Revitalift Lazer Lazer x3 7 Günlük Kür Peeling Etkili Ampul

7 günde yenilenmiş cilt etkisi Yüksek konsantre %10 glikolik içeren formulü ile 1. Aydınlatır 2. Pürüzsüzleştirir 3. Leke görünümünü azaltır

Ürün detayları

Lazer x3 7 Günlük Kür Peeling Etkili Ampul

Biyolojik yaşlanma etkilerinin yanı sıra güneşe uzun süre maruz kalma, kalıtımsal etkiler, düzensiz beslenme, aşırı stresli yaşam tarzı cildin doğal yapısının bozulmasına neden olabiliyor. Yine aynı etkiler cildin elastikiyetini kaybetmesine ve kırışıklıklara, ince çizgilere yol açıyor. Tüm bu problemlere karşı çözümünüz L’Oréal Paris Revitalift Lazer x3 7 Günlük Kür Peeling Etkili Ampul!

Lazer x3 7 Günlük Kür Peeling Etkili Ampul Ne İşe Yarar?


Lazer x3 7 Günlük Kür Peeling Etkili Ampul 7 günde yenilenmiş bir cilde kavuşmanızı sağlar. Yüksek konsantre %10 glikolik içeren formülüyle bu mucizevi ampül cildinizi aydınlatır, pürüzsüzleştirir, leke görünümünü azaltır. Tüm bu etkileriyle L’Oréal Paris 7 günlük kür size daha genç ve ışıltılı bir görünüm kazandırır.


Kısa zamanda büyük etki yaratarak bakım rutininizin vazgeçilmezi olacak Lazer x3 7 Günlük Kür Peeling Etkili Ampul’ün ilk kullanımından sonra cilt daha aydınlık ve sıkılaşmış görünür. Kırışıklık karşıtı bakım sunan bu yoğun etkili ürünün kullanımında 7. ampulden sonra cilt daha pürüzsüz görünür. Cilt tonundaki aydınlık ise gözle görülür şekilde artar. Tüm bunlara ek olarak ampulün düzenli kullanımı sonrasında kısa zamanda ciltteki ince çizgilerin ve cilt lekelerinin görünümü de azalır.

FORMULÜNDEKİ YÜKSEK KONSANTRE %10 GLİKOLİK ASİT SAYESİNDE AYDINLATIR, PÜRÜZSÜZLEŞTİRİR VE LEKE GÖRÜNÜMÜNÜ AZALTIR.
1  AMPUL SONRASI: Cilt daha aydınlık ve sıkılaşmış görünür.  7 AMPUL SONRASI: Cilt yenilenmiş ve daha pürüzsüz* görünür. Cilt tonu aydınlık görünür. İnce çizgilerin ve cilt lekelerinin görünümü azalır. *Kişisel değerlendirme- 52 kadın

İçindekiler
Kullanım

Lazer x3 7 Günlük Kür Peeling Etkili Ampul Kullanımı


Lazer x3 7 Günlük Kür Peeling Etkili Ampul gece yatmadan önce uygulanabilir. Uygulamanın sabahında ise cilde en az en az 15 GKF içeren bir ürün uygulanması önerilir. Böylece gün boyu güneşin zararlı etkilerinden korunurken bir yandan da ürünün etkisini tam olarak gösterebilmesi sağlanabilir. 


Ürünün kullanımı oldukça kolaydır ve günlük bakım bu ampuller kullanılarak birkaç adımda bitirilebilir. Vakit almayan kullanışlı yapısıyla da ampullerin kullanımı tam da kısa zamanda etkili sonuç almak isteyenlere göre geliştirilmiştir. Serinin diğer ürünleriyle birlikte kullanımı ise serumun etkilerinin hem daha yoğun hem daha kısa sürede görülmesini sağlar.


Günlük olarak kullanılan ampullerin, ambalajından çıkarıldığı anda kullanılabilmesi ve ürünün şişesi içerisinde uzun süre muhafaza edilebilmesi de ürünün getirdiği artılardan biridir. Ampullerin içerisinde bulunan ürün miktarı günlük olarak yeterli olacak şekilde belirlenmiştir. Bu nedenle ürünün bölünmesi veya ikinci bir ampulün kırılarak ek yapılması gerekmez.


Uygulama esnasında ürünün alt tarafta toplanması için ampulün kapağına hafifçe vurun. Ardından ürünün dökülmesini önlemek için bir pamuk ya da mendil yardımıyla ampulün kapağını kırın. Daha sonra ürünü avucunuza döküp, göz ve dudak çevresinden kaçınarak yüz ve boyun bölgesine uygulayın. 


Her gece temiz cilde bir ampul uygulanması yeterli olur. Cildinizde yarattığı etkiye bağlı olarak uygulama sıklığını kendinize göre belirlemeniz de mümkündür. 

Lazer x3 7 Günlük Kür Peeling Etkili Ampul İle Komple Bakım


Her ampulün tek kullanımlık oluşu size günlük olarak kullanmanız gereken yeterli serum miktarını sağlar. Bununla birlikte ampullerin kapalı kapaklara sahip olması da yüksek konsantrasyona sahip ürünlerin açılana kadar uzun süre boyunca korunmasını ve taze kalmasını sağlar. Ampul içerisindeki ürün kullanıldıktan sonra ellerinizi yıkamanız önerilir.


Yaşlanma karşıtı rutininizde komple bir bakım için akşamları Revitalift Lazer x3 7 Günlük Kür'ü kullanın. Ardından Revitalift Lazer x3 gece kremini uygulayın. Son olarak etkiyi arttırmak ve güneş ışınlarının uygulama sonrası yaratabileceği hassasiyet ve etkilerden korunmak için ertesi sabah Revitalift Lazer x3 GKF 20 Gündüz Kremi’ni kullanmayı unutmayın.
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "Thing", "subjectOf": { "@type": "ItemList", "itemListElement": [ ] } }
Revitalift Lazer
Lazer x3 7 Günlük Kür Peeling Etkili Ampul
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Ana Sayfa" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/cilt-bakimi", "name": "Cilt Bakımı" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/cilt-bakimi/yaslanma-karsiti-bakim", "name": "Yaşlanma Karşıtı Bakım" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/yaslanma-karsiti-bakim/revitalift", "name": "Revitalift Lazer" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/yaslanma-karsiti-bakim/revitalift/lazer-x3", "name": "Revitalift X3" } } , { "@type":"ListItem", "position": 6, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/revitalift/lazer-x3/peeling-etkili-ampul", "name": "Peeling Etkili Ampul" } } ] }