One-Twist One Twist Erkek Saç Boyası 02 Doğal Siyah

One Twist Erkek Saç Boyası erkekler için özel olarak geliştirildi. Hızlı ve kolay kullanımı ile beyazları kapatır ve doğal görünüm sağlar. 6 hafta içerisinde yıkadıkça saçtan akar. Amonyak içermediği için saç derisini rahatsız etmez.

Ürün detayları

Yenilikçi Çevir-Kullan teknolojisi sayesinde saçınıza hızlı ve kolay bir şekilde uygulanır. Üstelik bekleme süresi sadece 5 Dakika! Beyazları kendi renk tonunuza en uygun şekilde kapatır. Doğal görünen renk sonucu sayesinde kimse saçlarınızı boyadığınızı fark etmeyecek. Kullanan erkeklerin %96’sı saçlarını yumuşak hissettiğini ve %95’i saçlarının sağlıklı göründüğünü söyledi.* Doğal görünümü koruyarak, dip boya görünümü olmadan, saçlarınızı yıkadıkça 6 hafta* içerisinde akar. Doğal Siyah, Koyu Kahve, Doğal Kahve ve Açık Kahve renk çeşitleri ile tüm cilt ve saç tipleri için uygundur.

*Tüketici Testi 100 erkek.

İçindekiler

Aqua / Water, Gycerin, Ethanolamine, Sodium Laureth Sulfate, Toluene-2,5-Diamine, Carbomer, 2,4-Diaminophenoxyethanol HCL, m-Aminophenol, 4-Amino-2-Hydroxytoluene, Ascorbic Acid, Hydroxybenzomorpholine, Sodium Sulfite, Thiolactic Acid, Thioglycerin, 2-Methylresorcinol, 2-Methylresorcinol, 2-Methil-5-Hydroxyethylaminophenol, Acrylates/Beheneth-25 Methacrylate Copolymer, EDTA, Parfum / Fragrance

Kullanım Şekli
 
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl kullanılıyor?
Yapman gereken sadece şişe üzerindeki gri bölgeyi çevirip sallamak ve özel fırçası yardımıyla beyazlarına uygulamak. Ardından 5 dakika bekleyin, durulayın ve şampuanlayın. Kitin içindeki kullanma talimatını okuyun ve her uygulamadan 48 saat önce bir alerji uyarı testi yapın.
Zamanlamayı ne zaman başlatmalıyım?
Ürünü uygulamaya bitirdikten sonra 5 dakika için zamanlamayı başlatın.
Kalan ürünü 2.kez kullanabilir miyim?
Men Expert One Twist Erkek Saç Boyası tek kullanımlık bir uygulama ürünüdür. İçerik karıştırıldıktan sonra hemen kullanılmalı ve kalan ürün atılmalıdır.
Sakalım için kullanabilir miyim?
Men Expert One-Twist Erkek Saç Boyası saçlar için özel olarak geliştirilmiştir, sakal boyamak için kullanmayınız.
Doğal görünüm elde edebilir miyim?
Men Expert One-Twist Saç Boyası beyazlarınızı kendi renk tonunuza uygun şekilde kapatır. Men Expert One Twist Erkek Saç Boyası'nın formülü, erkek saçına özel olarak doğal görünüm sağlamak için geliştirildi.
Tüm beyazlarımı kapatır mı?
Men Expert One-Twist ile doğal görünen renk sonucu elde edersiniz. %100 beyaz kapama sağlamaz ancak beyazlarınızı doğal görünüm sağlayacak şekilde kapatır.
Ürün nasıl imha edilir?
Şişe, karton kutu ve kullanma talimatı; geri dönüşüm kutusuna atılmalıdır. Alerji testi şaseleri (2 Adet) ve eldivenler çöp kutusuna atılmalıdır.
Saçımı boyadıktan sonra nasıl bakım yapabilirim?
Tüm klasik şampuanlar işe yarayacaktır. Sadece saçın boyandığı gün kepek önleyici şampuandan kaçının.
Renk saçtan nasıl akacak?
Men Expert One-Twist saç boyası 6 hafta içerisinde saçtan yıkadıkça akar.
Ne sıklıkla saçımı boyamalıyım?
Tavsiye edilen sıklık 4 ile 6 hafta arasındadır.
Hangi renk tonunu seçmeliyim?
Eğer iki renk arasında kararsızsanız, açık renk olanı seçin. Eğer daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa Rengini Bul'u kullanın.
Saçımı siyah, kahverengi, sarıya boyamak için kullanabilir miyim?
Koyu renk saçlarınız varsa ve sarışın olmak istiyorsanız, kullanmanız gereken saç boyası bu değildir. Bu saç boyası, renk dönüşümleri için değil, beyazlarınızı kapatmak için tasarlanmıştır.
Kutunun içinde ne var?
Bu sıradan bir saç boyası değil, her şey bir şişenin içerisinde. Kutunun içerisinde bir şişe, eldiven, kullanma talimatı ve alerji uyarı testi yapmak için ihtiyacınız olanları bulacaksınız.
L'Oreal Paris Men Expert One-twist Erkek Saç Boyasının içeriğinde hidrojen peroksit bulunuyor mu ?
L'Oreal Paris Men Expert One-twist Erkek Saç Boyası oksidan krem hidrojen peroksit içerir.
L'Oreal Paris Men Expert One-twist Erkek Saç Boyası kaç ml?
L'Oreal Paris Men Expert One-twist Erkek saç boyası şişe içerisinde bulunup 50 ml'dir.
L'Oreal Paris Men Expert One-twist Erkek Saç Boyası kalıcılığı ne kadar?
6 haftaya* kadar kalıcıdır. Dip boya görünümü olmadan, saçlarınızdan yıkadıkça 6 hafta içerisinde* akar. *Tüketici testi,100 erkek.
tüm soruları göster

Rengini Bul ile Kendinize En Uygun Renk Tonunu Bulun!

3 basit soru ve sanal deneme uygulamamız yardımıyla senin için en doğal renk sonucunu verecek renk tonunu bul!

HEMEN DENE
02 Doğal Siyah
One-Twist
One Twist Erkek Saç Boyası 02 Doğal Siyah
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Ana Sayfa" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/erkek", "name": "Men Expert" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/erkek/men-hair-color", "name": "Men Hair Color" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/men-hair-color/one-twist", "name": "One-Twist Men Hair Color" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.com.tr/one-twist/one-twist-erkek-sac-boyasi-02-dogal-siyah", "name": "one-twist-02-natural-black" } } ] }