin mor rujun ile yapacağın onlarca farklı makyaj seni bekliyor.

{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.lorealparis.com.tr/ruj-renkleri-2020de-trend-olmasi-beklenen-urunler" }
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "Thing", "subjectOf": { "@type": "ItemList", "itemListElement": [ ] } }
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Ana Sayfa" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/trend-ve-ipuclar", "name": "Trend ve ipuçları" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/ruj-renkleri-2020de-trend-olmasi-beklenen-urunler", "name": "Ruj Renkleri 2020de Trend olmasi beklenen urunler" } } ] }