Hyaluron Uzmanı Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Krem GKF 20

Yüksek moleküler ve mikro moleküler Hyaluronik Asit yüksek konsantrasyonu ile güçlendirilmiş, yağlı his bırakmayan hafif dokulu, 20 güneş koruma faktörlü nemlendirici krem.

Ürün detayları

L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Krem GKF 20

Gelişmiş formülü ile cildinizin ihtiyacı olan tüm bakımı bir arada sunan L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Krem, cildinizde devrim yaratıyor. Cilt bakımı kremleri içinde zengin içeriği ve özel formülü ile dikkat çeken bu ürün, nemlendirdiği cildinizin kısa sürede dolgunlaşmış bir görünüme kavuşmasını da sağlıyor.

Yaşlanma karşıtı bakım kategorisinde L’Oréal Paris etkisiyle dikkat çeken L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Krem, azalmış kırışıklık görünümüne sahip olmanız için her cilt tipine özel mucize bir etkiyle üretiliyor. Sarkma karşıtı yapısı sayesinde cilt toparlayıcı kremler içerisinde de yer alan bu cilt bakım ürünü, cildinde yenilik yaşamak isteyen birçok kadın tarafından tercih ediliyor.

L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Krem Ne İşe Yarar?
Kırışıklık karşıtı bir gündüz bakım kremi olarak L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Krem, yaşlanma karşıtı bir etkiye de sahip. Hafif dokusu sayesinde kolayca emilen bu nemlendirici krem, cildinizde sizi rahatsız eden sarkma ve kırışıklıklarla anında mücadele etmeye başlıyor. Yüzü dolgunlaştıran krem L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı, 20 güneş koruma faktörü sayesinde de ayrıca cildinizi zararlı güneş ışınlarından da koruma etkisine sahip.

Tüm cilt tipleri için uygun olan L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Krem, Hyaluronik asidin cildi nemlendirme ve pürüzsüz bir görünüme sahip olmasına yarayan özelliği ile formüle ediliyor. Cilt gerginleştirici krem olarak L’Oréal Paris Hyaluron, oldukça hafif dokusu ile cildinizde yağlı his bırakmıyor. Cildinizin ihtiyacı olan tüm özelliklere sahip olan bu nemlendirici krem tüm bu özellikleri ile tercih ediliyor.

L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Krem Nasıl Kullanılır?
Yeni bir güne başlarken cildinizde ışıl ışıl, gergin ve dolgun bir his yaratmak isterseniz özenle, derinlemesine temizlediğiniz cildinize, yüz ve boyun bölgenize L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Kremi masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Bu ürünü ayrıca Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Krem Gece, Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Krem Göz ve Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Maske ile birlikte kullanabilirsiniz. Böylece cilt bakımınızda bir bütünlük sağlayabilirsiniz.

Süngerimsi yapısı sayesinde, kendi ağırlığının neredeyse yaklaşık 1000 katı kadar su tutma özelliğine sahip olan Hyaluronik asit ile formüle edilen Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Krem GKF 20, cildinizde genç bir görünüm yakalamanızı sağlar. Düzenli kullanım sonrasında bu etkiyi gözle görebilir, cildinizle herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz.

L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Krem Etkisini Ne Zaman Gösterir?
Yıllar geçtikçe doğal esnekliğini ve nemini kaybeden cildiniz için yeni bir başlangıç yapmanızı sağlayan L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Krem, dolgun cildinizle sizi mutlu eder. Nemini kaybeden cildinizde oluşan ince çizgilere geçit vermeyen bu etkili formülü düzenli olarak kullananlar etkisini kısa sürede görebilir. Esnek, dolgun ve parlak bir cilde sahip olmak isteyenlerin tercihi olan L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Krem, Hyaluronik asidin pürüzsüzlük etkisini de yaşar.

Kırışıklık karşıtı gündüz bakım kremi seçiminizde aradığınız tüm özellikleri size sunan L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Krem, nemlenerek dolgunlaşmış bir cilt görünümüne sahip olmanızı sağlar. Düzenli kullanım sonrası cildinizdeki dolgunluğu, parlaklığı herkes fark ederken siz de esnekliğini hisseder ve nemle sağlık kazanmış cildinizin ferahlığını yaşarsınız.

İlk kullanımdan itibaren cildinizdeki farkı görebileceğiniz Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Kremin hemen emilen yapısı, muhteşem kokusu sizi kendisine hayran bırakacak.
İçindekiler
HYALURONİK ASİT NEDİR? CİLDE FAYDALARI NELERDİR? Hyaluronik Asit, ciltte doğal olarak bulunan temel ve bijolojik bir cilt içeriğidir. Sünger gibi hareket ederek kendi ağırlığının 1000 katına kadar su tutma özelliğiyle bilinir ve bu sayede cildinizin nemini tutmasını sağlar. DAHA GENÇ GÖRÜNEN DOLGUN BİR CİLDİN ARKASINDAKİ İÇERİK Cilt dolgunluğu, genç görünen cildin belirleyici ve istenen bir karakteristiğidir. Cildin dokununca geri gelmesi, taze ve yumuşak hissi, Hyaluronik Asit içeriğinin yardımı sayesindedir. Ciltteki Hyaluronik Asit üretimi zamanla yavaşlar ve 30’lu yaşlarımıza eriştiğimizde cildin nemi tutma kabiliyeti azalırken cilt dolgunluk ve esnekliğini kaybedebilir ve yaşlanmanın ilk belirtileri sayılabilecek, nemsizlik kaynaklı ince çizgiler görünmeye başlayabilir. Ayrıca çevresel faktörler, stres ve güneşten gelen UV ışınları Hyaluronik Asit içeriğinin zarar görmesinin diğer sebeplerindendir. HYALURONİK ASİT’İN ÇEŞİTLERİ Hyaluronik Asit içeriğinin çeşitleri vardır ve farklı çeşitlerin cilde etkileri farklılaşır. Mesela, Yüksek Moleküler Hyaluronik Asit cildi pürüzsüzleştirip kırışıklıkların görünümünü azaltırken, Mikro Moleküler Hyaluronik Asit ise çok daha küçüktür ve cildi nemlendirerek dolgunlaştırır. İki çeşit Hyaluronik Asit içeren cilt bakım ürünleri kullanımı cildi farklı etkilerle güzelleştirir.
Kullanım
Her sabah iyice temizlenmis yüz ve boyun bölgesine masaj yaparak uygulayın.
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "Thing", "subjectOf": { "@type": "ItemList", "itemListElement": [ ] } }
Hyaluron Uzmanı
Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Krem GKF 20
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Ana Sayfa" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/cilt-bakimi", "name": "Cilt Bakımı" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/cilt-bakimi/yaslanma-karsiti-bakim", "name": "Yaşlanma Karşıtı Bakım" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/yaslanma-karsiti-bakim/hyaluron-uzmani", "name": "Hyaluron Uzmanı" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/hyaluron-uzmani/cilt-dolgunlastiran-nemlendirici-krem-gkf-20", "name": "Cilt Dolgunlastiran Nemlendirici Krem GKF 20" } } ] }