Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem 150 ml - Her Saç Tipi

6 değerli çiçek özü yağı ile zenginleştirilmiş formülü saçları besler, saçlara ipeksi yumuşaklık ve göz alıcı parlaklık verir.

Ürün detayları

Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem 150 ml - Her Saç TipiSaçlarda muhteşem bir etki yaratarak kalpleri çalan L'Oréal Paris ürünlerinden biri de saçı besleyen ve şekillendirici krem formüllerini bir araya getiren, Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem. Doğal yağların besleyici gücüyle zenginleştirilen formülü ve her saç tipi ile uyumu yapısı ile saçlarının duruşuna ve bakımına önem veren kadınları kendine çeken L'Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem, sunduğu ipeksi yumuşaklık ve ışıltı ile güzellik ritüellerinin vazgeçilmezi olmaya hazır!

Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem Ne İşe Yarar?
L'Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem tek bir ürünle geniş çaplı etki vadeden, çok yönlü bir saç bakımı ürünü.

● Saçın yapısını iyileştiren 6 farklı çiçek özüyle formüle edilen yağ krem saçları besler ve yumuşacık bir doku yaratır.
● Saç tellerinin çevresini saran değerli yağlar ısıya karşı koruyucu özelliği taşır ve böylece saçı 230 dereceye kadar korur. Bu sayede sıcak formda kullanılan saç şekillendiricilerin ve kurutma makinelerinin saç telleri üzerinde oluşturduğu hasarı minimuma indirir.
● Yumuşaklık veren krem kolay tarama imkanı sunar ve saçlar çok daha kolay şekil alır.
● Saçları yağlandırmadan ve ağırlaştırmadan bakım yapan krem hafiflik hissinin yanında muhteşem bir parlaklık da sunar.
● L'Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem kabarma karşıtı özelliğine de sahiptir. Şekillendirme adımı sonrasında kullanıldığında saçların duruşunu korumaya yardımcı olur ve elektriklenme problemini ortadan kaldırır.

L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem Nasıl Kullanılır?
L'Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem hem normal saçlar için hem de kuru saçlar için tek bir kremle birden fazla etkiyi saçlarında hissetmek isteyenler için bakım kremi olarak kullanılabilir. Tüm saç tipleri ile uyum yakalayabilen bu ürünle saçları baş döndüren bir forma ulaştırabilir, dış etkenlerin yıpratıcı etkilerinden koruyabilirsiniz.

● L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem hem ıslak hem de kuru saça uygulanabilir ve durulanma gerektirmez.
● Uygulama aşamasında elinize çok fazla ürün almanıza gerek yoktur. Fındık büyüklüğünde krem alıp saça yedirmeniz yeterli olacaktır.
● Duştan çıktıktan sonra bir havlu ile nazikçe kuruladığınız saçlara Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem sürebilirsiniz. Kremi önce saç uçlarına uygulayın. Ardından da yavaş yavaş saç boylarına doğru ilerleyin. Sonrasında saçınızı kurutabilir, dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.
● Dilerseniz saçlarınız tamamen kuruduktan sonra da aynı adımları izleyerek L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Kremi saçlarınıza uygulayabilirsiniz.
● Saçlarınıza istediğiniz şekli verdikten sonra uç ve boy kısımlarına L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem sürerek saçlarınızı son dokunuşta pürüzsüz bir görünüme ulaştırabilirsiniz.

L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem Ne Sıklıkta Kullanılır?
L'Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem günlük kullanıma uygun bir ürün. Burada önemli olan sizin saçlarınızda yaratmak istediğiniz etki.

● Eğer her an bakımlı ve parlak görünen bir saç duruşuna sahip olmak istiyorsanız, her gün saçlarınızı şekillendirmeden önce L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem kullanabilirsiniz.
● Saçlarınızı kolayca şekillendirmek istediğiniz özel anlarda bu muhteşem üründen destek alabilirsiniz.
● Her duş sonrasında uygulayacağınız L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Kremi ile saçlarınızın çok daha kolay taranması sağlayabilir, günü mis kokulu saçlarda devam ettirebilirsiniz.

L’Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Krem Kullananlar Ondan Asla Vazgeçemiyor!

L'Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem kullananlar ürünün hafif ve kremsi dokusunu çok seviyor. Minik bir parça ile saçlarda büyük etkiler yaratma imkanı sunan kremsi saç yağı ağırlaştırmayan dokusu ile gün içerisinde saçlarınızın göz alıcı kalmasını Yüksek ısılı işlemlerin yarattığı donuk görüntüyü ortadan kaldıran ve elektriklenme karşıtı, şekil verici krem L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici kullanıcısına vadettiği her şeyi sunarak beğenileri topluyor.

L’Oréal Paris Elseve’in uzman bakımıyla tanışmadıysanız saçlarınızın vazgeçilmezi olacak L'Oréal Paris Elseve’in 6 değerli çiçek özü yağı içeren yağ kremini kullanarak siz de saçlarınıza dilediğiniz şekli uygulayabilir, zahmetsiz güzelliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Dilerseniz bakım ritüelinize L'Oréal Paris Elseve’in mucizevi yağ içeren şampuan ailesinden Mucizevi Yağ Besleyici Bakım Şampuanı’nı da ekleyebilirsiniz.
Kullanım Şekli
 
Elseve
Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem 150 ml - Her Saç Tipi
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Ana Sayfa" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/sac", "name": "Saç Bakımı" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/sac/sac-bakimi", "name": "Saç Bakımı" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/sac-bakimi/elseve", "name": "Elseve" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/sac-bakimi/elseve/mucizevi-yag", "name": "Elseve Mucizevi Yağ" } } , { "@type":"ListItem", "position": 6, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/elseve/mucizevi-yag/sac-guzellestirici-krem-normal-saclar-150-ml", "name": "Sac Guzellestirici Krem-Normal Saclar 150ml" } } ] }