True Match

True Match Pudra 2R

Ürün detayları
Cildin rengi ve yapısıyla mükemmel uyum sağlar.

DOĞAL VE KUSURSUZ SONUÇ

L'Oréal Paris'ten cilt tonuna ve dokusuna tamamıyla uyum sağlayan True Match Pudra. Kusursuzca yayılır, yokmuş gibi bir his verir. Kapatıcılık, pürüzsüz görünüm ve hafif doku bir arada. İçerisindeki aynası ve uygulama süngeri sayesinde pratik kullanım sunar.
İçindekiler
Talc, Nylon-12, Dimethicone, Isononyl Isononoate, Magnesium Stearate, Synthetic Fluorphlogopite, Zea Mays Starch / Corn Starch, Vinyl Dimethicone /Methicone Silsesquiox Ane Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Serica Powder / Silk Powder, [+/- Şunları da içerebilir: Ci 77891/ Titanium Dioxide, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 / Iron Oxides, Mica]. (Fil B55269/3)
Kullanım
True match pudra, topaklanma olmadan kusursuz bir cilt görünümü kazanmanızı sağlayan kompakt bir pudradır. Ultra ince formülü sayesinde cilt tonunuzu eşitlemek için tek kat veya kusurları kapatmak için daha fazla uygulayabilirsiniz. Bilgi: Kutu kapağının şeffaf olması, pudra tonunu kolayca görebilmenizi sağlarken pakette birleşik bir sünger ile kapağın altında ayna bulunur.
2R
True Match
True Match Pudra 2R
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Ana Sayfa" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/makyaj", "name": "Makyaj" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/makyaj/ten-makyaji", "name": "Ten Makyajı" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/ten-makyaji/true-match", "name": "True Match" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/ten-makyaji/true-match/true-match-pudra", "name": "True Match Pudra" } } , { "@type":"ListItem", "position": 6, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/true-match/true-match-pudra/2r", "name": "2R" } } ] }