Revitalift %5 Saf Glikolik Asit Peeling Etkili Tonik

"SADECE 30 SANİYEDE PARLAK & PÜRÜZSÜZ CİLT GÖRÜNÜMÜ % 5 SAF GLiKOLiK ASiT Glikolik asit, profesyonel cilt peeling için değerli bir içeriktir. %5 saf glikolik asit içeren formül günlük bakıma uygundur.

KARPUZ ÖZÜ Bakım yapan formülü karpuz özü ile zenginleştirildi."

Ürün detayları
GÖZLE GÖRÜLEBİLEN SONUÇLAR
30 saniyede: Cilt daha pürüzsüz ve parlak gorünür, cilt kalitesi gelişmis görünür.
4 haftada: Cilt kusurlarının görünümü azalır.
8 haftada: Koyu lekelerinin görünümü azalır.
İçindekiler
AQUA /WATER•GLYCOLIC ACID•HYDROXYETHYLPIPERAZINE ETHANE SULFONIC ACID • GLYCERIN • SODIUM HYDROXIDE • CITRIC ACID • PENTYLENE GLYCOL • ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE • CITRULLUS LANATUS FRUIT EXTRACT / WATERMELON FRUIT EXTRACT • ASCORBYL GLUCOSIDE • PANTHENOL • PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL • PPG-26-BUTETH-26 • TOCOPHEROL • BIS-PEG-18 METHYL ETHER DIMETHYL SILANE • LINALOOL• CI 14700 / RED 4 • CI 19140 / YELLOW 5 POTASSIUM SORBATE • SALICYLIC ACID SODIUM BENZOATE • PARFUM A FRAGRANCE. (FI.L Z283669/1).
Kullanım şekli
Cildinizi temizledikten sonra, nemlendirmeden önce kullanılan, günlük rutininizin en yeni üyesi. Sabah ve/veya akşam bir pamuk yardımıyla temizlenmiş cilde uygulayınız. Sabahları minimum SPF 30 içeren bir ürün kullanın. Kullanmadan önce çalkalayın.
Sıkça sorulan sorular

L’Oréal Paris Revitalift Tonik Nedir?
Tonikler gözenek ve cilt kusurlarının görünümünde iyileşme sağlayan, cildin parlak, sağlıklı ve canlı gözükmesi için nem dengesini koruyan cilt bakım ürünleridir. L’Oréal Paris Revitalift Peeling Etkili toniği de içerisindeki 5% saf glikolik asit ile cilde peeling etkisi yaparak cildin parlak ve pürüzsüz gözükmesini sağlar. Aynı zamanda koyu leke görünümünde azalma sağlarken cilt kusurlarının azaltılmasında yardımcı olur.

L’Oréal Paris %5 Saf Glikolik Asit Peeling Etkili Tonik, günlük olarak sabah akşam kullanılabilen ve özel formülü ile hem parlak hem de pürüzsüz bir cilt görünümü sağlayan bir toniktir. Dermotologlar tarafından onaylı olan peeling etkili tonik, saf glikolik asitin yanı sıra karpuz özü de içerir. Hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.
L’Oréal Paris Revitalift Tonik Nasıl Kullanılır?
Revitalift Peeling Etkili toniği kullanmadan önce çalkalayın ve ardından temiz cilde bir pamuk yardımıyla cilde uygulayın. Ürünü durulamanız gerekmez. Kullandıktan sonra özellikle sabahları minimum SPF 30 içeren bir güneş kremi kullanmanız gerekir. Akşamları da normal serum & nemlendirici adımlarıyla günlük rutininize devam edebilirsiniz.
L’Oréal Paris Revitalift Tonik Ne İşe Yarar?
30 saniye içerisinde parlak ve pürüzsüz bir cilt görünümü sağlayan Revitalift Peeling Etkili tonik ilk kullanımdan itibaren cildinizin daha parlak ve canlı görünmesini sağlar. Ayrıca düzenli kullanımda 4 hafta içerisinde cilt kusurlarını azaltmaya yardımcı olur. Ek olarak 8 haftada ciltteki koyu leke görünümü azaltır.
L’Oréal Paris Revitalift Tonik İle Cilt Bakım Rutini Nasıl Oluşturulur?
Revitalift Peeling Etkili toniği doğru kullanarak, cilt bakım ürünlerinden daha etkili verim alabilirsiniz. Etkili cilt bakımı için ilk önce cildi temizleme ve sonra da nemlendirmenizi öneririz. Bu yüzden öncelikle cildinizi cilt tipinize uygun bir temizleme jeli ile temizlemelisiniz. Temizleme işleminden sonra toniği kullanabilirsiniz. Ardından serum ve nemlendiricinizi kullanarak cilt bakım rutininizi tamamlayabilirsiniz.
L’Oréal Paris Revitalift Tonik Hangi Cilt Tipine Uygundur?
Cildinize uygun bakım yapmak için cilt tipinize uygun içerikler ve ürünler kullanmanızı öneririz. Revitalift Peeling etkili tonik hassas ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tipleri tarafından kullanılabilir bir üründür.
L'Oréal Paris Revitalift Tonik'i ne zaman kullanmalıyım?
Glikolik asit tonik, her gün sabah ve akşam kullanılabilir. Peeling etkisiyle ciltteki ölü hücreleri nazik bir şekilde arındıran tonik, cildi temizleme jeli ile yıkadıktan sonra ve nemlendirmeden önce uygulanabilir.
L'Oréal Paris Revitalift Tonik'i ne sıklıkla kullanmalıyım?
Parlak, pürüzsüz ve aydınlık bir cilt için günlük bakım rutininize ekleyebileceğiniz bu peeling etkili tonik, gündüz ve gece olmak üzere günde iki kere kullanılabilir. Yani günlük cilt bakım rutininizin bir parçası olarak haftanın yedi günü cildinize uygulayabilirsiniz.
L'Oréal Paris Revitalift Tonik, kırışıklıkları ve ince çizgileri azaltmaya yardımcı olur mu?
Saf glikolik asit en etkili, peeling yöntemlerinden biridir. En önemli özelliği cilde zarar vermeden hassas ve nazik bir şekilde temizlemesidir. Eş zamanlı hücrelerin yenilenmesine de yardımcı olduğu için koyu leke karşıtı özelliğine sahiptir. %5 Saf Glikolik Asit Peeling Etkili Tonik ile cilt kusurlarının görünümünü azaltarak daha parlak, pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.
L'Oréal Paris Revitalift Tonik leke görünümünü azaltır mı?
Glikolik asit, cildin hava almasını önleyen ve bakım ürünlerinin daha etkili kullanılması için cildin alt tabakasına inmesi için engel oluşturan katmanların ortadan kalkmasına yardımcı olur. Bu sayede hücre döngüsü hızlanırken cilt dokusunda yeni hücrelerin oluşumu da desteklenir. Revitalift Peeling etkili tonik içerisindeki saf glikolik asit ile ciltteki koyu leke görünümü azaltır.
tüm soruları göster
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "Thing", "subjectOf": { "@type": "ItemList", "itemListElement": [ ] } }
Revitalift
%5 Saf Glikolik Asit Peeling Etkili Tonik
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Ana Sayfa" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/cilt-bakimi", "name": "Cilt Bakımı" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/cilt-bakimi/yaslanma-karsiti-bakim", "name": "Yaşlanma Karşıtı Bakım" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/yaslanma-karsiti-bakim/revitalift-klasik", "name": "Revitalift" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/revitalift-klasik/glikolik-asit-peeling-etkili-tonik", "name": "Glikolik Asit Peeling Etkili Tonik" } } ] }