Infaillible 36H Grip Micro Fine Eyeliner 01 Obsidian

L'Oréal Paris'ten yeni Infaillible 36H Grip Micro Fine Eyeliner! Suya dayanıklı ve 36 saate* kadar kalıcı formülü, 0.1 mm** ince ucu ile çizgilerin kontrolü artık sende.

Ürün detayları
L'Oréal Paris'ten yeni Infaillible 36H Grip Micro Fine Eyeliner! Suya dayanıklı ve 36 saate* kadar kalıcı formülü, 0.1 mm** ince ucu ile çizgilerin kontrolü artık sende. Infaillible Grip Micro Fine Eyeliner ile yüksek pigmentli, ince ve kusursuz çizgiler elde et. Kolay sürülebilir yapısı sayesinde her sürüşte pürüzsüz bir deneyim.

Her sürüşte pürüzsüz
İnce ucuyla kontrollü sürüş
Yüksek pigmentli, ince ve kusursuz çizgiler
Suya dayanıklı
Bulaşmaya dayanıklı
Kolay kullanım
36 saate* kadar kalıcı

*Kişisel değerlendirme, 125 kadın
**Instrumental test ile elde edilen ortalama sonuçlar
İçindekiler
Kullanım şekli
İnce ucu ile kolay şekilde ince çizgiler elde edebilirsiniz.
Sıkça sorulan sorular
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "Thing", "subjectOf": { "@type": "ItemList", "itemListElement": [ ] } }
Infaillible
36H Grip Micro Fine Eyeliner 01 Obsidian
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Ana Sayfa" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/makyaj", "name": "Makyaj" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/makyaj/goz-makyaji", "name": "Göz Makyajı" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/goz-makyaji/infaillible", "name": "INFAILLIBLE" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/goz-makyaji/infaillible/36h-grip-micro-fine-eyeliner", "name": "36H Grip Micro Fine Eyeliner" } } , { "@type":"ListItem", "position": 6, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/infaillible/36h-grip-micro-fine-eyeliner/01-obsidian", "name": "01 Obsidian" } } ] }