Elseve Komple Direnç Dökülme Karşıtı Bakım Şampuanı 360 ml

Ürün Detayları
SAÇLARIMIN GÜCÜ KARŞISINDA HİÇBİR ŞEY DURAMAZ!

Arginine, Biotin ve Vitamin B5 ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde L'Oréal Paris Elseve Komple Direnç saçlarınızı kökten uca güçlendirir ve saçı koparak dökülmelere karşı korur.

Stres, mevsim değişiklikleri, fırça darbeleri ve ısıyla şekillendirmeler… Zamanla saç kökleri güçsüzleşir, saçlar dış etkenlere karşı dayanıksız hale gelir ve koparak dökülmelere karşı savunmasızlaşır. Elseve Komple Direnç Dökülme Karşıtı şampuan; arginine, biotin ve vitamin B5 ile zenginleştirilen içeriğiyle saçı kökten uca güçlendirir ve dökülmeye karşı korur. Elseve dökülme karşıtı şampuanı içeriğindeki arginine, saçının besleyen bir proteindir. Bir diğer içerik ise saç köklerini güçlendirmeye yarayan, saç dökülmesi karşısında etkisiyle bilinen biotin vitaminidir. Elseve Komple Direnç dökülme karşıtı şampuanın içinde yer alan içeriklerden bir diğeri ise B5 vitaminidir. Elseve Komple Direnç Dökülme Karşıtı Şampuan, içeriğiyle zayıf ve dökülmeye eğilimli saçlarını kökten uca güçlendirir, koparak dökülmelere karşı korur. Bunun için yeterli miktarda ürünü, saç derine masaj yaparak uygulayabilir ve bol suyla durulayarak uygula.

L'Oréal Paris Elseve Komple Direnç Dökülme Karşıtı* Bakım Şampuanı ile kökten uca 2 kat daha güçlü saçlar!**

 

*Koparak dökülmelerde.
**Instrumental test, şampuan ve saç kreminin birlikte kullanımı sonucu.

İçindekiler
Arginine, Biotin ve Vitamin B5 ile Zenginleştirilmiş Formülüyle L'Oréal Paris Elseve Komple Direnç
Kullanım Şekli
Islak saça masaj yaparak uygulayın, daha sonra durulayın.
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "Thing", "subjectOf": { "@type": "ItemList", "itemListElement": [ ] } }
Elseve
Komple Direnç Dökülme Karşıtı Bakım Şampuanı 360 ml
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Ana Sayfa" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/sac", "name": "Saç Bakımı" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/sac/sac-bakimi", "name": "Saç Bakımı" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/sac-bakimi/elseve", "name": "Elseve" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/sac-bakimi/elseve/komple-direnc", "name": "Elseve Komple Direnç" } } , { "@type":"ListItem", "position": 6, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/elseve/komple-direnc/dokulme-karsiti-bakim-sampuan-360", "name": "dokulme-karsiti-bakim-sampuan-360" } } ] }