"Çünkü biz buna değeriz'' diyebilmek dünya çapında bütün kadınlar için çok büyük bir sorumluluk."

Bianca Balti L'Oréal Paris için

BİYOGRAFİSİNİ, GÜZELLİK İPUÇLARINI OKU VE BAŞARILARINI KEŞFET

Güzellik Elçileri

ULUSLARARASI SÜPERMODEL

Lombardiya’da küçük bir köyde doğan Bianca Balti, 20 yaşında, yazları bir süpermarkette hostes olarak çalışırken keşfedildi. Bir ay sonra dünya onu bir Dolce & Gabbana kampanyasında tanıdı. Çok hızlı bir şekilde, somurtkan yüzü ve büyük mavi gözleri ile gezegenin en büyük modacılarını büyüledi. 2005’te, Victoria’s Secret meleklerinin rüya takımına katıldı. Bugün, son parfümü Karléidoscope’un akıl hocasıdır. Bianca, L'Oréal Paris’in elçisi olup 2011’den beri L'Oreal Paris Préférence Wild Ombré’yi temsil etmektedir.

BIANCA BALTI, GENÇ MODERN BİR ANNE VE İŞ KADINI

İlk çocuğunu doğurduktan sonra verdiği aranın ardından kariyerine devam etti ve St.John'un Angelina Jolie'den sonraki yeni yüzü oldu. 2008 yılında, ilk sinema filmi Go Go Tales ile gümüş ekrana çıkış yaptı. Bu film sayesinde Cannes Film Festivali'nde kırmızı halıda yürüme fırsatı yakaladı.
2005 yılında yolları Karl Lagerfeld ile birleşti. 2011 Pirelli takviminde yer aldı. Bundan sonra İtalyan güzel tasarımcıların ilham kaynağı ve Chanel Fashion Show’un bir parçası oldu. Bugün Karleidoscope parfümlerinin yüzü.

GERİ VERMEK İÇİN YAPTıKLARı

SOS Children topluluğunun İtalya sponsorluğuna seçilmiş, ihtiyacı olan çocuklara yardım etmeyi görev bilmiştir. Haziran 2011’de, Mantova'daki acil müdahaleye ihtiyaç duyan çocuklar için ilk çocuk merkezinin açılışını gerçekleştirdi.

L'Oréal Paris bültenine üye olmak için kayıt olun.

Kapat

BÜLTEN

Kapat

Bülten üyeliğimi iptal ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Arkadaşına gönder

Kapat
Teşekkürler, e-mailiniz gönderilmiştir
Gönder

Bize sağladığınız e-mail adresleri sadece istenilen makaleleri göndermek amaçlı kullanılacaktır ve saklanmayacaktır.