Atla slayt sıralayıcı: Complementary Images
Kaş Kalemi 107 Brow Artist Micro Tattoo Ürün Detayı Sonuç
Kaş Kalemi 107 Brow Artist Micro Tattoo Ürün Görseli Kapalı
En mükemmel doğal görünümlü kaşlara sahip olmanızı sağlamak için kalıcı microblading işleminden ilham alan yeni l'Oréal Paris Brow Artist Micro Tattoo Kaş Kalemi. Artık geri dönüşü olan, kalıcı microblading uygulanmış bir görünüme sahip olabilirsiniz. Üç mikro çatallı ucu, doğal ve tüylü bir görünüm için kalıcı microblading uygulamasını taklit eder. Mürekkep formülü, bulaşmadan ve solmadan 24 saate kadar dayanır.
Aqua / Water, Butylene Glycol, Alcohol Denat., Ppg, 26, Buteth, 26, Peg, 40 Hydrogenated Castor Oil, Methyl Gluceth, 20, Pentylene Glycol, Glycerin, 1, 2, Hexanediol, Salicylic Acid, Sodium Hydroxide, Disodium Edta, Sodium Carbonate, Sodium Chloride, [+/, May Contain Ci 19140 / Yellow 5, Ci 17200 / Red 33, Ci 42090 / Blue 1, (F.I.L.B212618/1).
Brow Artist Micro Tattoo Kaş Kalemini her zaman temiz kaşlara, fondöten sürmeden önce uygulayın. Doğal, microblading uygulanmış bir görünüm için kaş boyunca ve iç köşelere küçük, tüy benzeri çizgiler çizmek için üç mikro çatallı ucu kullanın. Daha kalın bir görünüm isterseniz kaşları doldurmak için ucun kalın, düz bölümünü kullanabilirsiniz. Gözle teması halinde hemen bol su ile yıkayın.
Atla slayt sıralayıcı: Full Range

L’Oréal Paris ürünlerini keşfedin

Favori ürünler