"İşte L’Oréal Paris’in dünyadaki tüm kadınlara kazandırdığı güç: “Çünkü Biz Buna Değeriz” hissi tam da böyle bir duygu!”

FahriyeEvcen L'Oréal Paris için

BİYOGRAFİSİNİ, GÜZELLİK İPUÇLARINI OKU VE BAŞARILARINI KEŞFET

Güzellik Elçileri

Güçlü Bir Türk Kadını

Fahriye Evcen : “Standart güzellik anlayışlarından uzaklaşarak, özgüven odaklı bir yaklaşım oluşturan L’Oréal Paris, temsil ettiği değerler ile saygı duyduğum bir marka. Şimdi ben de “Çünkü Biz Buna Değeriz” diyerek yeni güzellik misyonumu sizlerle paylaşıyorum. L’Oréal Paris kadını sahip olduğu gücü içten dışa yansıtarak duruşuyla çevresine örnek olur. Bu önemli misyon ile Türk kadınlarına ulaşıyor olmak; onların kendi değerlerini fark etmeleri ve gerçek güzelliklerini ortaya çıkarmaları için yol göstermek benim için çok anlamlı.”

Yükselen kariyer

Oyunculuk kariyerine Yaprak Dökümü dizisinde oynadığı Necla karakteri ile adım atan Evcen’in ilk sinema oyunculuğu deneyimi Cennet filmiyle oldu. Aşk Tutulması, Sinyora Enrico ile İtalyan olmak, Evim Sensin, Veda ve Aşk Sana Benzer, Asla Unutma, Hasret, Yalancı Bahar, Çalıkuşu, Kurt Seyit ve Şura gibi birçok sinema filmi ve televizyon dizisinde rol alan Evcen, Türkçe, İngilizce ve Almanca biliyor.

L'Oréal Paris bültenine üye olmak için kayıt olun.

Kapat

BÜLTEN

Kapat

Bülten üyeliğimi iptal ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Arkadaşına gönder

Kapat
Teşekkürler, e-mailiniz gönderilmiştir
Gönder

Bize sağladığınız e-mail adresleri sadece istenilen makaleleri göndermek amaçlı kullanılacaktır ve saklanmayacaktır.