Vazgeçilmez İkili: Serum ve Güneş Kremi Rutini

Cilt yaşlanmasının %80’i UV ışınlarından kaynaklanır. UV ışınları UVA ve UVB olmak üzere ikiye ayrılır.

Senin cildinin ihtiyacı hangi serum ve güneş kremi rutini?

Koyu Leke Karşıtı Bakım mı?
Daha Aydınlık Bir Cilt mi?

Cilt yaşlanmasının %80’i UV ışınlarından kaynaklanır. UV ışınları UVA ve UVB olmak üzere ikiye ayrılır. UVB ışınları cildin üst tabakası olan epidermisi etkileyerek güneş yanığı ve kızarıklık oluşturabilir. UVA ışınları ise epidermisin altındaki dermis tabakasını etkileyerek cildin erken yaşlanmasına, hiperpigmentasyona, donukluğa ve ince çizgi görünümüne neden olabilir. UVB ışınları UV ışınlarının %5’ini oluşturur. Bulutlu havalarda veya pencereden cilde ulaşamayabilir. UV ışınlarının %95’ini oluşturan UVA ışınları ise bu koşullarda bile cilde ulaşabilir.

Dermatologlar UV ışınlarının zararlı etkilerinden korunmak için her gün güneş kremi kullanılmasını öneriyor. Cilt bakımında bir devrim niteliği taşıyan serum ve güneş kremi rutini, cildi güneş ışınlarının olumsuz etkilerinden korurken aynı zamanda cildin ihtiyacı olan bakımı da sunar. Leke görünümünü, yaşlanma belirtilerini minimize eder. Cildin daha genç görünmesini sağlar.

Bright Reveal ile Lekelere Meydan Okuyun

Bright Reveal koyu leke karşıtı rutin, leke oluşumunu engeller. %7.5 Niasinamid %2.5 Amino Sülfonik Asit içeren, dermatologlar tarafından onaylı Bright Reveal Koyu Leke Karşıtı Serum yaşlanma lekeleri, koyu lekeler, güneş lekeleri ve akne sonrası izlere karşı geliştirilmiştir. Bright Reveal Koyu Leke Karşıtı Fluid Yüz Güneş Kremi ile birlikte kullanıldığında bu etkiler desteklenir. Niasinamid içeren, UV filtreli güneş kremi ve serum rutini, düzenli uygulandığında cildin daha parlak ve aydınlık görünmesini sağlar.

Bu serum + GKF rutinini deneyenlerin %90’ında azalan koyu leke görünümü izlenmiştir. Bright Reveal Serum cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlarken; Bright Reveal Yüz Güneş Kremi cildinizi güneşin zararlı ışınlarından koruyarak leke oluşumunu engeller. Rutinin uygulama adımları:

Adım %7.5 Niasinamid Serum ile Bakım Yap


Koyu leke oluşumunu azalttığı klinik olarak kanıtlanmış Bright Reveal Serum, cildin sağlıklı ve genç görünmesine engel olan koyu leke oluşumu ve cilt tonu eşitsizlikleri ile savaşır. Nemlendirici ve yaşlanma karşıtı aktif maddelerle zenginleştirilmiş formülü cildinizin ihtiyacı olan bakımı sağlar. 3-4 damla serumu, temiz yüz ve boyun bölgenize sabah akşam uygulayın.

Adım Yüz Güneş Kremi GKF50 ile Cildini Koru

Yüksek güneş korumasına sahip yenilikçi GKF50 Bright Reveal Yüz Güneş Kremi, koyu leke görünümünü gözle görülür şekilde azaltır. Cildin daha parlak ve aydınlık görünmesini sağlar. Beyaz iz bırakmaz, cilt tonunu eşitler. Ayrıca yağlı ve yapışkan his bırakmaz. Her sabah serumdan sonra, makyajınızdan önce uygulayarak koyu leke bakım rutininizi tamamlayabilirsiniz.

Daha Aydınlık Cildin Sırrı Revitalift Clinical

Aydınlık, parlak ve genç görünümlü bir cildin sırrı Revitalift Clinical Serum ve Yüz Güneş Kremi rutininde saklı. Revitalift Clinical C Vitamini Aydınlatıcı Serum %12 saf C vitamini, E vitamini ve salisilik asit içeren formülü ile ilk kullanımdan itibaren cilde nem kazandırır, canlı ve parlak görünmesini sağlar. Düzenli kullanıldığında gözenek ve ince çizgi görünümünü azaltır. Cilt tonu daha eşit olur.

Dermatologlar tarafından onaylı Revitalift Clinical Yüz Güneş Kremi, C Vitamini serumu ile birlikte kullanıldığında ciltte mucize etkisi yaratır. Yüksek UV korumalı güneş kremi, UV ışınlarının cilt üzerindeki olumsuz etkilerine karşı kalkan görevi görür, güneş ışınlarına bağlı cilt problemlerinin oluşumunu engeller. İçeriğinde bulunan C vitamini sayesinde cildin daha aydınlık görünmesini sağlar.

Revitalift Clinical C Vitamini Rutini ile x4 kat daha parlak bir cilt için uygulama adımları:

Adım %12 Saf C Vitamini Serum ile Cildini Parlat

Donuk cilt görünümü ve yaşlanma belirtilerini azaltmaya yönelik geliştirilen Revitalift Clinical C Vitamini Serum, cilde anında etki eder. Cildi dış faktörlerin olumsuz etkilerinden korumaya yardımcı olur. Güçlü bir antioksidan olan C vitamininin en saf halini içeren 2-3 damla serumu, temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine uygulayın.

Adım Çok Yüksek Korumalı Güneş Kremi GKF50 ile Cildini Koru

Cildi UV ışınlarından koruyan GKF50 Revitalift Clinical Yüz Güneş Kremi ilk kullanımdan cilde nem kazandırarak tazelenmiş görünüm verir. Düzenli kullanıldığında cilt tonunu eşitler, cildin daha genç görünmesini sağlar. Daha parlak bir cilde sahip olmanızı destekleyen C Vitamini içeren formülü ile yaşlanma belirtilerini engellemeye yardımcı olur. Hızlı emilen hafif dokusu ile beyaz iz bırakmaz. Suya karşı dayanıklıdır. Her sabah Revitalift Clinical C Vitamini Serum’dan sonra kullanabilirsiniz.
{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.lorealparis.com.tr/vazgecilmez-ikili-serum-ve-gunes-kremi-rutini" }
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "Thing", "subjectOf": { "@type": "ItemList", "itemListElement": [ ] } }
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Ana Sayfa" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/trend-ve-ipuclar", "name": "Trend ve ipuçları" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/vazgecilmez-ikili-serum-ve-gunes-kremi-rutini", "name": "vazgecilmez ikili serum ve gunes kremi rutini" } } ] }