"Çünkü biz buna değeriz! Bu söze inanıyorum ve hala günümüzle alakalı bu sözü çok seviyorum."

InesDe La Fressange L'Oréal Paris için

BİYOGRAFİSİNİ, GÜZELLİK İPUÇLARINI OKU VE BAŞARILARINI KEŞFET

Güzellik Elçileri

BAŞARILI BİR KARİYER

Yeni L'Oréal Paris sözcümüz Ines de la Fressange, modern bir kadın olmanın tüm meziyetlerine sahip, spontane ve büyülecidir. Başarılı bir model, anne ve tasarımcı olarak hayatını sürdürüyor. Modellik kariyerine 17 yaşında başladı. Bu, aralarında Kenzo, Jean-Paul Gaultier ve Christian Lacroix’in bulunduğu en iyi tasarımcıların moda şovlarına katılmasından hemen önceydi. Yeni L'Oréal Paris sözcümüz yıllar boyunca Chanel’de Karl Lagerfeld’ın ilham perisi oldu, bu da tüm dünyanın onun eşsiz stilini tanımasına ve en ünlü model olmasına sebep oldu.

Ines, Model, Anne ve İş Kadını

1991 yılında kendi markası "Ines de la Fressange”ı yarattı ve Avenue Montaigne’deki mağaza Fransa, Amerika ve Japonya’da çok ünlü oldu. 2003’ten beri, Roger Vivier markasının yeniden lansmanına danışman ve marka vekili olarak aktif katkıda bulundu. 2008 yılında 50. Yaş günü için ELLE Fransa’nın kapağında yer aldı. İki kız çocuğu sahibi son derece yoğun bir anne olan yeni L’Oréal Paris Sözcüsü Ines de la Fressange, içinde gizli formüller, güzellik reçeteleri ve ipuçlarını paylaştığı "Parisian Chic" kılavuzuyla uluslararası bir sembol haline geldi...

GÜZELLİK ÖZGÜRLÜĞÜN GERÇEK KAYNAĞIDIR

L'Oréal Paris ile çalıştığım için çok mutluyum. Güzellik özgürlüğün gerçek bir kaynağıdır. Ben “çünkü biz buna değeriz” sloganına inanıyorum, bu kelimeleri seviyorum" diyor Ines de La Fressange, yeni Loréal Paris temsilcisi.

L'Oréal Paris bültenine üye olmak için kayıt olun.

Kapat

BÜLTEN

Kapat

Bülten üyeliğimi iptal ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Arkadaşına gönder

Kapat
Teşekkürler, e-mailiniz gönderilmiştir
Gönder

Bize sağladığınız e-mail adresleri sadece istenilen makaleleri göndermek amaçlı kullanılacaktır ve saklanmayacaktır.