Elseve Hydra [Hyaluronic] Nemi Hapseden Saç Bakım Kremi 390 ml

NEM İLE DOLGUNLAŞAN SAÇLAR
MUCİZE DEĞİL, BİLİM!


Hyaluronik Asit içeren formülü ile saçı ağırlaştırmadan saça nemi hapseder ve kolay tarama sağlar.

Ürün detayları
Ağırlığının 1000 katı fazla su tutabilen hyaluronik asit molekülüyle güçlendirilmiş formülü ile Elseve Hydra [Hyaluronic[ Nemi Hapseden Saç Bakım Kremi, anında saçlarınızın kolay taranmasını sağlar ve nemi saça hapseder. Daha parlak ve %80 daha nemli* saçlar sağlar, hem de saçlarınızı ağırlaştırmadan.

*Hydra Hyaluronic şampuan ve saç kreminin birlikte kullanımı sonucu, instrumental test.
İçindekiler
[HYALURONİK ASİT]
Kullanım şekli
Hydra [Hyaluronic] Şampuan sonrası saç boylarına ve uçlarına uygulayın. Saç bakım kremini bir dakika saçınızda beklettikten sonra durulayın.
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "Thing", "subjectOf": { "@type": "ItemList", "itemListElement": [ ] } }
Elseve
Hydra [Hyaluronic] Nemi Hapseden Saç Bakım Kremi 390 ml
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Ana Sayfa" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/sac", "name": "Saç Bakımı" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/sac/sac-bakimi", "name": "Saç Bakımı" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/sac-bakimi/elseve", "name": "Elseve" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/sac-bakimi/elseve/hydrahyaluronic", "name": "Elseve Hydra [Hyaluronic]" } } , { "@type":"ListItem", "position": 6, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/elseve/hydrahyaluronic/nemi-hapseden-sac-bakim-kremi", "name": "Nemi Hapseden Sac Bakim Kremi 390 ml" } } ] }