Revitalift Lazer Saf Retinol Gece Serumu Detaylı Bilgi

A Vitamini olarak da bilinen Retinol, derin kırışıklıklar dahil tüm kırışıklıkların görünümünde etkili, yaşlanma karşıtı bakımda kullanılan bir içeriktir. Cilt dokusunun ve kalitesinin görünümünde gözle görülür bir gelişim sağlar. En güçlü yaşlanma karşıtı içeriklerden biri olsa da, retinol aynı zamanda stabil olmayan ve hassas bir içeriktir. Etkisini koruması için oksijenden, ışıktan veya metal parçacıklardan uzak tutulması gerekir.

Retinol, formülasyon içerisinde yüksek seviyede uzmanlık gerektirdiğinden, L’Oréal Paris araştırma ekibi, konsantre retinol içeren “Wrinkle Eraser” lansmanından beri, 20 yılı aşkın süredir, retinol stabilizasyonunu lozmetik formülasyonda geliştirmek üzerinde çalışıyor. 20 yıl sonra, L’Oréal Paris’ten retinol inovasyonu: L’Oréal Paris’ten Saf Retinol Gece Serumu ile şu ana kadarki en iyi performansı, deneyimi ve stabilize formülü. Saf Retinol Gece Serumu ilk damlasından son damlasına kadar retinol dozunu verir.

L’Oréal Paris araştırma ekibi, ex vivo testiyle yeni Saf Retinol Gece serumun geçmişteki “Wrinkle Eraser’ın” formülüne kıyasla cilde 3 kat daha fazla saf retinol* sağladığını kanıtladı. Bu testin amacı standardize edilmiş bir topikal uygulamadan sonra cilde verilen aktif bileşenin miktarını ya da %’sini ölçmektir. Bu test, OCDE yönergelerini izleyen uluslararası onaylanmış bir metoddur.

Bu etkili serum, testleri ve sonuçları detaylıca inceleyen L’Oréal Paris Danışma Komitesi’nin dermatologları tarafından onaylanmıştır. Çıkan sonuçlar o kadar etkilidir ki kadınların %100’ünde** kırışıklık görünümünü azaltır.
*L’Oréal Paris’in geçmiş formülü “Wrinkle Eraser’a” kıyasla
**Klinik çalışma, 49 kadın: Yüz kırışıklıklarında 4 ayda klinik skorlama
{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.lorealparis.com.tr/revitalift-lazer-saf-retinol-gece-serumu" } { "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Ana Sayfa" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/revitalift-lazer-saf-retinol-gece-serumu", "name": "Revitalift Lazer Saf Retinol Gece Serumu" } } ] }