Biz kimiz?

120 ülkede mevcut olan L'Oréal Paris'in imzası aynı düşüncenin etrafında gelişmektedir : yenilik yapmak ve en yüksek performanslı ürünleri en çok sayıdaki tüketiciye en iyi fiyatlarda sunmaktır. Laboratuarlarından geçen bu araştırma ve uzmanlığı tüm dünyaya yayma düşüncesi.


Sürekli mükemmelik arayışında olan L'Oréal Paris güzelliğin geleceğini hazırlamaktadır. Sorumluluklarımız, verdiğimiz sözler, özgünlük ve saygı gibi tüm dünyadaki kadın ve erkeklere karşı sahiplendiğimiz değerlerimiz, bize güzellik dünyasında lider olma imkanı sağlamıştır.


Çeşitlilik ve etnik kökenlilik
Güzellik, sanat ve moda dünyasının ikonu olan sözcülerimiz güçlü ve yetenekli bireylerdir. Tüm yaş ve kültürlerden kadın ve erkeklerin görüşleri, sözleri ve yetenekleri ilham kaynağımızdır.


Daha iyi bir dünya
Dünyaya pozitif bir katkıda bulunmaya bağlı olan sözcülerimiz L'Oréal Paris in yardımlarıyla araştırmaları ve insani yardım projelerini desteklemektedirler. Dünyaca tanınan bu kişiler daha iyi bir dünya ve tüm dünyadaki kadın ve erkeklerin kişisel bakımları için yaptığımız araştırmaların elçileridir.


Kendine güven
L'Oréal Paris'in felsefesi herkesin, her ne yaştan, cinsiyetten veya kökenden olursa olsun "buna değdiği" dir. Markamız, kadın ve erkekleri hayatları boyunca her dönemlerinde desteklemeye kararlıdır.
L'Oréal Paris kişinin güzellik hakkını savunmaktadır : Tüm güzelliklere sahip olma ve L'Oréal Paris ürünleri ile ışıl ışıl parlama hakkı.

GİRİŞ YAPIN

Üye iseniz, aşağıdaki bölümden kendinizi tanıtınız :

Bülten

L'Oréal Paris Bülten üyeliğimi sonlandırmak istiyorum

Şifremi unuttum

E-MAIL ADRESİNİZi yazınız; şifreniz e-mailinize gönderilecektir.

Arkadaşına gönder

Bize sağladığınız e-mail adresleri sadece istenilen makaleleri göndermek amaçlı kullanılacaktır ve saklanmayacaktır.

Gönder

Bültenimize üye olun

L'Oréal Paris e-posta bültenlerini almak için kayıt yaptırın : en çok konuşulan sezon trendleri ve yepyeni ürünler, size özel fırsatlar, güzellik promosyonları, uzman tavsiyeleri ve daha birçok sürpriz sizi bekliyor !

Üye olmak İstİyorum

L'Oréal Paris Bülten üyeliğinden ayrılmak için tıklayın.

UZMAN YARDIMI İSTER MİSİNİZ?
Bize telefon ya da e-mail aracılığı ile ulaşabilirsiniz. L'Oréal Paris'e danışmak için 0 800 211 02 49