Colorısta Washout Pink

L’Oréal Paris’ten Colorista Washout’un 2-20 şampuanlamaya kadar kalıcı canlı ve pastel renk seçeneklerini keşfet!

Ürün detayları
Her şampuanlamada saçtan azalarak akar. Sarı tonlarında veya Ombre, Balayage, Bleach uygulanmış saçlarda görülebilir canlı renkler. 2-3 şampuanlamaya kadar kalıcıdır.Saç yapısına göre eski renge dönüş daha uzun sürebilir. Dikkat! Bu renk kahve tonlarındaki saçlarda görünmez. Renk sonucu saçın baz rengine göre değişiklik gösterebilir. Boyalı saçlar için uygun değildir.
İçindekiler
Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Amodimethicone, Cetyl Alcohol, Hc Blue no. 15, C12, 15 Alkyl Benzoate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Trideceth, 6, Chlorhexidine Digluconate, Fumaric Acid, Isopropyl Alcohol, Basic Red 51, Citric Acid, Cetrimonium Chloride, (Fil C192642/1).
Kullanım
Colorista Washout Renkleri: Seçtiğin rengi sarı tonlarındaki saçlarına direkt olarak veya daha canlı bir renk sonucu için saçlarının rengini açtıktan sonra istediğin görünümü yaratacak şekilde uygula. Uyguladıktan sonra 15 dakika veya daha canlı ve kalıcı renk sonucu için 20 dakika bekle. Farklı renklerle kendi görünümünü yaratmak senin elinde!
Pink
Colorısta
Washout Pink