" ‘Çünkü ben buna değerim’ cümlesini söylemek gerçekten heyecan verici."

CansuDere L'Oréal Paris için

BİYOGRAFİSİNİ, GÜZELLİK İPUÇLARINI OKU VE BAŞARILARINI KEŞFET

Güzellik Elçileri

Kırmızı Halıda Bir Türk Güzel

L’Oréal Paris sponsorluğunda 66. Cannes Uluslararası Film Festivali’nde Türkiye’yi kırmızı halıda temsil eden Cansu Dere: "L’Oréal Paris bu sene 16. kez Cannes Uluslararası Film Festivali’nin sponsoru oldu. Yılın en önemli etkinliklerinden biri olan Cannes Uluslararası Film Festivali’nde mükemmel gözükmek istiyordum. Kırmızı halı için hazırlık yaparken, her aşamada L’Oréal Paris uzmanları tüm mesleki bilgi ve becerileri ile yanımdaydılar. Büyüleyici yıldızların kırmızı halıda bulunduğu, tüm dünyanın büyük bir ilgi ve heyecanla takip ettiği bu etkinlikte Türkiye’yi temsil ettiğim için çok mutluyum."

Büyüleyici Güzellik

Türkiye’nin ilk L’Oréal Paris güzellik elçisi olan Cansu Dere, L’Oréal Paris Elsève Total Repair 5 Serisi ve L’Oréal Paris Excellence Saç Boyaları kampanyalarında da yer almaktadır. İkinci kez L’Oréal Paris Excellence Saç Boyaları’nın marka yüzü olan ve geçtiğimiz günlerde Yunanistan’da yeni bir reklam çekimi gerçekleştiren Cansu Dere, güzelliğiyle herkesi büyülemektedir. Aynı zamanda L’Oréal Paris Dubai’nin de yeni Excellence yüzü olan başarılı aktris "Markanın Afrika ve Orta Doğu’daki Güzellik Elçisi" ünvanını alan ilk Türk güzel olmuştur.

Kariyerinde kararlılıkla ilerliyor

1980 Ankara doğumlu Cansu Dere modellik kariyerine 2000 yılında katıldığı güzellik yarışmasıyla başladı. Başarılı modellik kariyerinin ardından oyunculuğa yöneldi. Birçok projede ünlü yönetmenlerle çalışan Cansu Dere, doğru adımları atarak kariyerinde kararlılıkla ilerliyor.
Cansu Dere: "Dünyanın 1 numaralı güzellik markası L’Oréal Paris ailesine katılmak benim için çok büyük bir zevk. Güzellikleri ve kariyerleri ile dünyaya nam salmış yıldızların kullandığı ‘Çünkü ben buna değerim’ cümlesini söylemek gerçekten heyecan verici."

L'Oréal Paris bültenine üye olmak için kayıt olun.

Kapat

BÜLTEN

Kapat

Bülten üyeliğimi iptal ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Arkadaşına gönder

Kapat
Teşekkürler, e-mailiniz gönderilmiştir
Gönder

Bize sağladığınız e-mail adresleri sadece istenilen makaleleri göndermek amaçlı kullanılacaktır ve saklanmayacaktır.