Ana Sayfa Saç Saç Bakımı Elseve Arginine Direnç X3 Dökülme Karşıtı Bakım Şampuan 450 ml

Elseve Arginine Direnç X3 Dökülme Karşıtı Bakım Şampuan 450 ml

Arginine ile zenginleştirilmiş formülü ile 3 kat daha güçlü saçlar! Saçı temizlerken koparak dökülmelere karşı korur. *Koparak dökülmelerde.

Ürün Detayları

L'Oréal Paris Elseve Arginine Direnç X3 Dökülme Karşıtı Şampuan


Zayıf, ince telli, güçsüz ve dökülmeye eğilimli saçlarınız için L'Oréal Paris’in profesyonel dokunuşları ile size özel olarak hazırlanan bir seri dikkat çekiyor. L'Oréal Paris Elseve Arginine Serisi, zayıf saçlarınıza güç kazandıracak, dökülmeyi azaltacak etkili saç bakım ürünleriyle karşınızda!

Arginine Dİrenç X3 serisindeki dökülme karşıtı saç bakım şampuanı, saç bakım kremi, saç maskesi ve durulanmayan saç bakım kremi ince telli, zayıf ve dökülmeye eğilimli saçlarınızda yepyeni bir görünüm yaratıyor. Sağlıklı ve güçlü saçlarınızla kendinize güveniniz artarken, Arginine Direnç X3 serisi saçlarınıza ihtiyacı olan bakımı sağlıyor ve içten dışa güçlü saçlara ulaşmanızı sağlıyor.

L'Oréal Paris Elseve Arginine Direnç X3 serisi, formülündeki arginine proteini sayesinde saçlarınızı güçlendiriyor ve 3 kat koruma sağlıyor. Bu güçlü seri ile saçlarınız köklerinden ucuna kadar direnç kazanırken, saç dökülmesi ve koparak dökülmelerle de kısa süre içinde vedalaşıyorsunuz. L'Oréal Paris Elseve Arginine Direnç X3 Serisi saçlarınızı güçlendirerek sağlıkla dalgalanan saçlarınızın keyfini yaşamanızı sağlıyor. Güçlendirici bakım formülü saçlarınızda yeni bir başlangıç yaratıyor. L'Oréal Paris Elseve’in her saç tipine özel olarak hazırladığı saç bakım serileri içinde zayıf ve dökülmeye eğilimli saçlar için olan Arginine Direnç x3 Serisi saçlarınız için ihtiyacı olan bakımı sağlıyor.

Arginine’in Faydaları Nelerdir?
Arginine proteininin güçlendirici etkisi saçlarınızı içten dışa güçlendirerek koparak dökülmeleri engeller ve mükemmel saçlara sahip olmanızı sağlar. Arjinin nedir sorusunun cevabını L'Oréal Paris Elseve Arginine Direnç X3 serisindeki birbirinden etkili saç bakım ürünlerini kullandıktan sonra daha net anlayabilirsiniz. Zamanla zayıflayan, eski çarpıcı görüntüsünü kaybeden ve dökülmeye eğilimli ince telli saçların ihtiyacı olan özel bakımı arginine proteini mucizesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Arginine Direnç X3 serisi saçınızın yeniden yapılanmasını sağlar.

L'Oréal Paris Elseve Arginine nedir sorusuna, saç bakımında ihtiyacınız olacak, özel formüllerle geliştirilmiş L'Oréal Paris Elseve Arginine Direnç X3 Serisi ile yanıt veriyor. Dökülme Karşıtı saç bakım kremleri, güçlendirici saç bakım maskesi, ekspres bakım spreyi L'Oréal Paris Elseve Arginine Direnç X3 Serisi içindeki bu özel saç bakım ürünlerinden yalnızca bazıları. Arginine proteini içeren bakım, güçlü, dirençli saç tellerinin, yumuşak ve göz alıcı saçların özel formülü!

L'Oréal Paris Elseve Arginine Ne İşe Yarar?
Stresten, olumsuz hava şartlarından, mevsimsel geçişlerden etkilenen saçlarınız zaman zaman sizi hayal kırıklığına uğratabilir. L'Oréal Paris Elseve Arginine Direnç X3 Serisi bu can sıkıcı durumlarda saçlarınızın eski parlak, güçlü, sağlıklı görünümünü ve hissini yeniden kazanması için üretildi. Arginine Direnç X3 Dökülme Karşıtı Bakım Şampuanı, koparak dökülmelere karşıgüçlendirilmiş formülü ile saçlarınızı derinlemesine temizlerken içten dışa güçlendirir ve sağlıklı ve göz alıcı saçlara ulaşmanızı sağlar.

Arginine Direnç X3 dökülme karşıtı bakım kremleri, güçlendirici saç maskesi şampuan ile birlikte kullanıldığında zayıf ve dökülmeye eğilimli saçlarınızdaki profesyonel L'Oréal Paris Elseve bakımını tamamlar. L'Oréal Paris Elseve Arginine Direnç X3 Serisi ihtiyacınız olan saç bakımını siz sunar. Saçlarınızı güçlendirerek koparak dökülmeleri engeller ve bakımlı ve güçlü saçlarınızın keyfini yaşamanızı sağlar.

L'Oréal Paris Elseve Arginine Direnç X3 Serisi Nasıl Kullanılır?
Saçınızı derinlemesine temizleyen, kökten uca kadar etkili bir bakım yapan, güçlendiren, koparak dökülmelere karşı saça direnç kazandıran L'Oréal Paris Elseve Arginine Direnç X3 Serisi içindeki şampuanları ıslak saçınıza ve saç derinize masaj yaparak kullanabilir ve ardından durulayabilirsiniz.

Günlük kullanım sonucunda etkisini göreceğiniz L'Oréal Paris Elseve Arginine Direnç X3 Serisi içindeki, Arginine Direnç X3 Dökülme Karşıtı 2'si 1 Arada Şampuan ve Arginine Direnç X3 Dökülme Karşıtı Bakım Şampuanı saçlarınızdaki değişimi kısa sürede hissetmenizi sağlarken, L'Oréal Paris Elseve Arginine Direnç X3 Serisi’ndeki dökülme karşıtı bakım kremlerini kullanarak içten dışa güçlü saçlar için bakım rutininizi tamlayabilir ve bu etkiyi artırabilirsiniz.

Alışılmış saç maskelerinin dışında saç diplerinize de uygulayabileceğiniz L'Oréal Paris Elseve Arginine Direnç X3 Dökülme Karşıtı Saç Maskesi içeriğindeki arginine, biotin ve vitmain b5 sayesinde saçlarınızda güçlü bir etki bırakarak koparak dökülmelere karşı direnç kazanmasını sağlar. Bu etkili saç maskesini yıkanmış ve nemli saçlarınızda 2-3 dakika bekletmeniz ve ardından durulamanız yeterli. Böylece koparak dökülmelerde azalma, dökülmeye eğilimli saçlarda güçlenmeyi gözleyebilirsiniz.

Arginine Komple Direnç Dökülme Karşıtı Güçlendirici Bakım Kremi içeriğindeki arginine proteinine ek biotin ve vitamin b5 içeren formülü sayesinde saçlarınızı içten dışa güçlendirerek koparak dökülmeleri engeller. Saçlarınıza kolay tarama sağlar ve saçlarınızı taradığınızda tarakta görünen saç miktarında gözle görülür bir azalma fark edersiniz. Aynı zamanda saçlarınıza kolay şekil vermenizi sağlayan bu durulanmayan bakım kremi güçlü saçlarınızın bakım rutininin vazgeçilmez bir parçası olacak.

L'Oréal Paris Elseve Arginine Direnç X3 Serisi içindeki güçlü formüllü bu ürünler saç bakım rutininizde etkili adımları takip etmenizi sağlıyor. L'Oréal Paris laboratuvarlarında ince telli ve dökülmeye eğilimli zayıf saçlar için geliştirilen bu saç bakım ürünlerini mutlaka keşfetmelisiniz. Direnç kazanan saç tellerinizdeki gözle görülür değişime siz de inanamayacaksınız.
İçindekiler
Kullanım Şekli
Islak saçınıza, saç derisine masaj yaparak uygulayın. Sonrasında durulayınız. 
Elseve
Arginine Direnç X3 Dökülme Karşıtı Bakım Şampuan 450 ml