Saf Kil Detoks Maskesi

3 saf kil ve kömürlü detoks etkili yüz maskesi.

Saf Kil Maske Detoks JAR
Saf Kil Maske Detoks PACK
Cilt Bakımı Siyah Detoks Saf Kil Ürün Ambalajı Görseli Yandan
Cilt Bakımı Siyah Detoks Saf Kil Tekstür
Cilt Bakımı Siyah Detoks Saf Kil Açık Kavanoz
L'Oréal Paris Laboratuvarları, üç saf kili mıknatıs özelliği sayesinde kir ve pürüzleri çeken kömür ile birleştirdi. Kremsi yapısı cildi kurutmadan detoks etkisi sağlayarak cildin ışıltısını açığa çıkarır. Hızlı gözle görünür sonuçlar Anında: Cilt temizlenir ve aydınlık bir görünüm kazanır. 7 Günde: Cildin tazeliği ve ışıltısı artar. Günden Güne: Cilt nefes alır, kalitesi artar ve ışıltılı bir güzelliğe kavuşur.
  • 3 Saf Kil

  • Kömür

  • Aqua / Water, Kaolin, Montmorillonite, Lecithin, Polysorbate 20, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Oryza Sativa Starch / Rice Starch, Ci 77499 / Iron Oxides, Moroccan Lava Clay, Charcoal Powder, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Xanthan Gum, Polyglycerin-10, Polyglyceryl-10 Myristate, Polyglyceryl-10 Stearate, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Lilool, Limonene, Parfum / Fragrance. (F.I.L. B196439/1).
Haftada 2 kez cildiniz temizken tüm yüzünüze ince bir katman uygulayın. Göz çevresine ve dudaklara sürmeyin. 5-10 dakika boyunca kurumasını bekleyip nemli bir havlu ya da ılık suyla temizleyin. Gözle temas etmesi halinde hemen bol su ile yıkayın.