Hyaluron Uzmanı

Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Micellar Temizleme Suyu

Ürün detayları
Cildi nemlendirerek dolgunlaştıran micellar su. Makyajı temizler, nemlendirir ve yumuşatır.

L'Oreal Paris Laboratuvarları tarafından geliştirilen Hyaluron Uzmanı Micellar Temizleme Suyu, cildi nemlendirerek dolgunlaştırmak için Hyaluronik Asit ile zenginleştirildi. Hyaluron Uzmanı Micellar, nazik ama etkili bir şekilde yüzdeki ve gözlerdeki makyajı temizler. Cildi her gün nemlendirir ve yumuşak bir his bırakır.

Formülündeki HYALURONİK ASİT sayesinde cildi nemlendirerek dolgunlaştırır.

Anında Makyaj etkili şekilde temizlenir. Nemlendirilmiş cilt ferah ve yumuşak bir his kazanır.
Günden güne Cilt nem ile daha dolgun bir görünüm ve ışıltı kazanır.
İçindekiler
HYALURONİK ASİT NEDİR? CİLDE FAYDALARI NELERDİR?
Hyaluronik Asit, ciltte doğal olarak bulunan temel ve bijolojik bir cilt içeriğidir. Sünger gibi hareket ederek kendi ağırlığının 1000 katına kadar su tutma özelliğiyle bilinir ve bu sayede cildinizin nemini tutmasını sağlar.

DAHA GENÇ GÖRÜNEN DOLGUN BİR CİLDİN ARKASINDAKİ İÇERİK
Cilt dolgunluğu, genç görünen cildin belirleyici ve istenen bir karakteristiğidir. Cildin dokununca geri gelmesi, taze ve yumuşak hissi, Hyaluronik Asit içeriğinin yardımı sayesindedir. Ciltteki Hyaluronik Asit üretimi zamanla yavaşlar ve 30’lu yaşlarımıza eriştiğimizde cildin nemi tutma kabiliyeti azalırken cilt dolgunluk ve esnekliğini kaybedebilir ve yaşlanmanın ilk belirtileri sayılabilecek, nemsizlik kaynaklı ince çizgiler görünmeye başlayabilir. Ayrıca çevresel faktörler, stres ve güneşten gelen UV ışınları Hyaluronik Asit içeriğinin zarar görmesinin diğer sebeplerindendir.

Kullanım
Mükemmel makyaj temizleme için sabah ve akşam, bir pamuk yardımı ile yüzünüze ve gözlerinize nazikçe uygulayın. Durulama gerektirmez. Yoğun temizleme için Hyaluron Uzmanı Yüz Yıkama Jeli ile birlikte rutininizi tamamlayabilirsiniz.
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "Thing", "subjectOf": { "@type": "ItemList", "itemListElement": [ ] } }
Hyaluron Uzmanı
Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Micellar Temizleme Suyu
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Ana Sayfa" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/cilt-bakimi", "name": "Cilt Bakımı" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/cilt-bakimi/yaslanma-karsiti-bakim", "name": "Yaşlanma Karşıtı Bakım" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/yaslanma-karsiti-bakim/hyaluron-uzmani", "name": "Hyaluron Uzmanı" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/hyaluron-uzmani/cilt-dolgunlastiran-nemlendirici-micellar-temizleme-suyu", "name": "Cilt Dolgunlastiran Nemlendirici Micellar Temizleme Suyu" } } ] }