Şeker Peelingi Siyah Nokta Karşıtı

3 doğal şeker ve kivi çekirdekleri. %100 doğal kaynaklı peeling özelliği. Yüz ve dudaklarda kullanılabilir.

Seker Peeling Siyah Nokta JAR
Seker Peeling Siyah Nokta PACK
Seker Peeling Siyah Nokta PACK BACK
Cildi arındırır, siyah noktaları azaltır, gözenekleri temizler ve sıkılaştırır. Yüzde 100 doğal malzemelerden edinilen peeling özelliği Bir anda temiz ve tazelenmiş bir cilt, yüz ve dudaklar için üç doğal Şeker içeren nazik peeling Yüz ve dudaklarınız için tasarlanmıştır
  • 3 Doğal Şeker

  • Kivi Tohumları

  • Glycerin, Propylene Glycol, Sucrose, Cymbopogon Schoenthus Oil, Actinidia Chinensis Seed / Kiwi Seed, Peg-30 Dipolyhydroxystearate, Saccharide Hydrolysate, Trideceth-6, Triethanolamine, Mentha Piperita Oil / Peppermint Oil, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Caramel, Ci 19140 / Yellow 5, Ci 61570 / Green 5, Lilool, Parfum / Fragrance. (F.I.L. B215553/1).
Küçük bir miktar IŞILTI CANLANDIRICI ŞEKER PEELİNGİ'ni kuru ellerle temiz ve kuru cilde uygulayın. Ilık suyla biraz ıslatın ve göz çevresiyle temasından kaçınarak tüm YÜZÜNÜZE dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Şekerler eridikten sonra ılık suyla durulayın. Haftada 3 defa kullanılabilir. Dudaklara pürüzsüzlük ve hoş bir görünüm vermek ve ruj ya da dudak parlatıcısının kalıcılığını artırmak için DUDAKLARA da uygulanabilir. Harici kullanım içindir, yenmez. Çocukların erişemeyeceği bir yerde saklayın. Gözle temas etmesi halinde hemen bol su ile yıkayın.