Kaş Blond 108 Brow Artist Xpert Ürün Görseli Kapalı
Kaş Kalemi 108 Brow Artist Xpert Tekstür
Brow Artist Xpert ile Kaşlarınızı Şekillendirin. Kendinizi İfade Edin. Üstün belirginleştirme özellikli ilk kaş kalemini ve her kaşa uyum sağlayan özel tonlarını keşfedin! Üçgen ucunun sivri kısmı kaşların ana hatlarını tam istediğiniz gibi çizerken yuvarlak orta kısmı kaşları doldurur ve kolay uygulanan formülüyle sabitler. Şekillendirme fırçasının kısa ve yumuşak tüyleri kaşları şekillendirip ürünü yayarak doğal bir görünüm sağlar. Size en uygun tonu bulun!
Polyethylene, Cetearyl Ethylhexanoate, Octyldodecanol, Dicalcium Phosphate, Nylon, 12, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Silica, Aqua / Water, Polyhydroxystearic Acid, Disteardimonium Hectorite, Talc, Propylene Carbonate, Lecithin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, [+/, May Contain Ci 77491, Ci 77492 / Iron Oxides, Ci 77891 / Titanium Dioxide, Ci 77510 / Ferric Ammonium Ferrocyanide, Ci 75470 / Carmine, Mica, Ci 77266 [Nano] / Black 2, ] (F.I.L. C194669/1).
1. Kaşın başlangıç kısmını nazikçe doldurun ve yumuşak fırçasıyla ürünü yayın. 2. Kaşın orta kısmını doğal tüyleri taklit eden küçük çizgilerle doldurun. 3. Kaşın kuyruk kısmını da doldurarak fırçayla yayın. 4. Bir uzman dokunuşu için, kaşın alt hattı boyunca da kullanarak uygulamayı tamamlayın.