Elseve

Mucizevi Yağ Mucizevi Amla Yağı Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi

Ürün Detayları
İçeriğindeki amla özü ile bukle ve dalgaları belirginleştirir. 48 saat belirgin bukleler sağlar.

Mucizevi Yağ Mucizevi Amla Yağı Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi

Saç bakımının en önemli ürünlerinden saç bakım kremleri, saçlara bakım yaparken daha kolay şekil almasını da mümkün kılar. Elseve Mucizevi Amla Yağı Bukle Belirginleştirici Durulanmayan Bakım Kremi, içeriğindeki güçlü bileşenler ile 48 saat boyunca belirgin buklelere kavuşmanızı sağlar*. Amla yağı içeren formülü ile saçlarınızı besleyebilirsiniz.

L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Mucizevi Amla Yağı Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi

Elseve bukle belirginleştirici bakım kremi, pürüzsüzlüğü artırmak ve saçlara belirginlik katmak için geliştirilmiş en güçlü silah. Zengin içeriği sayesinde beklentileri karşılayacak krem ile saçlarınıza hak ettiği bakımı yapabilirsiniz. İçindeki amla özüyle bukle ve dalgaları belirginleştirmeye yardımcı olan bakım kremi, aynı şekilde saçlarınızın kolay taranmasını sağlıyor. Bukle belirginleştirici bakım kremi, amla yağı özü sayesinde saçlarınızı daha kolay yönetmenizi sağlar. Formülündeki yağ sayesinde saçlarınızdaki bukle ve dalgaları belirginleştirmenize yardımcı olurken saçlarınızı besliyor. Islak ya da kuru saça uygulanabilen Elseve Mucizevi Yağ Amla Bukle Belirginleştirici Durulanmayan Saç Bakım Kremi ile 48 saate kadar* kalıcı ve derinlemesine beslenmiş bukleler mümkün.

L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Serisi

Kıvırcık saç nasıl yapılır, sorusunun cevabını formülünde barındıran saç kremi ile saçlarınıza pratik bir bakım sunabilirsiniz. Elseve Mucizevi Yağ Amla Bukle Belirginleştirici Durulanmayan Saç Bakım Kremi, hem ıslak hem de kuru saça uygulanabilen formülü ile bukleli ve dalgalı saçların vazgeçilmezi olmaya aday. Tek yapmanız gereken temiz ve ıslak saça ürünü uygulamak, taramak ve ardından şekil vermek, ya da kuru saçlara şekillendirme sonrası uygulamak. Saç boy ve uçlarına uygulayabileceğiniz krem sayesinde gün içerisinde bukleli saçlarınızın tadını çıkarabilirsiniz. Dalgalı ve kıvırcık saçlar için geliştirilen L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Amla Bukle Belirginleştirici Durulanmayan Saç Bakım Kremi ile tanışmak için ürünü vakit kaybetmeden sepetinize ekleyebilir ve saçlarınızı daha çok sevebilirsiniz.

*Instrumental Test
İçindekiler
Kullanım Şekli
Kullanım: Islak ya da kuru saça uygulanabilir.
-Temiz ve ıslak saçı, taramadan boy ve uçlarına uygulayın.sonasında kolaylıkla tarayın ve şekil verin.
-Kuru saça: saçı daha fazla beslemek ve kontrol almak için kuru saça da uygulayabilirsiniz.
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "Thing", "subjectOf": { "@type": "ItemList", "itemListElement": [ ] } }
Elseve
Mucizevi Yağ Mucizevi Amla Yağı Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Ana Sayfa" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/sac", "name": "Saç Bakımı" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/sac/sac-bakimi", "name": "Saç Bakımı" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/sac-bakimi/elseve", "name": "Elseve" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/sac-bakimi/elseve/mucizevi-yag", "name": "Elseve Mucizevi Yağ" } } , { "@type":"ListItem", "position": 6, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/elseve/mucizevi-yag/mucizevi-amla-yagi-bukle-belirginlestirici-krem", "name": "mucizevi-amla-yagi-bukle-belirginlestirici-krem" } } ] }