"Güzellik sadece görünüş değildir ; güzellik başkalarıyla paylaşmak istediğimiz bir değerdir."

Andie MacDowell L'Oréal Paris için

BİYOGRAFİSİNİ, GÜZELLİK İPUÇLARINI OKU VE BAŞARILARINI KEŞFET

Güzellik Elçileri

HIZLI YÜKSELİŞ

Andie MacDowell uluslararası bilinen ve tanınan bir aktristtir.1978 yılında modellik kariyerine Elite ile başlamıştır. 1984 yılında çekilen Calvin Klein kampanyasında tanınmış ve Greystoke: The Legend of Tarzan filminde rol teklifi almıştır. Bu yıl L'Oréal Paris'le işbirliğinin 26. yılını kutlayan Andie MacDowell, Revitalif cilt bakımı ürünlerinin yüzüdür.

ANDIE MİZAHLA DUYGUSALLIĞI HARMANLAYAN BAŞARILI BİR OYUNCU.

Steven Soderbergh’un çektiği, 'Sex, Lies and Videotape' adındaki, içgüdüleriyle savaşan genç bir eşi canlandırdığı film ile oyuncuya yöneltilen övgü dolu eleştiriler giderek artmıştır ve bu film ona 1989 yılında 42.Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye ödülünü getirmiştir. Ayrıca bu film ile ilk defa Los Angeles Film Eleştirmenleri Ödülü ve Altın Küre Ödülüne aday gösterilmiştir. Andie MacDowell, Horzu Yayınları tarafından Paris’te Sezar Onur Ödülü'ne ve Berlin’de Altın Kamera Ödülü'ne layık görülmüştür. Oyunculuk performansları arasında Wim Wenders tarafından yönetilen ve 1998 yılında Cannes Film Festivali’nin açılış filmi olarak gösterime giren The End of Violance adlı filmi de bulunmaktadır. Andie MacDowell Robert Altman’ın toplam dağıtımda altın küreye layık görülen The Player ve Short Cut adlı iki filminde, Diane Keaton’un Les Liens du Souvenir ve ayrıca Joel Schumacher’in St. Elmo's Fire adlı filminde rol almıştır.

CÖMERT VE YETENEKLİ BİR AKTRİST

Andie MacDowell yumurtalık kanseri araştırmalarına destek sağlamasının yanı sıra UNICEF ile soykırım ve insanlık suçlarına karşı savaşan ENOUGH projesini de destekliyor.

L'Oréal Paris bültenine üye olmak için kayıt olun.

Kapat

BÜLTEN

Kapat

Bülten üyeliğimi iptal ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Arkadaşına gönder

Kapat
Teşekkürler, e-mailiniz gönderilmiştir
Gönder

Bize sağladığınız e-mail adresleri sadece istenilen makaleleri göndermek amaçlı kullanılacaktır ve saklanmayacaktır.