Saf Kil Detoks Maskesi

Ürün detayları
3 saf kil ve kömürlü detoks etkili yüz maskesi.

L'Oréal Paris Laboratuvarları, üç saf kili mıknatıs özelliği sayesinde kir ve pürüzleri çeken kömür ile birleştirdi. Kremsi yapısı cildi kurutmadan detoks etkisi sağlayarak cildin ışıltısını açığa çıkarır. Hızlı gözle görünür sonuçlar Anında: Cilt temizlenir ve aydınlık bir görünüm kazanır. 7 Günde: Cildin tazeliği ve ışıltısı artar. Günden Güne: Cilt nefes alır, kalitesi artar ve ışıltılı bir güzelliğe kavuşur.
İçindekiler
Aqua / Water, Kaolin, Montmorillonite, Lecithin, Polysorbate 20, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Oryza Sativa Starch / Rice Starch, Ci 77499 / Iron Oxides, Moroccan Lava Clay, Charcoal Powder, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Xanthan Gum, Polyglycerin-10, Polyglyceryl-10 Myristate, Polyglyceryl-10 Stearate, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Lilool, Limonene, Parfum / Fragrance. (F.I.L. B196439/1).
Kullanım
Haftada 2 kez cildiniz temizken tüm yüzünüze ince bir katman uygulayın. Göz çevresine ve dudaklara sürmeyin. 5-10 dakika boyunca kurumasını bekleyip nemli bir havlu ya da ılık suyla temizleyin. Gözle temas etmesi halinde hemen bol su ile yıkayın.
Saf Kil
Detoks Maskesi
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Ana Sayfa" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/cilt-bakimi", "name": "Cilt Bakımı" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/cilt-bakimi/yuz-temizleme", "name": "Yüz Temizleme" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/yuz-temizleme/saf-kil", "name": "Saf Kil" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/saf-kil/yuz-maskesi-detoks", "name": "Face Mask Detox" } } ] }