"Her kadın kendisiyle gurur duymalıdır."

DoutzenKroes L'Oréal Paris için

BİYOGRAFİSİNİ, GÜZELLİK İPUÇLARINI OKU VE BAŞARILARINI KEŞFET

Güzellik Elçileri

Haute Couture’ün önde gelen isimlerinin yüzü

Hollanda kökenli Doutzen Kroes, üniversite eğitimini bitirir bitirmez mankenliğe başlamıştır. İlk kez, Fransız Numéro dergisinin kapağında boy göstermiştir. Profesyonelliği ve asaleti sayesinde kariyerine Steven Meisel, Mario Testino, Craig Mc Dean, David Sims, Patrick Demarchelier, Inez Van Lammsweerde, Vinodh Matadin, Mario Sorrenti ve Glen Luchford gibi büyük fotoğrafçılarla çalışarak çok hızlı bir şekilde başlamıştır. DJ Sunnery James'le evlenmiş ve oğlu Phyllon'u 2011 yılında dünyaya getirmiştir.

Sadece 29 yaşında ve Doutzen dünyanın en çok aranan modeli.

Doutzen Kroes 22 yaşındayken dünyanın en çok beğenilen mankenlerinden biriydi. Mankenlikte attığı her adım bu mesleğe yeni başlayanlar için bir örnekti. Manken, Vogue (İtalya, Fransa, ABD), Numéro, Harper’s Bazaar, V Magazine, Dazed & Confused gibi birçok magazin dergisine kapak olmuştur. Doutzen 5 yılı aşkın süredir L'Oréal Paris'in güzellik elçisi ve Color Riche rujları ile Elsève Komple Bakım 5 serisinin yüzüdür.

Doutzen, kendini insani ve ekolojik sorunlara adamıştır.

UNICEF, Greenpeace, World Wildlife Fund ve Dance4life gibi organizasyonlarda yer almaktadır. Geçen yaz AIDS farkındalığını arttırmak için Tanzanya'ya gitmiştir. Anna Wintour'un önderliğindeki Moda Tasarımcıları Konseyi'nin bir üyesi olarak anoreksiya ile mücadele etmektedir. New York, Boston ve Harvard Üniversitesi'nde konuyla ilgili konuşmalara konuk olmuştur.

L'Oréal Paris bültenine üye olmak için kayıt olun.

Kapat

BÜLTEN

Kapat

Bülten üyeliğimi iptal ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Arkadaşına gönder

Kapat
Teşekkürler, e-mailiniz gönderilmiştir
Gönder

Bize sağladığınız e-mail adresleri sadece istenilen makaleleri göndermek amaçlı kullanılacaktır ve saklanmayacaktır.