INFAILLIBLE Infaillible 24H Matte Cover Yüksek Kapatıcı Fondöten - 25 Rose Ivory

Infaillible 24H Matte Cover Yüksek Kapatıcı Fondöten yenilendi! Özel formülüyle sağlıklı mat görünüm sağlayan Infaillible 24H Matte Cover Yüksek Kapatıcı Fondöten ile her an canlı, her yerde kusursuz hisset! Cildine sağlıklı görünüm veren serum içeriği ve kusursuz mat görünüm veren özel pudra içerikli formülü ile yüksek kapatıcı ve sağlıklı mat etki ile tanış! Üstelik yeni formülü sayesinde 24 saat cilt yağlanmasını kontrol eder ve parlamayı önler!

Ürün detayları

L'Oréal Infaillible Matte Fondöten

L'Oréal Paris güzellik adımlarının etkisini tüm güne yayacak, güçlendirilmiş ten makyaj ürünleri ile karşınızda! 24 saat kalıcı pigmentleri suya dayanıklı fondöten formülüyle birleştiren L'Oréal Infaillible Fresh Wear Fondöten sabah yapılan taze makyajın keyfini gün boyunca sürmenizi sağlıyor.

Siz de yaşamın her anında kusursuz görünmeyi ilke edinen, tarzını oluşturmuş kadınların tercihi L'Oréal Paris’in en kalıcı fondöten çeşitlerinden olan Infaillible Fresh Wear ile ten makyajına profesyonel dokunuşlar yapabilirsiniz. Modern yaşamın her gün artan temposu karşısında kalitesinden ödün vermeyen bu ürünle farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

L'Oréal Infaillible Matte Fondöten Ne İşe Yarar?
L'Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten kalıcı fondöten uygulaması için üretilmiş, dış etkenlere karşı dayanıklı bir ürün. Yüksek kapatıcılık sunan bu ürünü porselen makyajda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

● L'Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondötenin tenle bütünleşen formülü 24 saat boyunca ilk anki duruşunu korur.
● Suya karşı dayanıklı yapısı sayesinde yoğun ve yorucu günlerde bile cildin pürüzsüz görünmesini sağlar. Yağmura yakaladığınızda ya da çok terlediğiniz için yüzünüzü yıkadığınızda bile formunu kaybetmediğini görebilirsiniz.
● Formülü oldukça kalıcı olmasına rağmen L'Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten’in dokusu çok hafiftir. Nefes alan molekülleri cildin havasız kalmasını önler.
● Teni ağırlaştırmadan saran formu ile size kendini asla hissettirmez ve ağırlık yapmaz. Fakat aynaya her baktığınızda fondötenin hala cildinizde olduğunu ve size saten mat formlu bir ten duruşu sağladığını görebilirsiniz.

L'Oréal Infaillible Matte Fondöten Nasıl Kullanılır?
Nefes alan dokusu sayesinde gözenek sorunu olan yağlı ciltlerle bile uyum sağlayabilen L'Oréal Paris Infaillible Fresh Wear, her cilt tipinde rahatlıkla kullanılabilecek bir ürün. Tabii ürünü uygulamadan önce cildi temizlemeyi ve nemlendirmeyi ihmal etmemek gerekiyor.

● İlk olarak cildiniz ile fondöten arasında bir köprü oluşturacak olan makyaj bazını uygulayın.
● L'Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöteni birkaç damla şeklinde yüzünüzün belirli bölgelerine sürün.
● Temiz bir fondöten fırçası ya da nemli bir makyaj süngeri ile ürünü cildinize yedirin. Bu aşamada fırça ya da süngeri tampon hareketlerle ilerletin. Zaten ürün ince bir yapıda olduğu için kolaylıkla dağılacak ve kısa zamanda cilt ile bütünleşecektir.
● L'Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten’in yoğunluğuna siz karar vermelisiniz. Günlük makyaj için tek bir kat yeterli olacaktır. Fakat daha yoğun bir fondöten duruşuna ihtiyacınız varsa ürünü birkaç kat şeklinde uygulayabilirsiniz. Hafif dokusu sayesinde maske görüntüsü sorunuyla karşılaşmadan tekrarlı uygulama yapabilirsiniz.
● L'Oréal 24 saat kalıcı fondöten cildinizi porselen pürüzsüzlüğüne kavuşturduktan sonra ten makyajına kapatıcı, allık ve aydınlatıcı gibi farklı ürünler kullanarak devam edebilirsiniz.

Tüm adımların sonunda elde ettiğiniz ten görüntüsünü kesinlikle çok seveceksiniz!

L'Oréal Infaillible Matte Fondöten Yorumları
L'Oréal Infaillible Matte Fondöten kullananlar ürünün kalıcılığına hayran. Kıyafetlerin kenarına bulaşmayan, telefonla konuşurken ekranı kirletmeyen ve suyla temas etmesine rağmen asla bozulmayan formu ürünün en sevilen yanı. Makyajseverler L'Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondötenin maske gibi durmayan dokusunu ve ince yapısına rağmen sunduğu inanılmaz kapatıcılığa bayılıyor. Ayrıca L'Oréal Paris Infaillible Matte Fondöten fiyat olarak da kullanıcılarını memnun eden bir ürün olarak görülüyor.

L'Oréal Paris Infaillible Matte Fondöten İle Beraber Hangi Ürünler Kullanılabilir?
L'Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten’in yüksek performansını çok daha üst bir seviyeye taşımak için L'Oréal Paris Infaillible Makyaj Bazı serisini kullanabilirsiniz. Cilt tipinize uygun olarak seçeceğiniz ürün sayesinde daha mat ya da daha aydınlık bir tene sahip olabilirsiniz. Makyaj bazı ile cildinizde sizi rahatsız eden kızarıkların görüntüsünü ilk adımdan en aza indirebilir, gözenek oluşumunu engelleyebilirsiniz. Siz de L'Oréal Infaillible Matte fondöten renkleri arasından kendi ten tonunuza uygun ürünü seçerek bu özel formülün büyüleyici etkisiyle tanışabilirsiniz. Her detayda mükemmelliğini ortaya koyan tenle güne enerji katabilirsiniz.
25 Rose Ivory
INFAILLIBLE
Infaillible 24H Matte Cover Yüksek Kapatıcı Fondöten - 25 Rose Ivory