"Güzellik güvenin temelidir. Asıl önemli olan bu."

BlakeLively L'Oréal Paris için

BİYOGRAFİSİNİ, GÜZELLİK İPUÇLARINI OKU VE BAŞARILARINI KEŞFET

Güzellik Elçileri

Hollywood'un Yükselen Yıldızı

26 yaşında ABD’li güzel 2013 yılı itibariyle L’Oréal Paris’in güzellik elçilerinden biri olmuştur. The CW kanalında yayınlanan Gossip Girl adlı dizide başrolde oynadığı Serena van der Woodsen karakteri ile dünya çapında üne kavuştu. Çocukken, Lively evde özel eğitim görmüştür. Lisedeki sınıf arkadaşlarından biri ise Gossip Girl dizisinde birlikte rol aldığı Penn Badgley’di. Oliver Stone, Rebecca Miller ve Ben Affleck gibi ünlü yönetmenlerle birlikte çalışmıştır. “The Sisterhood of the Traveling Pants” adlı kitap serisinin film uyarlamasında Ellen Burstyn ile birlikte rol almıştır.

Güzellik güvenin temelidir.

L'Oréal Paris'i temsil eden muhteşem kadınların arasına katıldığım için heyecan ve onur duyuyorum ; hergün gururla L'Oréal Paris kullanan kadınların arasında olduğum için. İlham veren ''Çünkü biz buna değeriz'' sözüyle büyüdüm. Kadınlara aşılamak için çok önemli bir değer. Güzellik kendine güvenin temelidir. İşte önemli olan bu. Bu yüzden L'Oréal Paris kadını olmaktan gurur duyuyorum.

Bir Güzellik İkonu

Los Angeles doğumlu olan aktris uluslararası film sektöründe gerçek bir yıldız olarak kabul görmekte. Bir ilham perisi olarak, Karl Legerfeld’in tasarladığı Chanel marka Mademoiselle çantasının yüzü seçilmiştir. Ayrıca Gucci Premiere parfümünün marka elçisidir.

L'Oréal Paris bültenine üye olmak için kayıt olun.

Kapat

BÜLTEN

Kapat

Bülten üyeliğimi iptal ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Arkadaşına gönder

Kapat
Teşekkürler, e-mailiniz gönderilmiştir
Gönder

Bize sağladığınız e-mail adresleri sadece istenilen makaleleri göndermek amaçlı kullanılacaktır ve saklanmayacaktır.