Saf Kil Eşitleyici Maske

3 saf kil ve Yuzu limonu özlü eşitleyici yüz maskesi.

Saf Kil Maske Esitleyici JAR
Saf Kil Maske Esitleyici PACK
Yüz Maskesi Eşitleyici Maske Saf Kil Ürün Ambalajı Görseli Yandan
Yüz Maskesi Eşitleyici Maske Saf Kil Tekstür
Yüz Maskesi Eşitleyici Maske Saf Kil Ürün Görseli Açık Kavanoz
L'Oréal Paris Laboratuvarları üç saf kili cilt tonunu eşitleyici özelliğe sahip Yuzu limonu özüyle birleştirdi ve cildi kurutmadan cilt tonunu eşitleyen kremsi maskeyi geliştirdi. Tanecikli kremsi doku yoğun bir şekilde temizler. Cildi kurutmadan cilt tonunu eşitleyerek, ışıltılı ve güzelleşmiş bir görünüm sağlar.
  • 3 Saf Kil

  • Yuzu Limonu Özü

  • Aqua / Water, Kaolin, Glycerin, Glyceryl Stearate, Propylene Glycol, Cyclohexasiloxane, Hydrogeted Polyisobutene, Dimethicone, Peg-100 Stearate, Prunus Armeniaca Seed Powder / Apricot Seed Powder, Perlite, Polysorbate 20, Citrus Junos Fruit Extract, Carbomer, Triethanolamine, Dimethiconol, Moroccan Lava Clay, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Montmorillonite, Butylene Glycol, Tocopherol, Phenoxyethanol, Ci 77492 / Iron Oxides, Lilool, Limonene, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Parfum / Fragrance. (F.I.L. B207505/1).
Haftada 2 kez cildiniz temizken tüm yüzünüze ince bir katman uygulayın. Göz çevresine ve dudaklara sürmeyin. 5-10 dakika boyunca kurumasını bekleyip nemli bir havlu ya da ılık suyla temizleyin. Gözle temas etmesi halinde hemen bol su ile yıkayın.