Revitalift Lazer Lazer x3 Yoğun Yaşlanma Karşıtı Gündüz Bakım Kremi

Ürün detayları

L’Oréal Paris Revitalift Lazer x3 Yoğun Yaşlanma Karşıtı Gündüz Bakım Kremi

Yılların zamanla cildinizde bıraktığı kırışıklık ve sarkmaya karşı L'Oréal Paris size mucize öneriler sunuyor. L’Oréal Paris Revitalift de bunlardan biri. Farklı cilt tiplerine ve ihtiyaçlarına göre öneriler sunan L'Oréal Paris, Revitalift Lazer x3 ile yine fark yaratmayı başarıyor. Yaşlanma karşıtı krem olarak içeriğindeki özel bileşenlerle cildinizde zamanın izlerine geçit vermeyen L’Oréal Paris Revitalift Lazer x3, kırışıklık karşıtı gündüz bakım kremi cildinizde yeni bir dönemi başlatıyor.

L'Oréal Paris Revitalift Lazer x3 kullanımı sonrasında cilt dokunuzun anında gelişerek yenilendiğini ve 1 haftada kırışıklık görünümünde de önemli oranda bir azalma yaşadığınızı görebilirsiniz. Klinik testlerle kanıtlanan bu etkiler sonucunda cilt bakımında tercihiniz L'Oréal Paris Revitalift.

Revitalift Lazer x3 Ne İşe Yarar?
L'Oréal Paris’in yaşlanma karşıtı bakım kategorisinde ön plana çıkan L’Oréal Paris Revitalift Lazer x3, kırışıklık karşıtı gündüz bakım kremi olarak cildinizin ihtiyacı olan eşsiz bakımı size sunar. Azalmış kırışıklık görünümü, cilt dokusunda gözle görülür düzelme, ortadan kaybolan kaz ayakları ve cilt sarkmaları ile mücadele cilt bakımınızda L’Oréal Paris Revitalift Lazer’i vazgeçilmez kılar.

Yıllar içinde oluşan en belirgin yaşlanma izlerine karşı bile etkili bir mücadele gerçekleştiren L’Oréal Paris kırışıklık kremi, Hyaluronik Asit ve Konsantre Pro-xylane sayesinde yüz hatlarınızın yeniden şekillendirilmesini de sağlar. Aktif içerik ile zenginleştirilen formülü sayesinde Revitalift Lazer x3, cilt bakım rutininizin ilk sırasında yer alabilir. Cildiniz yenilenip zamana meydan okurken, daha sıkı ve pürüzsüz bir görünüme de sahip olur.

Revitalift Lazer x3 Nasıl Kullanılır?
Bakımlı olmayı seven ve kendine değer veren kadınların tercihi Revitalift Lazer x3, her sabah yüz ve boyun bölgenize uygulayabileceğiniz eşsiz formüllü bir yaşlanma karşıtı bakım kremi. Her sabah uyandığınızda, temizlediğiniz yüzünüzde kullanacağınız Revitalift Lazer x3’ün dairesel hareketler yardımıyla iyice cildinize nüfuz etmesini sağlamalısınız.

Aylar içinde, uzun yılların cildinizde bıraktığı kırışıklık ve sarkmalara veda etmenizi sağlayan L’Oréal Paris Revitalift Lazer, formülünde yer alan Pro-xylane’in mucizeler yaratan kırışıklık azaltma, sarkmaları toparlama ve cildi sıkılaştırma özelliklerine sahiptir.

Cildinizde gözle görülür bir değişim yaşamak için Revitalift serisinin diğer ürünlerini de düzenli olarak kullanabilirsiniz. Lazer x3 Leke ve Kırışıklık Karşıtı Bakım Kremi, Klasik Yaşlanma Karşıtı Bakım, Lazer x3 Yaşlanma Karşıtı Göz Bakım Kremi, Revitalift Lazer x3 Serum ve Lazer x3 Revitalift Lazer x3 Yoğun Yaşlanma Karşıtı Gece Bakım Kremi cildinizde görmek istediğiniz pürüzsüz ve sıkı görünüm için tam bir bakım sağlar.

L’Oréal Paris Revitalift Gündüz Kremi Kullananlar
L’Oréal Paris Revitalift kullananlar tarafından etkisi kısa sürede gözlenen bu profesyonel yaşlanma karşıtı bakım kremi, sizi yıllara karşı meydan okuyan çekici bir görünüme kavuşturur. Revitalift Lazer x3 muhteşem dokusu, ciltte bıraktığı yumuşaklık hissi ile ilk anda sizi etkisi altına alır. Zaman içinde cildinizdeki kadife dokuyu fark edebilir, kırışıklık ve sarkmalarınızdaki toparlanmayı gözleyebilirsiniz.

Revitalift Lazer x3, L'Oréal Paris’in size ve güzelliğinize sunduğu armağanlardan biri olurken, yılların cildinizde bıraktığı kırışıklık ve sarkma izlerini de hassas bir dokunuşla yok ediyor. Hyaluronik Asit ve Konsantre Pro-xylane’in cildi güçlendiren ve cilt dokusunu düzelten etkisi Revitalift Lazer x3 formülünde size L'Oréal Paris kalitesi ile sunuluyor.

Gündüz ve gece cilt bakım rutininizde rahatlıkla kullanacağınız ve cildinizdeki etkisini kısa sürede göreceğiniz Revitalift Lazer x3, yaşlanma karşıtı bakımda vazgeçmek istemeyeceğiniz bir klasik. Cildinizdeki yenilenmeyi hissetmek, göz alıcı bir görünüme kavuşmak için Revitalift Lazer x3 kullanmanız yeterli.
İçindekiler
Kullanım
 
Revitalift Lazer
Lazer x3 Yoğun Yaşlanma Karşıtı Gündüz Bakım Kremi