Ekstra Küllü Renklere Merhaba De

Son yılların en popüler saç renkleri tabii ki küllü tonlar! Özellikle küllü kumral saç rengi klasik kumralın daha ışıltılı ve göz alıcı formunu arayan kadınlar tarafından büyük bir hızla benimsenmişti. Küllü kumral saç boyası bu derece beğenilince de bu trendin farklı tonlarıyla da tanıştık. Kahvenin her rengi ve açık sarılar da küllü yansımalarla buluştu ve ortaya mükemmelliğiyle baş döndüren tarzlar çıkmaya başladı.
Peki, bunun bir adım ötesi ne? Tabii ki ekstra küllü renkler! Daha çok ışık oyunu, daha aydınlık bir saç duruşu! Nasıl mı? Elbette, L'Oréal Paris ile!

Parizyen kadınların bakımlı ruhunu en kusursuz şekilde ortaya çıkarması için formüllerini yenileyerek güçlendiren L'Oréal Paris Excellence Cool Creme serisi ile küllü tonları bir üst seviyeye taşıyor! Böylece sana vazgeçemediğin o doğal ışıltının çok daha fazlasını tecrübe etme şansı tanıyor. Sen de birbirinden güzel renkler arasından kendine ve stiline uygun olanı seçerek hemen uygulama yapabilirsin. Hem renk seçimi aşamasındaki ipuçları için hem de profesyonellerin ellerinden çıkmış gibi duran uygulama adımları için bu yazımızı inceleyebilirsin.

Zamansız Bir Ton: Ekstra Küllü Kumral


Açık kahverengi ile hafif koyu sarı arasında bir ton olan küllü kumralın daha ışıltılı hali olarak tanımlayabileceğimiz ekstra küllü kumral oldukça doğal duran bir saç rengi. Soğuk alt tonlu bir renk olan küllü kumralın gri yansıma yoğunluğu artmış hali şeklinde de düşünebileceğin bu rengi Excellence Cool Creme 7.11 Ekstra Küllü Koyu Kumral saç boyası ile elde edebilirsin!

Ekstra Küllü Kumral Kimlere Yakışır?

Aslında küllü kumral neredeyse herkese yakışan bir ton.

  • Özellikle buğday tenlilerde ekstra küllü yansımaları ile aydınlık bir duruş sunan bu ton inanılmaz güzel duruyor.
  • Beyaz tenli kadınlara da ekstra küllü kumral rengi çok yakışıyor. Ayrıca açık tenlilerde çok natürel duruyor. Kısacası ekstra küllü yapısı ile daha çok ışık yansıtan bu harika renk ile doğal saç renginin arasında göz alıcı parıltılar varmış gibi görünüyor.
  • Esmer tenlilerin bu renkten kaçınması gerekiyor. Onlar için daha uygun olan ilerleyen bölümlerde bahsedeceğimiz koyu küllü kumral tonları.

Ekstra Küllü Açık Kahve Tonu ile Saçlara Modern Bir Dokunuş


Orta açıklıktaki kahverengi saçlarını soğuk tonlu parıltılarla canlandırmak için ekstra küllü açık kahveyi tercih edebilirsin. Bu aşamada doğal güzelliğini ön plana çıkarırken bakımlı duruşundan asla ödün vermek istemeyen kadınların en çok tercih ettiği saç boyası olan Excellence Cool Creme 5.11 Ekstra Küllü Açık Kahve’yi kullanabilirsin. Kesinlikle çok ama çok doğal duran bu ton, ışıltı yoğunluğu artırılmış ekstra küllü formu sayesinde stiline büyüleyici bir ışık katıyor.

Ekstra Küllü Açık Kahve Kimlere Yakışır?

Küllü kumrala göre biraz daha koyu olan bu ton açık tenliler için pek uygun değil. Çünkü açık tende cilt alt tonu genelde soğuk oluyor. Bu soğuk ton ile koyu kahve bir araya geldiğinde uyumsuz bir görüntü oluşabiliyor. Bu nedenle açık tenlilerin koyu kahve tonlarda küllü değil de sıcak yansımalar olan renkleri tercih etmesi gerekiyor.

Buğday tenliler ve esmerler ise ekstra küllü açık kahveyi dilediği gibi uygulayabilir. Hatta isteyenler bu tonu yalnızca saç boylarının yarısından itibaren, uçlara yoğunlaşarak uygulayıp çok çarpıcı bir ombre görüntüsü elde edebilir.
{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.lorealparis.com.tr/ekstra-kullu-renklere-merhaba-de" }

Tüm Bu Tonları Elde Etmek İçin İhtiyacın Olan Tek Şey, L'Oréal Paris Excellence Cool Creme Saç Boyası!


Saçlarına natürel ve yoğun bir ışıltı katmak, soğuk yansımalarla modern bir stil oluşturmak istiyorsan yukarıda bahsettiğimiz tonlardan birini seçebilirsin. Bu tonları L'Oréal Paris Excellence Cool Creme serisinde bulabilirsin!

L'Oréal Paris Excellence Cool Creme, mor teknoloji ile güçlendirilen formülü sayesinde küllü yansımaların her zaman en iyi şekilde görünmesini sağlıyor. Turunculaşma karşıtı pigmentler içeren mor teknoloji sayesinde sana uzun süre kalıcı, soğuk renkler sunuyor. Ayrıca bu muhteşem boya beyazları tamamen, kusursuz bir şekilde kapatabiliyor.

L'Oréal Paris Excellence Cool Creme’in en önemli özelliklerinden biri ise kutusundan çıkan benzersiz bakım ürünleri!
  • Ekstra küllü tonları saçlarına taşıyan krem boyanın içerisinde Pro-Keratin bulunuyor. Bu sayede saçlarını bir yandan boyarken diğer yandan da koruyo.
  • Boya sonrasında kullanman için formüle edilen pH dengeli şampuan saç tellerini ve derisini mükemmel bir şekilde temizler. Üstelik bu adımda boyanın etkisini de güçlendiriyor.
  • Küllü tonların düşmanı turunculaşmaya karşı geliştirilen mor maske, saça inanılmaz bir parlaklık ve yumuşaklık veriyor. Düzenli olarak kullandığında zaman içerisinde oluşan turuncu ve sarı renkteki yansımaları yapısındaki mor pigmentler ile nötrlüyor. Sana da böylece uzun süre boyunca duruşundan ödün vermeyen, ekstra küllü yansımaların keyfini çıkarmak kalıyor!

Tüm bu muhteşem etkileri saç tellerine taşımak için yapman gerekenlerse oldukça basit!
  • İlk adımda kendine en uygun ekstra küllü saç tonunu bul.
  • Sonrasında oksidan şişesine döküp çalkaladığın krem boyayı saçına tamamen uygula.
  • 30 dakika bekledikten sonra saçlarını kutu içerisinden çıkan pH Dengeli Boya Sonrası Bakım Şampuanı ile güzelce yıka ve durula.
  • Son adımda Ağırlaştırmayan Besleyici Maske ile boyama işlemini bitirebilirsin. Fındık büyüklüğündeki maskeyi tüm saçına uyguladıktan sonra 3 dakika kadar beklemen yeterli.
İşte L'Oréal Paris ile ışıltısı artırılmış, ekstra küllü tonlara ulaşmak bu kadar kolay! Sen yeter ki ne istediğini bil. Sonrasında birkaç adımı takip ederek en kısa sürede profesyonellerin ellerinden çıkmış gibi duran, büyüleyici saçlara sahip olabilirsin!
{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.lorealparis.com.tr/ekstra-kullu-renklere-merhaba-de" }
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "Thing", "subjectOf": { "@type": "ItemList", "itemListElement": [ ] } }
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Ana Sayfa" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/trend-ve-ipuclar", "name": "Trend ve ipuçları" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/ekstra-kullu-renklere-merhaba-de", "name": "Ekstra Kullu Renklere Merhaba De" } } ] }