True Match

True Match Kapatıcı 1N

Ürün detayları
Göz çevresini anında aydınlatır, koyu halkalarla savaşır!

Gerçek uyumu yakala!

Seni olduğun gibi yansıtan ten renginle birerbir uyum sağlayan tonda bir True Match Kapatıcı mutlaka var.

Yenilenen formülü ve 6 farklı ton seçeneğiyle cildini aydınlat ve göz altı kusurlarını kapat.

Yorgunluk izlerini ve kusurları gizlerken içeriğindeki C vitamini ile canlandırır.
İçindekiler
Cyclopentasiloxane, Aqua / Water, Propanediol, Alcohol Det., Glycerin, Phenyl Trimethicone, Peg-10 Dimethicone, Bis-Peg/Ppg-14/14 Dimethicone, Ethylhexyl Hydroxystearate, Magnesium Sulfate, Talc, Phenoxyethanol, Nylon-12, Disodium Stearoyl Glutamate, Dimethicone, Caprylyl Glycol, Caffeine, Steareth-20, Aluminum Hydroxide, Chlorhexidine Diglucote, N-Hydroxysuccinimide, Potassium Sorbate, Palmitoyl Oligopeptide, Chrysin, Palmitoyl Tetrapeptide-7, [+/- May Contain: Ci 77891 / Titanium Dioxide, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 / Iron Oxides, Ci 77163 / Bismuth Oxychloride].(F.I.L. B205614/1).
Kullanım Şekli
1. Mor halkaları kapatmak için makyaj bazı ile gözünüzün altından yanağınıza doğru bir üçgen çizin, mor halkaları anında kapatmak ve yanakları parlatmak için kapatıcıyı cildinize yedirin. 2. Aydınlatma ve kontur için biri ten renginden daha koyu ve diğeri ten renginden daha açık iki kapatıcı tonu kullanın. Kontur için koyu olanı elmacık kemiği altına, belirgin görünüm için alın ve çeneye uygulayın. Aydınlatma için açık tondaki kapatıcıyı yüzünüzün doğal şekilde ışık alan yerlerine uygulayın. 3. Kaşlar için: Ten renginden bir ton daha açık kapatıcıyı kaşlarınızın altına ve üstüne uygulayıp cilde yayın.
1N
True Match
True Match Kapatıcı 1N
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Ana Sayfa" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/makyaj", "name": "Makyaj" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/makyaj/ten-makyaji", "name": "Ten Makyajı" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/ten-makyaji/true-match", "name": "True Match" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/ten-makyaji/true-match/true-match-kapatici", "name": "True Match Kapatıcı" } } , { "@type":"ListItem", "position": 6, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/true-match/true-match-kapatici/1n", "name": "1N" } } ] }