Sunkıss Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel

Ürün detayları

L'Oreal Paris Sunkiss

Güneş ışınlarının etkisi ile rengi açılan saçlarının ışıltısını her mevsim yaşamak ister misin? L'oréal Paris Casting Sunkiss sayesinde bu artık hayal değil! Sunkiss ile hep hayalini kurduğun ışıltılı etkiyi saçlarında görebilirsin. Sunkiss saç açıcı ile saçlarının rengini aşamalı olarak açabilirsin. Besleyici içeriği sayesinde saçlarına bakım yapan Sunkiss ile doğallığın tadını çıkarabilirsin.

Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel Nedir?

Deniz, havuz ve güneş ışınları saç rengini birkaç ton açabilir. Sunkiss saç açıcının etkisi ile ortaya çıkan gölgeler kusursuz bir görünüm sunar. Sunkiss ile saçlarının kontrolü sende! Dilediğin her mevsim ister ıslak istersen kuru saçına uygulayarak ışıltılı saçlara kavuşabilirsin.

Sunkiss Hangi Saçlar İçin Uygun?

L'oréal Paris Sunkiss jeli kahverengiden sarıya kadar her saça uygulanabilir. Sunkiss ile saç rengin aşamalı olarak açılır. Nerede durmak istediğine yalnızca sen karar verirsin. Sunkiss renk açıcı ile saç açma işlemi saçlarına zarar vermez.

Sunkiss Saçlara Nasıl Uygulanır?

Casting Sunkiss’i uygulamak çok kolay! Temiz ve kuru saçlarının ister tamamının rengini açabilirsin, istersen röfle etkisi yaratmak için bölgesel olarak uygulayabilirsin. Eğer tamamını boyayacaksan köklerden uca kadar her yere eşit miktarda sürmelisin. Röfle etkisi için saçını tutamlara ayırman yeterli.

Sunkiss Ne Zaman Etki Eder?

Jeli saçına sürdükten sonra masaj yapmayı unutma. Bu sayede renk açıcı jel saçlarına eşit miktarda etki eder. Sunkiss’i saçında ne kadar bekleteceğini mi merak ediyorsun? Kuruyana kadar beklemen Sunkiss saç açıcı jelin etki etmesi için yeterli. Kuruma sürecini hızlandırmak için fön makinesinden yardım alabilirsin. Sunkiss’i durulamana gerek yok!

Casting Sunkiss Saça Zarar Verir mi?

Saçı yıpratmayan renk açıcı arıyorsan Sunkiss tam sana göre! Amonyaksız, Hindistan cevizi yağı içeren zengin formülü saçına nazik davranır. Sunkiss’i saçına uyguladıktan sonra daha parlak ve yumuşak olduğunu görebilirsin. Casting Sunkiss ile yumuşak, parlak ve ışıltılı saçlarının tadını çıkarabilirsin!

İçindekiler
 
Kullanım

Kuru veya nemli saçlarınıza uygulayın İster tüm saçınıza, ister röfle görünümü yaratmak için saç boylarınızı tutamlara ayırarak uygulayın Durulama gerektirmez Ürünü saçınıza uyguladıktan sonra kurutma makinası kullanarak ya da güneş yardımı ile kurutun

{ "@context": "http://schema.org", "@type": "Thing", "subjectOf": { "@type": "ItemList", "itemListElement": [ ] } }
Sunkiss
Sunkıss
Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Ana Sayfa" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/sac-boyasi", "name": "L'Oréal Paris Saç Boyası" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/sac-boyasi/yari-kalici-sac-boyasi", "name": "Yarı Kalıcı Saç Boyası" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/yari-kalici-sac-boyasi/sunkiss", "name": "Sunkiss" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/sunkiss/sunkiss-renk-acici-jel", "name": "Casting Sunkiss" } } ] }