Revitalift Lazer

Revitalift Lazer Saf Retinol Gece Serumu

Ürün detayları
<strong>KADINLARIN %100'ÜNDE</strong>**<br /> <strong>KIRIŞIKLIK GÖRÜNÜMÜNÜ AZALTIR</strong><br /> DERİN KIRIŞIKLIKLARDA BİLE ETKİLİ<br /><br /> CİLDE <strong>3 KAT</strong> DAHA FAZLA <strong>SAF RETİNOL</strong>***

Revitalift Lazer Saf Retinol Gece Serumu Ne İşe Yarar?


L’Oréal Revitalift Lazer x3 serum ile yaşlanma karşıtı bakım rutininiz artık çok daha etkili. Derin kırışıklıklarda bile etkili olan formülüyle öne çıkan bu kırışıklık karşıtı serum sayesinde genç görünmek hiç olmadığı kadar kolay. Daha genç ve aydınlık bir cilde kavuşmak için düzenli olarak kullanılabilecek bu serum sayesinde kırışık görünümüne veda edebilirsiniz.


L'Oréal Paris'in geliştirdiği ve dermatologlar tarafından onaylanan, yüksek konsantre saf retinol içeren formülü sayesinde bu serum cilde anında etki gösterir. Serum uygulandığı bölgede nem kazanmış ve daha pürüzsüz bir cilt görünümü yaratır. 1 aylık düzenli kullanımda ise cilt dokusu düzelmiş, parlak ve daha genç görünür.


Revitalift Lazer Saf Retinol gece serumu etkilerinin çok rahat fark edilebileceği 4 aylık bir kullanım sonucunda ise kırışıklık görünümü yaklaşık %36 oranında azalmış olur. Buna ek olarak derin kırışıklık görünümü ise gözle görülür şekilde azalır. Formülüyle derin olanlar dahil tüm kırışıklıklarda etkili olmasıyla bu serum, yaşlanmanın etkilerini âdeta tersine çevirir. 

L'Oréal Paris'in geliştirdiği, dermatologların onayladığı* yüksek konsantre saf retinol içeren formülü sayesinde
ANINDA: Nem kazanmış, daha pürüzsüz bir cilt görünümü
1 AYDA: Cilt dokusu düzelmiş, parlak ve daha genç görünür.
4 AYDA: Kırışıklıkların görünümü %36**** oranında, derin kırışıklık görünümü gözle görülür şekilde azalır.

Kadınların %100'ünde** kırışıklık görünümünü giderir.
Derin kırışıklıklar dahil tüm kırışıklıklarda etkilidir.
Yüksek konsantre saf retinol içeren ileri teknoloji formülü sayesinde cilde 3 kat daha fazla saf retinol*** nüfuz etmesini sağlar.

*L’Oréal Paris Danışma Komitesi’nin dermatologları tarafından onaylandı **Klinik çalışma, 49 kadın: Yüz kırışıklıklarında 4 ayda klinik skorlama ***L’Oréal Paris’in geçmiş profiline kıyasla - detaylı bilgilendirme için tıklayınız. **** Klinik çalışma, 22 kişi: Glabellar kırışıklıklarında klinik skorlama

Kullanım

Revitalift Lazer Saf Retinol Gece Serumu Nasıl Kullanılır?


Bakım rutininizin vazgeçilmez parçalarından biri olabilecek bu serumun kullanımında ilk hafta, iki gece kullanım uygundur. 2. hafta serumun kullanım sıklığı artırılabilir. Her kullanımdan sonra arada bir gece atlanacak şekilde bir bakım rutini oluşturulması serumun etkilerini rahatlıkla görülebilmesi için yeterlidir. 3. hafta ise serum cildin toleransına göre geceleri uygulanmaya devam edilebilir. 


Uygulama esnasında serumu uygulamadan önce cildinizi temizleyin ardından kurulayın. Daha sonra cildinize serumu nazikçe sürün. Uygulama için serumdan alacağınız 2-3 damla yeterli olacaktır. 


Son olarak serumu yavaş ve nazik hareketlerle cildinize yedirin. Ardından gece bakım rutininize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Serumdan tam anlamıyla ve en etkili şekilde yararlanabilmek için kullanım talimatlarına uymanız önemlidir.


Ürünün etkilerini artırmak için serinin gece bakım rutini için geliştirdiği diğer ürünlerden yararlanabilirsiniz. Bununla birlikte tam ve etkili bir bakım rutini için serinin gündüz kullanımı için formüle edilen diğer ürünlerinden faydalanmanız da serumun etkisini güçlendirir. Böylece L’Oréal Paris profesyonelliği ile her daim genç ve taze bir görünüme kavuşmanız da mümkün olur.

Yaşlanma karşıtı serumunuzu temiz ve kuru cildinize geceleri nemlendiriciden önce 3-4 damla uygulayın. Saf Retinol, cildin güneşe karşı hassasiyetini arttırabileceğinden uygulamanın ertesi sabahı, güneş koruma faktörü (GKF) minimum 20 olan bir ürün kullanmayı unutmayın.

1. HAFTA: Haftada 2 gece kullanın.

2. HAFTA: Her kullanımdan sonra bir gece ara vererek tekrarlayın.

3. HAFTA: Cildinizin toleransına göre geceleri kullanın.

İçindekiler

Revitalift Lazer Saf Retinol Gece Serumu İçeriği


Yüksek konsantre saf retinol içeren ileri teknoloji formülü sayesinde Revitalift Lazer Saf Retinol gece serumu cilde 3 kat daha fazla saf retinol nüfuz etmesini sağlar. Yine içerdiği saf retinol ile bu serum cildin yenilenmesini sağlarken bir yandan da kolajen üretimini destekler. Düzenli kullanımla yaşlanma etkilerini minimum seviyeye indiren retinol sayesinde yaşlanma belirtileri oluşumuna fırsat verilmeden cildin yenilenmesi ve tazelenmesi sağlanabilir.

Uygulama esnasında yaşlanma karşıtı serumunuzu temiz ve kuru cildinize uygulamanız önemlidir. Geceleri nemlendiricinizi sürmeden önce 3-4 damla uygulamanız serumun etkilerinden faydalanmanız için yeterli olur. Düzenli kullanımla serumdan etkili ve gözle görülür sonuçlar alınabilir. 


Saf Retinol, cildin güneşe karşı hassasiyetini arttırabilir. Bu nedenle uygulamanın ertesi sabahı cilde mutlaka güneş koruma faktörü sürülmesi önerilir. Bunun için GKF oranı minimum 20 olan veya daha yüksek oranlı bir ürün kullanmanız önerilir. Böylece serum içerisinde bulunan saf retinolün etkilerinden düzenli şekilde ve rahatlıkla yararlanmaya devam edebilmeniz mümkün olur.
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "Thing", "subjectOf": { "@type": "ItemList", "itemListElement": [ ] } }
Revitalift Lazer
Revitalift Lazer Saf Retinol Gece Serumu
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Ana Sayfa" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/cilt-bakimi", "name": "Cilt Bakımı" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/cilt-bakimi/yaslanma-karsiti-bakim", "name": "Yaşlanma Karşıtı Bakım" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/yaslanma-karsiti-bakim/revitalift", "name": "Revitalift Lazer" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/yaslanma-karsiti-bakim/revitalift/lazer", "name": "Revitalift Lazer Saf Retinol" } } , { "@type":"ListItem", "position": 6, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/revitalift/lazer/saf-retinol-gece-serumu", "name": "Saf Retinol Gece Serumu" } } ] }