"Hayatta hiç pişmanlık duymam, her zaman önüme bakarım"

EvaLongoria L'Oréal Paris için

BİYOGRAFİSİNİ, GÜZELLİK İPUÇLARINI OKU VE BAŞARILARINI KEŞFET

Güzellik Elçileri

UYUMLU, ZEKİ BİR İŞ KADINI

Eva Longoria 2006 ve 2007 yıllarında ABC ekranlarında yayınlanan ve Latin sanatçılara duyulan saygının ifadesi anlamına gelen “Awards du Conseil National de La Raza” ödülleri seremonisinde yer almıştır. Hayranları sayesinde, yer aldığı tüm yapımlar büyük izleyici kitlelerine ulaşmıştır.
Eva Longoria, VH1 ve ABC kanallarında gösterime giren programların yapımcısı “Unbelievable Entertainment” şirketi bünyesinde Brittany Olsen ile ortak çalışmalar yürütmektedir.

Kişiliği ve baştan çıkarıcı gücüyle, Eva Longoria inanılmaz başarılara imza atıyor.

Altın Küre Ödülü'ne aday gösterilen ve Alma Ödülü sahibi Eva Longoria daha çok kült haline gelen dizisindeki Gabrielle Solis rolü ile tanınır. Dünya genelinde 208 ülkede yayınlanan ve kendisine, bir Altın Küre ve bir Screen Actors Guild ödülü kazandıran “Umutsuz Ev Kadınları” dizisinde rol almıştır. En çok beğenilen kadın televizyon starı kategorisinde “People’s Choice” ödülünü almıştır. Eva Longoria 2005 yılında People dergisi tarafından dünyanın en güzel 50 kadını, 2006 yılında dünyanın en güzel 100 kadını arasında gösterilmiştir. “Rolling Stone” dergisi tarafından “Yılın Ünlüsü” ve “Femme” dergisi tarafından dünyanın en seksi kadını seçilmiştir.

Halkın Sanatçısı

Eva Longoria halen Los Angeles’ta yaşamaktadır. Kanser hastalığı ile savaşan çocukların ve ailelerinin yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla kurulmuş “Padres Contra El Cancer” vakfının Amerika’daki temsilciliğini yapmaktadır.

L'Oréal Paris bültenine üye olmak için kayıt olun.

Kapat

BÜLTEN

Kapat

Bülten üyeliğimi iptal ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Arkadaşına gönder

Kapat
Teşekkürler, e-mailiniz gönderilmiştir
Gönder

Bize sağladığınız e-mail adresleri sadece istenilen makaleleri göndermek amaçlı kullanılacaktır ve saklanmayacaktır.