Elseve Komple Onarıcı 5 Anında Kurtarıcı Yoğun Bakım Kremi 180 ml

İki Kat Daha Kolay Çözülme. İki Kat Daha Az Kırılma.

L'Oréal Paris Saç Bakımı Rapid Revivers Komple Onarıcı 5 Ürün Görseli Önden
Atla slayt sıralayıcı: Complementary Images
L'Oréal Paris Saç Bakımı Rapid Revivers Color Vive Ürün Görseli Arkadan
L'Oréal Paris Saç Bakımı Rapid Revivers Color Vive Ürün Tekstür
L'oréal Paris Komple Onarıcı 5 Anında Onarıcı yıpranmış saçlar için derinlemesine bakım kremi, kırılmalara karşı en iyi saç kremlerinden 2 kat daha fazla koruma sağlarken bir yandan da saçları onarır. Canlandırıcı özellikli zengin formülümüz %20 oranında bakım serumu ve badem + protein içeriğiyle saç lifini sağlamlaştırarak her bir saç telini güçlendirir. En iyi sonuç için, L'Oréal Paris Komple Onarıcı 5 şampuandan sonra kullanın.
1177672 A, Akua / Su, Setearil Alkol, Amodimetikon, Behentrimonyum Klorür, Setil Esterler, Parfüm / Amber, Hint Yağı, Hidroksisitronelal, Fenoksitenol, Arganin, Trideset-6, Klorheksidin Dihidroklorür, Limon Özü, Benzil Salicilat,. Linalol, Benzil Alkol, Izopropil Alkol, Alfa-Izometil Iyonon, Geraniyol, Setrimonyum Klorür, Sitronelol, Kumarin, Heksil Sinnamal, (F.I.L. C225918/1)
Saçlarınızı ısı hasarından korumak için 450* dereceye kadar koruma sunarak her kullanımda saçı daha da güçlendiren Komple Onarıcı 5 Protein Recharge durulanmayan saç bakım kremiyle tamamlayın.
Atla slayt sıralayıcı: Full Range

L’Oréal Paris ürünlerini keşfedin

Favori ürünler