True Match True Match Pudra 1R

Cildin rengi ve yapısıyla mükemmel uyum sağlar.

Ürün detayları
True Match pudra, kusursuz bir bitiş için cildinizin rengine ve dokusuna mükemmel uyum sağlar. İnce, yumuşak ve hafif yapılı pudra mükemmel bir bütünlük sağlar: Yüzünüzdeki parlamayı önler, doğal bir bitiş yaratır, kapatıcılık sunar. True match pudrayı kusursuz bir görünüm için True match likit fondöten üstüne veya tek başına kullanabilirsiniz.
İçindekiler
Talc, Nylon-12, Dimethicone, Isononyl Isononoate, Magnesium Stearate, Synthetic Fluorphlogopite, Zea Mays Starch / Corn Starch, Vinyl Dimethicone /Methicone Silsesquiox Ane Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Serica Powder / Silk Powder, [+/- Şunları da içerebilir: Ci 77891/ Titanium Dioxide, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 / Iron Oxides, Mica]. (Fil B55269/3)
Kullanım
True match pudra, topaklanma olmadan kusursuz bir cilt görünümü kazanmanızı sağlayan kompakt bir pudradır. Ultra ince formülü sayesinde cilt tonunuzu eşitlemek için tek kat veya kusurları kapatmak için daha fazla uygulayabilirsiniz. Bilgi: Kutu kapağının şeffaf olması, pudra tonunu kolayca görebilmenizi sağlarken pakette birleşik bir sünger ile kapağın altında ayna bulunur.
1R
True Match
True Match Pudra 1R