L’Oréal Men Expert’ten Yeni One-Twist Erkek Saç Boyası

Sadece çevir kullan, Kolay ve Hızlı! Amonyak içermeyen jel teknolojisiyle güçlendirilen yeni One-Twist Erkek Saç Boyası ile beyaz kapama hiç bu kadar kolay olmamıştı: sadece çevirin, sallayın, uygulayın ve 5 dakika bekleyin! Sonuç: Doğal görünen beyaz kapama. Saçlarınızı yıkadıkça 6 hafta içerisinde saçınızdan akar.

SADECE ÇEVİR, SALLA VE UYGULA!

One-Twist saç boyası hakkında bilmeniz gereken her şeyi keşfedin.

KEŞFET

Sadece 5 dakika bekleyerek kolay ve hızlı, kimse fark etmeden beyaz kapama, sonuç doğal görünüm.

7

Rengini Bul ile Kendinize En Uygun Renk Tonunu Bulun!

3 basit soru ve sanal deneme uygulamamız yardımıyla senin için en doğal renk sonucunu verecek renk tonunu bul!

HEMEN DENE

Nasıl kullanıldığını izleyin!

Erkekler için saçını boyamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. İhtiyacınız olan her şey tek bir şişede: sadece çevir, salla ve uygula ve 5 dakika bekle, sonra duş al.
{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.lorealparis.com.tr/yeni-one-twist-erkek-sac-boyasi" }

Amonyak içermeyen jel teknolojisi ile güçlendirilmiştir

Erkek saç boyasında çığır açan bu yenilik, amonyak içermeyen bir teknolojiyle desteklenir ve beyazlarınızı saç derinizi rahatsız etmeden kapar. Bonus: 6 hafta içinde doğal olarak saçtan aktığı için dip boya görünümü konusunda endişelenmenize gerek yok. Sürpriz yok: Erkeklerin %97'si memnun!

{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.lorealparis.com.tr/yeni-one-twist-erkek-sac-boyasi" }
LP Men Air Technology Cadre V1

Sıkça sorulan sorular

Nasıl kullanılıyor?

Yapman gereken sadece şişe üzerindeki gri bölgeyi çevirip sallamak ve özel fırçası yardımıyla beyazlarına uygulamak. Ardından 5 dakika bekleyin, durulayın ve şampuanlayın. Kitin içindeki kullanma talimatını okuyun ve her uygulamadan 48 saat önce bir alerji uyarı testi yapın.

 

Zamanlamayı ne zaman başlatmalıyım?

Ürünü uygulamaya bitirdikten sonra 5 dakika için zamanlamayı başlatın.

 

Kalan ürünü 2.kez kullanabilir miyim?

Men Expert One Twist Erkek Saç Boyası tek kullanımlık bir uygulama ürünüdür. İçerik karıştırıldıktan sonra hemen kullanılmalı ve kalan ürün atılmalıdır.

 

Sakalım için kullanabilir miyim?

Men Expert One-Twist Erkek Saç Boyası saçlar için özel olarak geliştirilmiştir, sakal boyamak için kullanmayınız.

 

Doğal görünüm elde edebilir miyim?

Men Expert One-Twist Saç Boyası beyazlarınızı kendi renk tonunuza uygun şekilde kapatır. Men Expert One Twist Erkek Saç Boyası'nın formülü, erkek saçına özel olarak doğal görünüm sağlamak için geliştirildi.

 

Tüm beyazlarımı kapatır mı?

Men Expert One-Twist ile doğal görünen renk sonucu elde edersiniz. %100 beyaz kapama sağlamaz ancak beyazlarınızı doğal görünüm sağlayacak şekilde kapatır.

 

Ürün nasıl imha edilir?

Şişe, karton kutu ve kullanma talimatı; geri dönüşüm kutusuna atılmalıdır. Alerji testi şaseleri (2 Adet) ve eldivenler çöp kutusuna atılmalıdır. .

 

Saçımı boyadıktan sonra nasıl bakım yapabilirim?

Tüm klasik şampuanlar işe yarayacaktır. Sadece saçın boyandığı gün kepek önleyici şampuandan kaçının.

 

Renk saçtan nasıl akacak?

Men Expert One-Twist saç boyası 6 hafta içerisinde saçtan yıkadıkça akar.

 

Ne sıklıkla saçımı boyamalıyım?

Tavsiye edilen sıklık 4 ile 6 hafta arasındadır.

 

Hangi renk tonunu seçmeliyim?

Eğer iki renk arasında kararsızsanız, açık renk olanı seçin. Eğer daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa Rengini Bul'u kullanın.

 

Saçımı siyah, kahverengi, sarıya boyamak için kullanabilir miyim…?

Koyu renk saçlarınız varsa ve sarışın olmak istiyorsanız, kullanmanız gereken saç boyası bu değildir. Bu saç boyası, renk dönüşümleri için değil, beyazlarınızı kapatmak için tasarlanmıştır.

 

Kutunun içinde ne var?

Bu sıradan bir saç boyası değil, her şey bir şişenin içerisinde. Kutunun içerisinde bir şişe, eldiven, kullanma talimatı ve alerji uyarı testi yapmak için ihtiyacınız olanları bulacaksınız.

{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.lorealparis.com.tr/yeni-one-twist-erkek-sac-boyasi" } { "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Ana Sayfa" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/yeni-one-twist-erkek-sac-boyasi", "name": "yeni-one-twist-erkek-sac-boyasi" } } ] }