One-Twist One Twist Erkek Saç Boyası 02 Doğal Siyah

One Twist Erkek Saç Boyası erkekler için özel olarak geliştirildi. Hızlı ve kolay kullanımı ile beyazları kapatır ve doğal görünüm sağlar. 6 hafta içerisinde yıkadıkça saçtan akar. Amonyak içermediği için saç derisini rahatsız etmez.

Ürün detayları

Yenilikçi Çevir-Kullan teknolojisi sayesinde saçınıza hızlı ve kolay bir şekilde uygulanır. Üstelik bekleme süresi sadece 5 Dakika! Beyazları kendi renk tonunuza en uygun şekilde kapatır. Doğal görünen renk sonucu sayesinde kimse saçlarınızı boyadığınızı fark etmeyecek. Kullanan erkeklerin %96’sı saçlarını yumuşak hissettiğini ve %95’i saçlarının sağlıklı göründüğünü söyledi.* Doğal görünümü koruyarak, dip boya görünümü olmadan, saçlarınızı yıkadıkça 6 hafta* içerisinde akar. Doğal Siyah, Koyu Kahve, Doğal Kahve ve Açık Kahve renk çeşitleri ile tüm cilt ve saç tipleri için uygundur.

*Tüketici Testi 100 erkek.

İçindekiler

Aqua / Water, Gycerin, Ethanolamine, Sodium Laureth Sulfate, Toluene-2,5-Diamine, Carbomer, 2,4-Diaminophenoxyethanol HCL, m-Aminophenol, 4-Amino-2-Hydroxytoluene, Ascorbic Acid, Hydroxybenzomorpholine, Sodium Sulfite, Thiolactic Acid, Thioglycerin, 2-Methylresorcinol, 2-Methylresorcinol, 2-Methil-5-Hydroxyethylaminophenol, Acrylates/Beheneth-25 Methacrylate Copolymer, EDTA, Parfum / Fragrance

Kullanım Şekli

Easy-mix and mess-free application: just TWIST, SHAKE, APPLY the hair dye & leave for only 5 minutes. Refer to the instruction leaflet for detailed application instructions.

Sıkça Sorulan Sorular

Rengini Bul ile Kendinize En Uygun Renk Tonunu Bulun!

3 basit soru ve sanal deneme uygulamamız yardımıyla senin için en doğal renk sonucunu verecek renk tonunu bul!

HEMEN DENE
02 Doğal Siyah
One-Twist
One Twist Erkek Saç Boyası 02 Doğal Siyah