Elseve Dream Long Wonder Water Mucize Bakım Suyu 200ml

Saçlarında mucizeye hazır mısın? 8 saniyede daha yumuşak, parlak, X10 daha pürüzsüz* ve kolay taranan saçlar!

*instrumental test

Ürün Detayları

Dream Long Wonder Water Mucize Bakım Suyu 200ml

Saçların bakımlı ve pürüzsüz görünmesinin arkasındaki en büyük sır, kullandığımız saç bakım ürünleridir. L’Oréal Paris Elseve Dream Long Wonder Water Mucize Bakım Suyu 200ml, her saç tipi tarafından kullanılabilir olup saç yüzeyini yapılandırarak saçlarınızda 8 saniyede mucize dönüşüm sağlar. Elseve Dream Long Wonder Water’ın Lamellar teknolojisi içeren yenilikçi formülü ile uzun ve yıpranmış saç yüzeyinizi ağırlaştırmadan yeniden yapılandırabilirsiniz.

L’Oréal Paris Dream Long Wonder Water Mucize Bakım Suyu

Sıvı yapıda bulunan Elseve Dream Long Wonder Water, sadece 8 saniyede saçların daha pürüzsüz, daha parlak ve 10 kat daha pürüzsüz* bir görünüme kavuşmasını sağlar. Yenilikçi lamellar teknolojisine sahip Elseve Dream Long Mucizevi Bakım Suyu ile saç yüzeyi yapılanırken saçlarınız, 8 saniyede daha parlak ve yumuşak bir hâl alır. Saçlarınızın olduğundan daha kolay taranmasını da mümkün kılacak ürün, kullanıldıktan sonra aktifleşerek ısınır. Silikon içermeyen formülü ile saçların kolaylıkla şekil almasını destekler. Üstelik tüm bunları yaparken saçları ağırlaştırmaz.

L’Oréal Paris Dream Long Serisi

8 saniyede mucize bakım suyunu saç boy ve uçlarınıza uygulayarak mükemmel etkisini her kullanım sonrasında hissedebilirsiniz. Ürünlerin etkisini artırmak için saç bakım rutinlerinize L’Oréal Paris Dream Long Serisi içerisinde yer alan şampuan ve saç bakım kremi gibi ürünleri de dahil edebilirsiniz. Uygulama aşamasında ise ilk olarak saçlarınızı şampuanlayıp durulayabilirsiniz. Ardından göz temasından kaçınarak Elseve Wonder Water’ı saç boy ve uçlarına uygulayıp 8 saniye boyunca masaj yaparak uyguladıktan sonra durulayabilirsiniz. Saçlarınız ince ve orta kalınlıktaysa bir doz yeterli olurken, kalın ve kıvırcık telli saçlar için 2-3 doz kullanılabilir. L’Oréal Paris Elseve ürünleri ile saçlarınızın ihtiyacı olan uzman bakımı keşfedin.

*Instrumental test.
İçindekiler
PROPYLENE GLYCOL • ALCOHOL DENAT. • MYRISTYL ALCOHOL • AQUA / WATER • PARFUM / FRAGRANCE • DICAPRYLYL CARBONATE • TOCOPHEROL • HYDROXYPROPYLTRIMONIUM HYDROLYZED WHEAT PROTEIN • HYDROXYCITRONELLAL • PHENOXYETHANOL • ARGININE PCA • BEHENTRIMONIUM CHLORIDE • LIMONENE • BENZYL SALICYLATE • LINALOOL • BENZYL ALCOHOL • ISOPROPYL ALCOHOL • ALPHA-ISOMETHYL IONONE • GERANIOL • CETRIMONIUM CHLORIDE • CITRONELLOL • COUMARIN • HEXYL CINNAMAL. (F.I.L. C263130/1).
Kullanım Şekli
1) Saçınızı şampuanladıktan sonra, yalnızca ıslak saçın boylarına uygulayın.
2) İnce ve orta kalınlıktaki saç telleri için 1 doz, kalın telli ve kıvırcık saçlar için 2-3 doz kullanılması uygundur. Uygulama dozunu paket üzerindeki doz çizgilerine bakarak ayarlayabilirsiniz. Ürün aktifleşirken saçta ısınma hissedilmesi normaldir.
3) 8 saniye boyunca saç boylarına masaj yapın.
4) Durulayın.
Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl kullanılır?
Wonder Water’ı Dream Long şampuan kullanımı sonrası rutininize dahil edebilirsiniz. Islak saç boy ve uçlarınıza yeterli dozda uyguladıktan sonra 8 saniye boyunca masaj yapıp durulayın.
Ürünün yapısı nasıl, saçlarımı ağırlaştırır mı/söndürür mü?
Wonder Water sıvı yapıdadır, saç yüzeyini ağırlaştırmadan yapılandırır.
Farklı bir markanın şampuanıyla/saç bakım kremiyle kullanımda etkisi azalır mı/ kötü etkiler mi?
En etkili sonucu almak için Elseve Dream Long şampuan ve saç bakım kremi ile kullanmanızı tavsiye ederiz.
Günde/haftada kaç kere kullanılmalı?
Duştaki saç bakım rutininize dahil edip ihtiyacınız kadar kullanabilirsiniz.
Ürünün saçta ısınması normal mi?
Ürün aktifleşirken saçta ısınma hissedilmesi normaldir.
Ürünü kullandıktan sonra saçıma ısı uygulayabiir miyim?
Wonder Water’ı duruladıktan sonra günlük rutininizde saçınıza ısı uygulayabilirsiniz.
Kıvırcık saçlar / düz saçlar / ince telli saçlar / boyalı saçlar kullanabilir mi?
Her saç tipi uygulayabilir.
Yağlı saçlarda yağlanma yapar mı?
Ürün saç boy ve uçlarına uygulanır, ağırlaştırma yapmaz.
Saçları onarır mı?
Ürün, yenilikli lamellar teknolojisiyle saç yüzeyini yapılandırır.
Hangi miktarda kullanılmalı?
İnce ve orta kalınlıktaki saç telleri için 1 doz, kalın telli ve kıvırcık saçlar için 2-3 doz kullanılması uygundur. Uygulama dozunu paket üzerindeki doz çizgilerine bakarak ayarlayabilirsiniz.
tüm soruları göster
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "Thing", "subjectOf": { "@type": "ItemList", "itemListElement": [ ] } }
Elseve
Dream Long Wonder Water Mucize Bakım Suyu 200ml
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Ana Sayfa" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/sac", "name": "Saç Bakımı" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/sac/sac-bakimi", "name": "Saç Bakımı" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/sac-bakimi/elseve", "name": "Elseve" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/sac-bakimi/elseve/dream-long", "name": "Elseve Dream Long" } } , { "@type":"ListItem", "position": 6, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/elseve/dream-long/wonder-water-mucize-bakim-suyu-200ml", "name": "Wonder Water Mucize Bakim Suyu 200ml" } } ] }