"Güzellik sadece görünüş değildir ; güzellik başkalarıyla paylaşmak istediğimiz bir değerdir."

JenniferLopez L'Oréal Paris için

BİYOGRAFİSİNİ, GÜZELLİK İPUÇLARINI OKU VE BAŞARILARINI KEŞFET

Güzellik Elçileri

Aynı hafta İÇERİSİNDE filmi ve albümü birinci sırada olan ilk kadın.

Hikayesi New York'da geçen ve yapımcılığını CBS Films'in üstlendiği romantik bir komedi olan Wedding Planner adlı filmde oynamıştır. Hamileliği sebebiyle kariyerine kısa bir ara vermeden önce, yapımcılığını da üstlendiği iki ayrı film de göz önüne çıkmıştır: El Cantante, salsa dansının efsane isimlerinden olan Hector Lavoe'nin dramatik hayatını ele alan bir uzun metrajlı film ve Antonio Banderas'ın oynadığı Les Oubliées de Juarez. Jennifer Lopez 2011'de, Island/Def Jam Records markasıyla, "Love?" adlı bir albüm çıkardı.

Jennifer yeteneğiyle, kişiliğiyle ve cömetliğiyle dünyanın dört bir yanındaki kadınlara ilham veriyor.

Gişe başarılarıyla, Altın Küre'ye adaylıklarıyla tanınmış bir aktris. Tapılası bir şarkıcı olarak dünyada 55 milyon albümü sattı ve platin disk ödülüne layık görüldü. Söylemeye gerek yok, Jennifer çokça kırmızı halı tecrübesine sahip. Televizyon ve sinema için bir yapımcı, daha adil bir dünya için kendini adamış bir iş kadını, şüphesiz döneminin en başarılı kadını. Jennifer Lopez L'Oreal Paris'in güzellik elçisi, Sublime Mousse ve Volume Million Lashes Maskaranın yüzü.

Jennifer kendini dünyayı daha iyi bir yer yapmaya adamıştır.

Kız kardeşi Lynda ile birlikte kurdukları, kar amacı gütmeyen bir organizasyon olan Maribel Foundation'la çeşitli faaliyetleri de bir arada yürütmektedir. Organizasyonun amacı, bakıma muhtaç kadın ve çocukların sağlık durumlarını iyileştirmek, tıbbi bakım ihtiyaçlarını kolaylaştırmaktır. Vakıf, aynı zamanda Los Angeles çocuk hastanesiyle birlikte sağlıkla ilgili bir televizyon programı üzerinden fakir insanlara ulaşarak dünyanın her yerinden gelen en iyi doktorlara, bu insanların tedavisini yaptırmayı amaçlıyor.

L'Oréal Paris bültenine üye olmak için kayıt olun.

Kapat

BÜLTEN

Kapat

Bülten üyeliğimi iptal ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Arkadaşına gönder

Kapat
Teşekkürler, e-mailiniz gönderilmiştir
Gönder

Bize sağladığınız e-mail adresleri sadece istenilen makaleleri göndermek amaçlı kullanılacaktır ve saklanmayacaktır.