Revitalift Filler %2.5 [Hyaluronik Asit + Kafein] Göz Serumu

GÖZLERE ÖZEL İLK SERUMUMUZ
Göz çevresi çizgilerini dolgunlaştırmak ve koyu halka görünümünü azaltmak için en yüksek Hyaluronik Asit ve Kafein konsantrasyonumuz.

GÖZLER SADECE 2 HAFTADA 5 YIL DAHA GENÇ GÖRÜNÜR*
Anında: Cilt nemlenmiş, göz çevresi rahatlamış hissedilir.
2 Haftada: Göz çevresindeki kırışıklıkların ve koyu halkaların görünümü azalır.
6 Haftada: Göz çevresindeki ince çizgilerin görünümü %21 azalır.** O kadar etkili ki, deneyen kadınların %92'si önerdi.**

*Klinik skorlama, 81 kadın, 2 hafta, kaz ayağı kırışıklıkları ve göz altı çizgilerinin görünümündeki azalmanın yıl eşdeğeri. ** Klinik çalışma, 81 kadın, 2 & 6 hafta.

Ürün detayları
YENİLİKÇİ ÜÇLÜ MASAJ BAŞLIĞI İLE TÜM GÖZ ÇEVRESİNE MASAJ YAPAR: Göz kapakları dahil tüm göz çevresine nazikçe masaj yapmak için özel başlık ile tasarlandı.
ANINDA SOĞUTUCU ETKİ: Yorgun gözlere canlı görünüm kazandırmak ve şişkin görünümü azaltmak için paslanmaz 3 çelik bilyeden oluşan aplikatör.

%2.5 [HYALURONİK ASİT + KAFEİN] İÇERİĞİ
SAF HYALURONİK ASİT: Göz çevresini nemlendirmeye ve en ince çizgiler dahil tüm çizgileri doldurmaya yardımcı olur.
SAF KAFEİN: Koyu halkaları ve şişkinlik görünümünü azaltmak için cilde yeniden enerji vermeye yardımcı olur.
İçindekiler
909261 66 - İÇİNDEKİLER: AQUA / WATER• GLYCERIN • HYDROXYETHYLPIPERAZINE ETHANE SULFONIC ACID • NIACINAMIDE • SODIUM HYALURONATE • CAFFEINE • CITRIC ACID • HYDROXYACETOPHENONE • TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE • ASCORBYL GLUCOSIDE • CAPRYLYL GLYCOL • CHLORPHENESIN. (F.I.L. B274592/1).
Kullanım şekli
Sabah ve akşam temiz ve kurulanmış cildinize uygulayın.
Çizgilerin ve şişkinliklerin görünümünü azaltmaya yardımcı olması için gözünüzün iç köşesinden şakaklarınıza kadar küçük daireler halinde masaj yapın. 4 kez tekrarlayın.
Göz kapaklarına kalkık bir görünüm vermek için nazikçe üzerlerinde gezdirin.
Parmaklarınızla fazla ürünü nazikçe dağıtın. Cilt bakım rutininize devam edebilirsiniz.
Sıkça sorulan sorular

%2.5 [Hyaluronik Asit + Kafein] Göz Serumu

Göz Altı Morlukları Neden Olur?
Göz altı morluğu en yaygın göz çevresi problemlerinden biri olmakla birlikte yorgun görünüme sebep olur. Göz altı derisi, insan vücudundaki en hassas ve en ince cilt bölgelerinden biri olması sebebiyle özel olarak geliştirilmiş ürünler ile bakım yapılmalıdır. Doğru ve etkili ürünler ile göz çevresi bakım rutininizi oluşturarak göz altı morlukları dahil birçok göz çevresi problemi ile savaşabilirsiniz.
Göz Altı Morlukları Nedir?
Göz altı morluğu, alt göz çevresindeki derinin cildin diğer bölgelerine göre daha koyu renkte olmasıdır. Göz altı morluğu, yorgun görünüme neden olur. Ancak bu problemleri doğru ürünler ile azaltabilirsiniz. Cilt bakım rutinlerinde ve yaşam tarzında yapılacak değişiklikler ile göz altı morluklarını ve kırışıklık gibi diğer cilt sorunlarını kontrol altına alabilirsiniz.
Göz Altı Morlukları Neden Olur?
Göz çevresi bakımı cilt bakımının çok önemli bir parçasıdır. Doğru ürünlerle oluşturulmuş bir cilt bakım rutini size etkili çözümler sunar. L’Oréal Paris Revitalift Filler Göz Serumu göz altı morlukları, şişkinlikler, ince çizgiler ve yorgun görünüm problemler ile savaşır. Göz çevresi problemleri ile savaşırken göz çevrenizi yoğun şekilde nemlendirir. Göz altı morluğunun altında yatan diğer sebepler ise şu şekildedir:
  • Uykusuzluk: Uykusuz kalmak cildin solgun görünmesine yol açar. Bu ise deri altındaki kan damarlarının belirginleşmesine ve koyu halka görünümünün artmasına neden olur. Düzenli uyku göz çevresindeki rahatsız edici halkaların minimuma inmesine yardımcı olur.
  • Yaşlanma: Yaşlanma doğal bir süreç olup beraberinde sarkma, kırışıklık ve solgun cilt görünümü gibi sorunları getirir. Göz altlarında bulunan morluklar ve halkalar da daha görünür hale gelebilir. Zira yaşlandıkça cilt yapısı incelir. Cilt esnekliğini kaybeder ve kolajen kaybı oluşur. Yaşlanma izlerinden kurtulmak için cilt tipinize uygun göz altı serumu çeşitlerini kullanabilirsiniz.
  • Göz Yorgunluğu: Göz yorgunluğu, kısacası gözlerin yoğun kullanımdan dolayı yorulmasını ifade eder. Uzun süre telefona ya da bilgisayara bakmak, bir şeyler okumak ya da araç kullanmak göz yorgunluğuna sebep olur. Göz yorgunluğu göz çevresindeki cildin koyulaşmasına neden olabilir. Bu yüzden kişilerin yaşam tarzlarında veya alışkanlıklarında değişikliğe gitmesi önerilir.
  • Sigara ve Alkol Tüketimi: Sigara ve alkol tüketimi de göz çevresinin koyu görünüm kazanmasına etki eden faktörler arasında bulunur. Alkol tüketiminin göz altındaki damarların genişlemesine neden olabileceği ifade edilirken sigara içmenin ise cildi kurutarak koyu halkaları oluşturabileceği ifade edilir.
  • Dehidrasyon: Dehidrasyon vücutta su ve elektrolitlerin kaybını ifade eden bir durum olup vücuttaki su dengesinin bozulmasına sebep olur. Vücudun aşırı derecede sıvı kaybetmesi ya da yeterli miktarda sıvı almamasından kaynaklanır. Dehidrasyon, göz altında oluşacak koyuluğun yaygın nedenleri arasında gösterilir. Göz altları matlaşır ve çökük bir görünüme bürünür.
  • Güneş: Aşırı güneşe maruz kalmak cildi olumsuz etkiler. Melanin pigmentinin koruyucu etkisi, uzun süre güneş ışınları altında durduğunuzda yetersiz kalır. Bunun sonucunda ise cildiniz hasar alır. Kuruluk, kırışıklık ve renk değişiklikleri gibi sorunlarla karşılaşırsınız. Özellikle göz çevrenizdeki deride koyulaşma görülebilir.
Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer?
Göz çevresi serumu, gözlerinizin etrafındaki cilde özel bileşenlerle formüle edilir. %2.5 [Hyaluronik Asit + Kafein] içeren formülü ile Revitalift Filler Göz Serumu göz altı morlukları, şişkinlikler, ince çizgiler ve yorgun görünüm problemlerini azaltır. Parfüm içermeyen kafeinli göz serumu ile koyu halka görünümünü azaltırken kırışıklık görünümü ile savaşabilirsiniz.

Soğuk pres uygulamak göz çevresindeki şişkinliği azaltmak ve koyu halka görünümünün belirginliğini azaltmak için kullanılan yöntemlerdendir. %2.5 [Hyaluronik Asit + Kafein] Göz Serumu, anında soğutucu etkisi bulunan paslanmaz 3 çelik bilyeden oluşan aplikatörü ile göz çevresine masaj yapar. Hassas cilt tipleri dahil tüm cilt tipleri ve cilt tonlarına uygundur. Ayrıca kontakt lens kullanıcılar için de uygundur.
Göz Altı Morluğu Tipine Göre Öneriler
Göz altı morluğunun altında birçok sebep yer alır. Bununla birlikte morlukların farklı tipleri bulunur.
  • P tipi göz altı morluğu fazla melaninden kaynaklanır ve göz altının tamamında görülür. Bu tip morluğu C vitamini gibi leke karşıtı ürünlerin iyi gelebileceği belirtilir. Ayrıca niasinamid içeren ürünler de kullanılabilir.
  • S tipinde ise göz altı çukurunun derin olmasından dolayı göz altı daha mor ve koyu görünür. Dolayısıyla göz altınız çukur olduğu için gölgeli görünür. Bu görünümün azalması için kolajen üretimini destekleyen ürünlerin kullanılması tavsiye edilir.
  • V tipi göz altı morluğunda ise kararma göz pınarlarında görülür. Nedenler arasında uykusuzluk ve derinin incelmesi gösterilir. K vitamini ya da kafein içeren ürünlerin kullanılması önerilir.
Hyalüronik asit cildin genç kalmasında önemi rol oynayan bir bileşen olup kolajen üretimini tetikler. Hyaluronik asit serum, koyu halkaların görünümünü azaltarak bakışlarınızdaki yorgunluğu alır. 2 haftada 5 yıl daha genç görünen bakışlar elde etmenize yardımcı olur.1 Göz kapakları dahil tüm göz çevresine uygulayabileceğiniz %2.5 [Hyaluronik Asit + Kafein] Göz Serumu, ile kırışıklarınızla vedalaşabilir ve daha aydınlık bir cilt görünümüme sahip olabilirsiniz.

L'Oreal Paris ile genç bakışlar elde etme şansını yakalamak için seçtiğiniz cilt bakım ürünlerini vakit kaybetmeden sepetinize ekleyip siparişinizi oluşturun!
tüm soruları göster
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "Thing", "subjectOf": { "@type": "ItemList", "itemListElement": [ ] } }
Revitalift Filler
%2.5 [Hyaluronik Asit + Kafein] Göz Serumu
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Ana Sayfa" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/cilt-bakimi", "name": "Cilt Bakımı" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/cilt-bakimi/yaslanma-karsiti-bakim", "name": "Yaşlanma Karşıtı Bakım" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/yaslanma-karsiti-bakim/revitalift-filler", "name": "L’Oréal Paris Revitalift Filler Serisi" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/revitalift-filler/aydinlatici-goz-serumu", "name": "Hyaluronik Asit Goz Serumu" } } ] }