Makyaj Temizleme Çift Fazlı Makyaj Temizleme Suyu

Yoğun, uzun süre kalıcı ve suya dayanıklı makyajı bile kolayca temizler.

Ürün detayları
L'Oréal Paris laboratuvarları yağlı his bırakmayan, cildi nazikçe temizleyen ultra etkili makyaj temizleyici, Çift Fazlı Micelları geliştirdi. -Yoğun ve suya dayanıklı makyajı anında çıkaran yağ fazı -Cildi pürüz ve kirlerden arındıran, misellerle zenginleştirilmiş su fazı Makyajı çıkarır, makyajın yüz, göz ve dudaklardan tek bir narin hamleyle, ovalamadan ve durulamadan temizlenmesini sağlar. Hassas bir şekilde temizleyerek kirleri yakalar. İnatçı kalıntıları ortadan kaldırır. Suya dayanıklı maskara ve kalıcı fondötenin bile son kalıntılarını temizler.
İçindekiler
Aqua / Water, Cyclopentasiloxane, Isohexadecane, Potassium Phosphate, Sodium Chloride, Poloxamer 184, Dipotassium Phosphate, Disodium Edta, Hexylene Glycol, Bht, Myrtrimonium Bromide, Ci 60725 / Violet 2, Ci61565 / Green 6. (F.I.L.B196373/1).
Kullanım
1. Fazların karışması için şişeyi çalkalayın. Bir pamuk üzerine damlatın. 2. Durulamaya ve ovalamaya gerek kalmadan yüzünüze ve boynunuza uygulayın. 3. Mükemmel şekilde temizlenmiş bir cilde kavuşana kadar işlemi tekrarlayın.
Makyaj Temizleme
Çift Fazlı Makyaj Temizleme Suyu