Yılın En Güzel Saç Rengi Modelleri

Saç rengini boyamayı düşünüyorsun ancak hangi renge boyaman gerektiğine karar veremedin mi? Yılın en güzel saç renkleri ile tanışmaya hazır ol! Bu yazımızda ten renginle bütünleşecek ve tarzını yansıtacak saç rengini keşfedebilirsin. Kumral, kahve, sarı ya da bakır, aklına gelebilecek en güzel tonları senin için anlattık.

En güzel saç boyası seçeneklerine ulaşmak için L'Oreal Paris ürün ailesine göz atmayı unutma. Arzuladığın görünüme ulaşmanın sırrını L'Oreal Paris’in saç bakımındaki uzman yorumunda bulabilirsin.

Kumral Saç Rengi Modelleri

En popüler saç renklerinden kumral saç renginin açıktan koyuya kadar farklı seçenekleri bulunur. Ten rengine yakışacak tonu mutlaka bulacağından emin olabilirsin.

Açık Kumral Saç Rengi Modelleri

Kahverengiye kıyasla daha açık olan bu renk, sarı saç rengine yakın. Doğallığı ile doğal bir hava kazanmanı sağlayacak renk, açık tenlilere çok yakışacak. Açık tondaki bu renk sayesinde daha aydınlık ve enerjik görünebilirsin.

Koyu Kumral Saç Rengi Modelleri

Kahve tonlarından daha açık bir tona sahip koyu kumral saç rengi, içerisinde küllü yansımaların yanı sıra irize denilen soğuk yansımaları içerir. Eğer tercihin doğal tonlardan yanaysa, koyu kumral rengi ile tanışabilirsin. Zira bu saç rengi her cilt tonuna yakışan nadir renklerden.

Küllü Kumral Saç Rengi Modelleri

Oldukça doğal duran küllü kumral, gri tonlarına sahip açık bir kahverengi aslında. Yılın en güzel renklerinden küllü kumral ile kalabalıkların arasından sıyrılabilirsin. Küllü kumral saç rengi özellikle buğday tenliler için biçilmiş kaftan diyebiliriz.

Saçlarındaki doğal ve ışıltılı bir görünüm oluşturacak bu rengi denemek için sabırsızlanıyorsan Excellence Creme 7.1 Küllü Kumral saç boyasını tercih ederek yüz güldüren sonuçlar elde edebilirsin.

Küllü Saç Renkleri ve Modelleri makalesine göz atarak bu saç rengi hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsin.

Bebek Kumralı Saç Rengi Modelleri

Açık küllü ve koyu sarı tonlarını ifade eden bebek kumralı, soğuk alt tonlu bir renk olup hafif küllüdür. Yüzüne canlılık kazandıracak rengin doğallığı sayesinde saçlarında boya olduğuna kimse inanmazsa şaşırma! Eğer açık ten rengine sahipsen bebek kumralı rengini hemen denemeni tavsiye ederiz.

Kahve Saç Rengi Modelleri

Bu yılın güzellik trendi listesinde kahverengi saçlar da var. Birden fazla güzel tonu sayesinde her cilt tonuna uyum sağlayacak renkler, koyu renkli saçlardan hoşlananları cezbediyor. Gelin kahvenin muhteşem tonlarına göz atalım.

Açık Kahve Saç Rengi Modelleri

Açık kahve saç rengi, saçlarında doğal görünen renklere yer açmak isteyenleri büyülüyor. Zarif ve havalı bir görünüm kazandıran bu renk, özellikle cilt alt tonu sıcak ve soğuk tonlar arasında olanlar için oldukça ideal. Ne çok koyu ne de çok açık olan bu renk, beklentilerini boşa çıkarmayacak.

Koyu Kahve Saç Rengi Modelleri

Sıcak ve soğuk yansımaları ile asil bir duruşa sahip koyu kahve, farklı cilt alt tonlarına uyum sağlar. Her yaştan bakımlı kadının tercihleri arasında girebilecek rengin ışıltılı yansımaları sayesinde daha genç görünmeye hazır ol. Doğru koyu kahve tonuna ulaşman için birkaç renk önerimiz var.

Eğer açık renk ten rengine sahipsen ve kontrast yaratmak istiyorsan, koyu kahve saç rengi tam da sana göre. Esmer ve buğday tenliysen ise koyu kestane rengi ile daha canlı ve bakımlı görünebilirsin.

Excellence Creme 3 Koyu Kestane, L'Oreal Paris geniş renk yelpazesinde bulunan favori renklerden. Koyu kestane rengi ile tanışmak için ürün açıklamalarına göz atman yeterli. En iyisini hak eden saçlarını zenginleştirilmiş formülü ile dikkat çeken koyu kestane rengi ile boyayabilirsin.

Çikolata Kahve Saç Rengi Modelleri

Trendlerdeki yerini daima koruyan bu renk, saçlarında sıcak tonlara yer açmak isteyenler için ideal. Tüm cilt tonlarına yakışabilen rengin farklı tonları bulunur. Şunu ifade etmeliyiz ki, en şanslı grup buğday tenliler. Zira bu ten rengine sahip olanlara çikolata kahvenin her rengi çok yakışıyor.

Çikolata kahve favorinse, L'Oreal Paris Casting Creme Gloss 532 Çikolatalı Kahve’yi bir şans tanıyabilirsin. Saç boyası seni arzuladığın süper parlak renklerle bir araya getirirken saçlarının yumuşak olmasını da destekler.

Esmer tenliysen doğal çikolata kahvenin yanı sıra mocha çikolata kahve ya da buzlu kahve tonlarını deneyebilirsin. Açık tenliler için ise kızıl çikolata, karamel çikolata ya da açık çikolata renkleri öne çıkar. Doğru renkler, cilt tonunla bütünlük oluştururken daha canlı ve aydınlık görünmeni de destekler.

L'Oreal Paris Casting Creme Gloss 515 Buzlu Çikolata ise deneyebileceğin bir başka renk. Bu muhteşem renk sayesinde yüzün daha canlı ve aydınlık bir görünüme bürünebilir. Parıldayan saçların ise sana kendini her daim özgüvenli hissettirir.

Küllü Kahve Saç Rengi Modelleri

Küllü kahve saç rengi, soğuk tonlarda ışıltıların yanı sıra küllü yansımalara sahip bir saç rengi. Bir kez denediğinde saçlardaki doğal çizgiyi koruyan rengin büyüsüne kapılıp gidebilirsin. Peki ama küllü kahve en çok kimlere yakışır? Açık tenliler için tavsiyemiz daha sıcak yansımalara sahip kahve saç renklerini denemeleri yönünde. Buğday ve esmer tenliler ise küllü kahve renginin her tonunu denemekte özgür.

L'Oreal Paris ürün yelpazesinde bulunan Excellence Cool Creme 5.11 Ekstra Küllü Açık Kahve ya da Excellence Creme 6.1 Küllü Açık Kahve renklerini inceleyebilirsin. Uzun süre kalıcı olan yoğun küllü kahve renkleri ile mükemmel görünebilirsin.

"Küllü Saç Renkleri ve Modelleri" makalesine göz atarak küllü saç renklerine dair tüm sorularına yanıt bulabilirsin.

Kızıl Kahve Saç Rengi Modelleri

Yılın dört mevsiminde de kullanılabilecek kızıl kahve, çok tonlu bir renk olup bordo, kestane ve bakır renklerinin karışımını ifade eder. Bu rengin en çok yakıştığı kişiler ise esmer tenliler! Şunu da belirtelim beyaz ve buğday tenli kadınlar da kızıl kahve rengini deneyebilir.

Bakır Kahve Saç Rengi Modelleri

Diğer kahve tonları ile kıyaslandığında canlılığı ile ön plana çıkan bakır kahve, içerisinde bakır ışıltıların yanı sıra kızıl ve altın rengi ışıltılar da barındırır. En çok ise açık tenli kadınlara yakışır. Seni tam bir kuzey ülkesi kadınına dönüştürecek bakır kahve, özellikle gözlerin yeşilse çekici ve hoş görünüme bürünmeni kolaylaştırır.

Eğer sen de bu renge aşıksan, L'Oreal Paris Excellence Creme 6.45 Bakır Kahve’yi deneyerek ışıldayabilir ve havalı görünebilirsin.

Sütlü Kahve Saç Rengi Modelleri

Doğal tonların vazgeçilmez rengi sütlü kahvenin büyüsüne kapılmaya hazır mısın? Hayal ettiğin parlak, canlı ve doğal sonuçlara kavuşmanda kilit rol oynayan renk, özellikle buğday tenlilere hitap ediyor.

Açık tenliysen üzülmene gerek yok. Zira küllü yansımaların yoğun olduğu sütlü kahve saç rengini denememek için hiçbir sebebin yok. Esmer tenliler için ise önerimiz altın yansımaların olduğu sütlü kahve rengi.

Sütlü kahve ile bir an önce tanışmak için hemen Casting Creme Gloss ailesindeki 613 Sütlü Kahve’yi inceleyebilirsin.

Altın Kahve Saç Rengi Modelleri

Sıcak ve bir o kadar da parlak rengin adresi: Altın Kahve. İçindeki altın rengi ışıltıları ile özellikle yaz aylarında canlı ve enerjik görünümü iki kat artıran bu renk, farklı tonları sayesinde her cilt tonunda muhteşem duruyor. Açık tenlilerin vazgeçilmezlerinden olan altın açık kahve rengi, sarıya yakın tonu sayesinde saçlarının en doğal halinde bile şık görünmeni destekler. Işıltıların karamele yakın tonlarda olduğu koyu altın saç rengi ise özellikle esmer tenlilere yakışır.

Saçlarında zengin altın kahvelere yer açmak için L'Oreal Paris’in 3’lü bakım sunan Excellence Creme 5.32 Altın Kahve saç boyasını deneyebilirsin.

Bronz Kahve Saç Rengi Modelleri

Yılın en güzel renklerinden bronz kahve, koyu tonlu olsa da yumuşak geçişlere sahip. Özünde koyu kumral bir saç rengi. Altın ve bronz yansımaların hakimiyet kurduğu bu renk, güneş altında yoğun parlak bir görüntüye bürünür. En çok buğday tenli kadınlara yakışan bu rengin açık tonu ise açık tenliler için ideal. Peki ya esmerler, dediğini duyar gibiyiz. Esmer tenliysen tercihini koyu kestane ya da koyu kahve gibi renklerden yaparak arzuladığın canlı ve aydınlık görünümü elde edebilirsin.

L'Oreal Paris’in amonyak içermeyen Casting Creme Gloss 680 Bronz Kahve’si ile saçlarına yumuşak geçişli bronz kahve yansımaların öne çıktığı bir renk kazandırabilirsin.

Sıcak Çikolata Kahve Saç Rengi Modelleri

Kahverengi saç aşığı olanların kalbini çalacak sıcak çikolata rengi, yumuşak görünümü ile dikkat çeker. Çikolata kahve rengi genel olarak beyaz tenli ve açık buğday tenli kadınlara çok yakışır.  İçerisinde sıcak yansımaların bulunduğu renk ile saçlarının güzelliğini ortaya çıkarabilirsin.

Excellence Creme 6.35 Çikolata Kahve, en iyi boya seçeneklerinden biri olarak saçlarına zengin renk katar. İçinde ışıltıları bulunan bu sıcak alt tonlu boya ile vakit kaybetmeden tanışmanı tavsiye ederiz.

{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.lorealparis.com.tr/yilin-en-guzel-sac-rengi-modelleri" }

Türk Kahvesi Saç Rengi Modelleri

Türk kahvesi saç rengi, soğuk alt tona sahip olup ne çok açık ne de çok koyu… Aslında Türk kahvesinin telvesine benzer bir renk. Eğer saçlarında sıcak bir görünüm elde etmek istiyorsan, bu rengi deneyebilirsin. İyi haber şu ki, bu renk herkeste harika duruyor. Türk kahvesi rengi özellikle soğuk cilt alt tonlular tarafından tercih edilse de buğday tenliler de bu renk ile ışıldayabilir.

Sen de bu renkte karar kıldıysan o zaman Excellence Creme 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi ile tanışma vaktin geldi!

Tarçın Kahve Saç Rengi Modelleri

Kırmızı yansımaları ile gönlünü çalacak tarçın kahve seni enerjik görünüme ulaştıracak renkler arasında! En çok beyaz tenli ve renkli gözlere yakışan dikkat çekici bu saç rengi, aynı zamanda buğday tenli kadınlar tarafından da tercih edilebilir. Dinamik bir duruş sunan bu renk ile güneş altında ışıl ışıl parlayabilirsin.

Mocha Kahve Saç Rengi Modelleri

Doğallığı kadar canlı duruşuyla da öne çıkan mocha rengi, kahverenginin açık ve ışıltılı hali. Esmer ve buğday tenlilerin en çok tercih ettiği bu renk ile hemen tanışıp saçlarında yeni bir dönüşüme imza atabilirsin.

Casting Creme Gloss 5102 Cool Mocha, krem formülü sayesinde saçlarını doğal tonlarla buluştururken muhteşem yansımalar kazandırır. Detaylı bilgi için ürün açıklamalarını inceleyebilirsin.

Fındık Kahve Saç Rengi Modelleri

Fındık kahve, son dönemlerde hem açık hem de koyu tonu ile kadınlara ilham olmaya devam ediyor. Bronz tenli ve açık tenli kadınlar için ideal olan fındık kahve ile tarzını en iyi şekilde yansıtabilirsin. Üstelik bu renk yaz, sonbahar ya da kış aylarında rahatlıkla kullanabileceğin bir ton.

Sarı Saç Rengi Modelleri

Sarı saç renginin birçoğunuz için vazgeçilmez olduğunu biliyoruz. Bu yıl da sarının en güzel tonlarını sıklıkla göreceğiz. Ten rengine yakışan sarıyı bularak ombre, sombre ya da balyaj gibi saç boyama teknikleri ile kullanabilir, hayatına ışıltı katabilirsin.

Bebek Sarısı Saç Rengi Modelleri

Bebek sarısı, seni genç gösterecek renkler arasında bulunuyor. Bebeklerde bulunan parlak küllü sarı saç rengini ifade eden bu rengin açık tonları, açık tenlilerde harika duruyor. Buğday tenliysen, açık ama küllü tonlarına yönelebilirsin. Dikkat çekici saç rengiyle yapacağın örgü, topuz ya da dalgalı saç modellerinde tarzını ve stilini iddialı bir şekilde yansıtabilirsin.

Platin Sarısı Saç Rengi Modelleri

Platin sarısı kullanımı zor olsa da kadınlar arasında oldukça popüler. Zira her cilt rengi ile kullanılabilir. Ancak açık tenli kadınlar için bu renk biraz makyaj kullanımı gerektirir. Cilt alt tonun soğuksa küllü platin rengi tercih edebilirsin. Sıcak alt tonlular ise vanilya ya da kumlu platin sarısı ile tanışabilir.

Çilek Sarısı Saç Rengi Modelleri

Sarının her tonuna bayılıyorsan, çilek sarısı ile yeni bir değişikliğe imza atabilirsin. İçerisindeki sarı, kumral ve bakır tonları ile saçlarına ışıltı kazandıracak renk, seni canlı ve enerjik bir görünüme ulaştırır. Sıcak cilt alt tonluysan, bakır yansımaların olduğu koyu sarı saç rengini deneyebilirsin. Soğuk cilt alt tonluların ise küllü kumral ya da küllü sarı tonlarına yönelmesi gerekir.

Gümüş Sarı Saç Rengi Modelleri

Bir diğer sarı saç rengi önerimiz ise sarının en açık tonlarından gümüş sarısı. Soğuk alt tonlu yansımaların hakim olduğu bu saç rengi kimlere yakışıyor hiç merak ettin mi? İçindeki metalik yansımalar ile solgun görünüm önüne geçen gümüş sarısı, buğday ve açık tenlilere tavsiye edilir. Kusursuz bir görünüm için cilt alt tonunla uyumlu renklere yönelmen önemli. Kumral tenliler sıcak alt tona sahip olduğu için bu renkten mutlaka uzak durmalı.

Zengin Sarı Saç Rengi Modelleri

Yoğun ve parlak bir sarı saç hayalinse, seni hayal kırıklığına uğratmayacak o renk, zengin sarı oluyor. Saçtaki ışıltı ile birlikte yüzü aydınlatan bu renk birden fazla cilt rengi için ideal görülür. Saçına boyut katacak zengin sarıyı hemen keşfederek sarının mükemmel tonları ile bir araya gelebilirsin.

Küllü Sarı Saç Rengi Modelleri

Hem buğday hem de açık tenli kadınlar için uygun olan küllü sarı saç içerisinde soğuk yansımalar bulunur. Saçlarına doğal yansımalar kazandıracak bu rengi esmer tenliler de deneyebilir. Ancak koyu küllü sarı renklerini tercih etmeleri gerektiğini belirtelim.

Saçlarında bu sene yoğun küllü sarı tonlarını görmek istiyorsan, turunculaşma karşıtı Mor Teknolojiye sahip Excellence Cool Creme 8.11 Ekstra Küllü Sarı’yı listene ekleyebilirsin.

Bakır Saç Rengi Modelleri

Bakır saç rengi, sıcak bir ton olmakla beraber en dikkat çekici saç renklerinden. Açık bakır, karamel bakır, tarçın bakır ya da yoğun bakır gibi pek çok tonu olan renge “bu renk benim rengim,” diyorsan, vakit kaybetmeden hemen tanışmalısın.

Tarçın Bakır Saç Rengi Modelleri

Kırmızı ve turuncu tonları içeren tarçın bakır, stilinde önemli değişiklik yapmak isteyenlerin favorisi. Her ten rengine uyum sağlayabilen bu renk, koyu sarı ve açık kumral gibi çeşitli renklerle karıştırılarak da kullanılabilir. Dolayısıyla kızıla yakın tarçın bakır, açık tenliler için ideal olurken içerisinde kahvelerin ve sarıların yoğun olduğu tarçın bakır ise esmer tenliler için uygun görülür.

Açık Bakır Saç Rengi Modelleri

Bakırın açık tonu olan bu renk, canlı bir ton olmakla beraber genel olarak açık tenli kişilerde harika görünür. Yaz aylarında daha açık ve canlı tonlara sahip renkleri tercih ediyorsan, saç rengini bu sene açık bakıra boyayabilirsin. Koyu tenliler için önerimiz, koyu bakır rengini tercih etmeleri yönünde.

Sultan Bakırı Saç Rengi Modelleri

Son zamanların yükselen trendlerinden sultan bakırı, en sıcak bakır tonlarından. İçerisinde altın rengi ışıltılara sahip olan bu renk açık tenli ve renkli gözlülerin en çok tercih ettiği renkler arasında. Fakat buğday tenlilerin de sultan bakırı ile muhteşem görüneceğini söyleyebiliriz.

Excellence Creme Excellence Creme 7.43 Sultan Bakırı ile saçlarında istediğin bakır tonunu yakalayabilirsin.

Yoğun Bakır Saç Rengi Modelleri

Yoğun bakır saç rengi, saçlarını zengin renk sonucu ile bir araya getirir ve girdiğin her ortamda dikkat çekersin. Peki bu renk kimlere yakışır? Ten rengin koyu kumral ise yoğun bakır saç rengini deneyebilirsin. Esmer tenliysen ise karamel bakıra yönelmek sana istediğin sonuçları getirebilir.

Karamel Saç Rengi Modelleri

Söz konusu saçlar olduğunda deneyebileceğin renklerin bir sınırı yok. Şimdiki durağımız karamel saç rengi ve tonları. Tatlı ve zarif görünümün anahtarı karamel saç renkleri, saçlara güneşte açılmış etkisi verir.

Açık ten rengine sahipsen, daha canlı görünüm için koyu karamel renklerine yönelebilirsin. Buğday tenliler ise balköpüğüne yakın renkleri kullanabilir. Tabii esmerleri de unutmayalım. Onlar için en uygun tonlar içerisinde altın ve kızılları barındıran karameller bulunuyor.

Kestane Saç Rengi Modelleri

Kahverenginin doğal tonlarına ek olarak içerisinde kızıllık barındıran kestane saç rengi, açık ve koyu tonları ile farklı ten renklerine hitap eder. Koyu kahveye göre daha canlı olan bu renk sayesinde cildinin daha ışıltısını ortaya çıkarabilirsin.

Açık Kestane Saç Rengi Modelleri

Yoğun bir renk olan açık kestane, kızıl ve altın rengindeki doğal yansımaları sayesinde doğal çizgini korumanı destekler. Saç rengin koyuysa, yüzünü aydınlatacak bu renkle saçını boyayabilirsin. Esmer ve buğday tenlilerin değişiklik yapmak istediğinde tercih edebileceğin açık kestane ile aydınlık sonuçlar elde edebilirsin.

Koyu Kestane Saç Rengi Modelleri

Koyu kahverengi alt tonlu bir renk olan koyu kestane, çekici saç renklerinden olup solmuş saçları canlılıkla buluşturur. Koyu kestanenin içerisindeki kızıl ve akaju yansımaları ile enerjik görünebilirsin. Bu renk koyu ve buğday tenlilerde mükemmel dursa da açık ten renginde daha aydınlık sonuçlar almak istersen, koyu kestane rengine bir şans verebilirsin.

En mükemmel sonuçlar için Excellence Creme 3 Koyu Kestane’yi tercih edebilir ve saçlarına hak ettiği bakımı sunabilirsin.

Fındık Kabuğu Saç Rengi Modelleri

Fındık kabuğu saç rengi, fındık kahve olarak da bilinmekle beraber karamel ve altın ışıltılar ile güneş ışığında saçlarının göz alıcı görünmesini mümkün kılar. Bahar ve yaz aylarında harika görünecek renk ile istersen saçının tamamını boyayabilir ya da ombre gibi farklı teknikleri deneyebilirsin. Özellikle açık ten rengiyle bütünleşecek fındık kabuğu ile yumuşak ve doğal sonuçlar alabilirsin.

Siyah Saç Rengi Modelleri

Siyah, en gizemli ve baş döndüren renklerden biri olarak seni büyüleyici görünüme ulaştırır. Eğer masallardan çıkmış gibi görünmek istersen, beyaz tenin ve renkli gözlerinde bütünleşecek yoğun siyah rengi vakit kaybetmeden denemelisin. Ten rengin çok koyuysa, tercihini kahvenin siyaha dönük renklerinden yana yapabilirsin.

Arzuladığın görünüm için Excellence Creme 1.01 Derin Saf Siyah’ı inceleyebilirsin. Yoğun ve zengin renge sahip saç boyası çekiciliğini artırmana yardımcı olacak.

Yılın en güzel renklerini saçlarına taşımak için L'Oréal Paris’in hem renk kazandıran hem de bakım yapan zengin saç boyası yelpazesine hemen göz at.

{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.lorealparis.com.tr/yilin-en-guzel-sac-rengi-modelleri" }
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "Thing", "subjectOf": { "@type": "ItemList", "itemListElement": [ ] } }
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Ana Sayfa" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/trend-ve-ipuclar", "name": "Trend ve ipuçları" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/yilin-en-guzel-sac-rengi-modelleri", "name": "yilin en guzel sac rengi modelleri" } } ] }